Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Cytadela Mocy i Magii  (Might and Magic)temat: Might & Magic X - problemy
komnata: Cytadela Mocy i Magii (Might and Magic)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Cletus PW
31 stycznia 2014, 14:39
Próbowałem uruchomić MM7 i nic z tego :(

Dark Dragon PW
31 stycznia 2014, 14:48
MM6 dołączony do edycji Deluxe MM10 działa bez problemów na wszystkich nowych systemach.

Tego PW
31 stycznia 2014, 14:49
@Cletus - patrz: mój post parę postów wyżej. Najłatwiejszy sposób na pokonanie problemu z ekranem "unlock content" w MMX jest usunięcie save'ów oprócz autosave'a lub rozwiązanie shusty'ego - zmiana nazw save'ów w pliku saves.ini.

Cletus PW
31 stycznia 2014, 14:57
a jak sie nazywają pliki sejwów?
Bo plików o nazwie unlock content file nie mam nigdzie w katalogu z grą

Dobra znalazlem sejwy w innym katalogu, usunąłemje oprócz aurosave ale nic to nie dało bo dalej jak chce zapisac gre to mam content unlock file i nic nie da sie zrobic.

A jaki jest aktualny numer wersji gry? Moze musze jakiś pacz wgrać ?

shusty PW
31 stycznia 2014, 18:01
Parę postów wcześniej napisałem rozwiązanie problemu, nie trzeba nic kasować. W pliku .ini pewnie zostawiłeś dalej wpisy do saveu z polską nazwą.

Cletus PW
31 stycznia 2014, 18:02
Tego pliku *ini nie moge nigdzie znalezc.

Alamar PW
1 lutego 2014, 15:13
Czy tylko ja mam takie "szczęście", że gra wprost uwielbia się crashować przy wszelkich rodzajach wgrywaniach lokacji bądź tworzenia sejwów? Czuję się niemal jakbym grał w MM9, tyle że w MMX ten problem występuje częściej.

Irhak PW
1 lutego 2014, 16:56
Do przed chwili (zaginione miasto poz. 3, walka z jakimś arachnidem, śmierć i wspomniane bugi z savegames) raz na jakiś czas mi się wysypywało.

BTW. gdzie konkretnie zapisują się stany gry? I jak brzmią (co na innych podawali lokacje u mnie nie ma)?

Cytat:
W pliku .ini pewnie zostawiłeś dalej wpisy do saveu z polską nazwą.
Nie, to nie jest wina polskich czcionek skoro używałem tylko save'ów: autosave, quicksave i irhak. Żadnych innych :P

Alamar PW
1 lutego 2014, 17:21
Spójrz tutaj.

Irhak PW
1 lutego 2014, 17:25
Znalazłem je już, ale kompletnie w innym miejscu i kompletnie pod innymi "nazwami" :P
EDIT - Sprawdziłem wszystkie trzy zapisy. Działa poprawnie tylko jeden, zrobiony własnoręcznie. Widać jeszcze jeden błąd zrobił mi coś z qs i as :(
A ten błąd to zapewne: zaginione miasto poziom 2, chce zejść na poziom 3 i wywala mnie na poziom 2 w innym miejscu. Potem włażę na poziom 4 i... ładuje się mi poziom 3, by po 1-2 walkach załadować poziom 4 :D
Chyba zaczekam do podrasowania RAMu i/lub zacznę od nowa grę z inną drużyną.

Alamar PW
1 lutego 2014, 18:52
Jeśli zaczniesz grę od nowa, to koniecznie wykasuj wszelkie sejwy. Nie mam pojęcia czego uczą na informatyce programistów Ubioftu, ale raczej nie tego, jak stworzyć poprawnie działający program.

Irhak PW
1 lutego 2014, 19:10
Cytat:
Nie mam pojęcia czego uczą na informatyce programistów Ubioftu, ale raczej nie tego, jak stworzyć poprawnie działający program.
Tego nawet nie uczą zwykłych programistów. Po prostu mają napisać program, który robi to i to, a ile w tym bugów to osobna sprawa (najważniejsze, aby w trakcie "pokazywania" nie posypała się :P)

skk1993 PW
3 lutego 2014, 16:29
Witam

Z góry przepraszam jak nie trafiłem w dział, jak jest to możliwe proszę o przeniesienie.

Może ktoś z was też popełnił ten błąd i kupił mmx na Steamie i będzie w stanie odpowiedzieć na moje pytanie.

Zakupiłem wersję deluxe i chciałbym się dowiedzieć, gdzie można ściągnąć sondtrack oraz zestaw moddera, bo specjalne lochy dostanę wraz z ich wydaniem w terminie przyszłym_(pierwsze dlc też).


Niestety support na forum Ubi mnie olal, może wy wiecie coś na ten temat.

Garett PW
3 lutego 2014, 16:42
Mam problem z zadaniem promocyjnym na paladyna.Trzeba zdjąć klątwę z Przeklętych Ruin, poszedłem, pobiłem się trochę, pogadałem z duchem na drugim piętrze i znalazłem dwie "Strony poplamione krwią"-3/4 i 4/4 a dwóch poprzednich nie mogę nigdzie znaleźć ani na pierwszym ani na drugim piętrze, a są potrzebne to zadania.

Acid Dragon PW
3 lutego 2014, 17:23
Dokładnych współrzędnych Ci nie podam, ale wszystkie 4 strony są w tej lokacji i chyba wszystkie są na 2 piętrze. Trzeba kilka sekretów poodkrywać.

Garett PW
3 lutego 2014, 19:04
Dzięki za pomoc Acid ale mam jeszcze jedno pytanko.Gdzie jest trzecia część kamiennego dysku?

Acid Dragon PW
3 lutego 2014, 19:24
Slumsy, obok Karthalu - trzeba go odkupić z niekoniecznie legalnego źródła ;).

Alamar PW
3 lutego 2014, 19:29
Kamienny czy Księżycowy Dysk? Jeśli to drugie to:
Zaginione Miasto poziom 2 (13,17) (po pokonaniu Montbarda)

Garett PW
3 lutego 2014, 19:38
@Acid mam tą część od przemytnika o inny kawałek mi chodzi.

@Alamar kamienny do promocji na palanta.

Edit:nieważne znalazłem.

Gromopierd PW
6 lutego 2014, 20:53
Witam
Czy ktoś z was miał problem z uzyskaniem zadania od Maximusa "wyboista droga do Portmeyron"?
Załatwiłem bandytów i nagi w latarni morskiej. Zadania mi odhaczyło jako wykonane, ale po przyjściu do Maximusa nie mam od niego questa.
Jakieś sugestie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: Might & Magic X - problemy

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel