Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might & Magic X - problemy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 9 - 10 - 11

Garett PW
7 lutego 2014, 10:26
@Gromopierd musisz zrobić zadanie od Rosalie.

sruba1983 PW
7 lutego 2014, 11:07
Witam,

unlock content file::prosze mi wytlumaczyc jak to dokladnie usunac,jetem laikiem i tak srednio na kompie dzialam ale robilem juz tak:
-usuwam gre,od nowa instaluje i to samo ciagle.Po raz pierwszy zainstalowalem tydzien temu i gralem dwa dni i moglem robic savy a teraz odrazu po instalacji jest ten problem,czytalem powyzsze posty ale jakos nie potrafie tego usunac/zmienic a gra jest jak dla mnie fajna.prosze o POMOC!! dzikuje z gory

Irhak PW
7 lutego 2014, 12:26
1) stany gry są w innym folderze niż pliki gry :P
2) sprawdź dwa katalogi:
- program files\Ubisoft\Launcher (czy jak to tam idzie)
- program data\orbit\401
3) sprawdź czy nie masz tam w nazwach polskich czcionek (w tym w pliku ini). Jeżeli są - zmień nazwy.
4) sprawdź czy pliki nie mają czasem wagi 0 kB - jak tak usuń (w tym z pliku ini)

extra) nie przekroczyłeś czasem liczby możliwych zapisów? :P (o czymś takim słyszałem już)

Gromopierd PW
7 lutego 2014, 12:45
@Garett
Mam zrobione między innymi oba zadania: "rozbójnicy" i "Ciemność w latarni morskiej". Oba są oznaczone jako ukończone. Pozostało mi z aktywnych zadań: "miecz łowcy nagród", "bestiariusz.." i inne ale w pozostałych lokacjach. Mimo to Maximus ma dla mnie tylko szkolenie i plotki.
Masz może jeszcze jakieś pomysły?

Garett PW
7 lutego 2014, 12:56
@Gromopierd
Oddałeś zadanie z latarnią przed czy po skończeniu "Rozbójników"?Ja oddałem po skończeniu zadania Rosalie i automatycznie po oddaniu "Ciemność w Latarni Morskiej" Maximus skierował mnie do Portmeyron.

Acid Dragon PW
7 lutego 2014, 12:58
@Gromopierd

Jeśli masz "odhaczone" zadania, ale ciągle widnieją na liście zadań to nie są wcale "odhaczone". Znaczy, że są tylko częściowo wykonane - Sprawdź dokładnie na liście zadań czego jeszcze wymagają. Czy jest tam tylko podpunkt "wróć do Maximusa", czy coś jeszcze?

Zadania w pełni "odhaczone" po prostu znikają z listy. Nie wszystkie mają bowiem jakieś dodatkowe warunki.

Gromopierd PW
7 lutego 2014, 13:26
@Acid Dragon
Tak. Oba zadania mam w pełni ukończone (są na liście ukończonych zadań). W misji "rozbójnicy" odzyskałem tajemniczą księgę, a w "ciemności w latarni morskiej" miałem zameldować sie u Maximusa. Zrobiłem to, ale nie ma dla mnie nowego zadania.
P.S. Dzięki dla wszystkich którzy starają mi się pomóc

Gromopierd PW
7 lutego 2014, 13:29
@Garett
Najpierw wykonałem misję "rozbójnicy" a następnie "ciemność..."

Acid Dragon PW
7 lutego 2014, 13:38
Ja, prawdę mówiąc, nie mam pomysłu. Rozumiem, że do zamku wejść nie możesz?
Jeśli nie, a przy tym oba zadania są faktycznie w pełni ukończone (w szczególności - w latarni "zapaliłeś" światło), a Maximus milczy, to dla mnie wygląda to na jakiś błąd gry.

Garett PW
7 lutego 2014, 13:40
@Gromopierd

A zabiłeś czy oszczędziłeś Luke'a?Kolega mi raz mówił, że miał jakiegoś buga po oszczędzeniu go, ale dokładnie nie wiem jakiego.Ewentualnie wczytaj i spróbuj znowu oddać.

Gromopierd PW
7 lutego 2014, 14:06
Luke'a zabiłem. Latarnię zapaliłem...chyba nawet nie mógłbym wrócić z wieży, bo portale aktywują się dopiero po naciśnięciu płyt w podłodze, co jednocześnie zapaliło latarnię...
Dzięki za podpowiedzi, chyba będę musiał spróbować od początku

lucern PW
8 lutego 2014, 20:25
Cześć

A ja nie moge połączyć się z chmurą i zsynchronizować moich save'ów z chmurą przez uplay wie ktoś może jak to naprawić?

Ponadto ukończyłem kuźnię żywiołów pogadałem z kolesiem z zamku dał mi nowego questa ale nie wiem co mam robić ;/ Przeszukałem każdy kąt i nic :(


Na youtube oglądałem że koleś moze przejść przez most na którym stał strażnik. U mine ten strażnik ciągle stoi i nie wiem co mam zoribc by zniknał ;/ Pomocy

tryt1 PW
8 lutego 2014, 20:40
Musisz próbować aż się uda. Im dłużej grasz tym może być więcej prób. U mnie przeważnie ok 4. Jeśli wykonałeś zadanie z okruchem ziemi, pogadałeś na wszystkie tematy i przyjąłeś zadanie to powinno ci się odblokować przejście tam gdzie stał strażnik. Możesz spróbować pokombinować a może się naprawi :P Najlepiej jakbyś wczytał save.

Gromopierd PW
8 lutego 2014, 21:10
Do wszystkich co mi pomagali...
W kwestii zadania od Maximusa. Wczoraj grałem od początku i zrobiłem wszystko tak samo jak poprzednio. Tym razem zadanie mi się pojawiło. Myślę, że był to jakiś bug w grze lub jakiś drobny, trudny do ocenienia detal w grze, który decyduje, że może się coś takiego pojawić (kolejność różnych zadań pobocznych?).
aaa....też mam jak w poście wyżej problem z synchronizacją sejwów z uplay.
Pozdrawiam

Garett PW
8 lutego 2014, 21:12
Synchronizacja sejwów nie będzie wam potrzebna dopóki nie będziecie mieli zamiaru grać na dwóch komputerach jednocześnie/zmienić komputer i zachować sejwy.

Irhak PW
8 lutego 2014, 21:17
Cytat:
Ponadto ukończyłem kuźnię żywiołów pogadałem z kolesiem z zamku dał mi nowego questa ale nie wiem co mam robić ;/ Przeszukałem każdy kąt i nic :(
A próbowałeś podróży konno (odwiedź stajnię w Sorpigalu i wybierz podróż do Morskiej Ostoi)? ;)

lucern PW
8 lutego 2014, 21:47
Nie ale już wiem co było nie tak. Moim zdaniem po prostu musiałem kliknąć na questa w dzienniku zadań LOL!

Love Ubi <3

robertos PW
11 lutego 2014, 00:39
Witam otoz moj problem z gra wyglada nastepujaco w zadaniu z pajakami gdy odebralem je od maximusa podchodze do studni naciskam spacje i nic moja druzyna nie wchodzi do studni i dodatkowo nie moge sie juz nigdzie ruszyc. Probowalem juz kilka razy, nawet przinstalowalem gre i dalej ta sama sytuacja. Ma ktos jakis pomysl co z tym zrobic aby dzialao jak nalezy??

Acid Dragon PW
11 lutego 2014, 09:49
Wygląda to jak bliżej niezidentyfikowany błąd. Spróbuj go zgłosić Ubisoftowi lub opisać go na forum MMX.

Zeetg PW
12 lutego 2014, 00:18
Witam, jestem nowy na forum. Nigdzie nie znalazłem żadnej wzmianki o moim problemie. Otóż nie mogę użyć zdolności Strażnika strzał z przyłożenia. Zgłosiłem się do NPC po nagrodę za wykonane zadanie (to na awans), dostałem sporo XP, w menu umiejętności mojej łuczniczki pojawił się skill, z podpisem, że aby móc z niego korzystać postać musi być strażniczką. Według jej karty postaci jest "elfem strażniczką",ale nie mogę skorzystać z tej umiejętności. Trzeba czegoś więcej, np mistrzostwa, albo arcymistrzostwa we władaniu łukiem, czy to jest jakiś bug?
Pozdrawiam
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 9 - 10 - 11
temat: Might & Magic X - problemy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel