Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 13 - 14 - 15

Nicolai PW
3 lutego 2015, 19:33
Zauważyłem ostatnimi czasy taki bug ficzer, który sprawia, że wiadomość wpisywana na czacie jest czyszczona jak się zmienia styl. Dałoby radę coś z tym zrobić?

AmiDaDeer PW
3 lutego 2015, 19:35
A to nie było już naprawione?

Acid Dragon PW
3 lutego 2015, 22:24
Indeed, nie mam pomysłu co może nie działać po Twojej stronie, aczkolwiek SOA#1.

Kaazam PW
8 lutego 2015, 14:41
Czy jest możliwość wstawienia na forum opcji, powiadom o odpowiedzi mailem?

Bardzo by mi to ułatwiło sytuację, gdy biorę udział w jakieś dyskusji, choć wiem, że jestem tutaj raczej obserwatorem. Myślę, że nie tylko ja bym skorzystał na tej opcji.

ewerlordxp PW
8 lutego 2015, 15:31
Czy dałoby radę na samym dole prawego panelu bocznego zamiast Magicznego Smoka dać losowe wybieranie losowe jednego z tych kilkunastu image'ów Smoków ze śmiesznymi opisami po najechaniu ("Zielony to kolor nadziei. Zaraz cię nadzieję!")?

Acid Dragon PW
8 lutego 2015, 20:12
Powiadamianie mailem o odpowiedzi - tak, taki mechanizm jest możliwy do wprowadzenia nawet na obecnym systemie forum. Nie obiecuję niczego, gdyż będzie to zależało od mojego wolnego czasu i skomplikowania zadania, ale pomyślę nad tym.

Co do smoków - jak będziemy mieli te smoki w większej rozdzielczości (czyli jak tylko ktoś rozpracuje format plików z H3 HD), to sądzę, że to byłoby możliwe. Póki co nie mamy wystarczająco dużo grafik smoków z H3 w dużych rozdzielczościach. Poza tym z automatu odpadają te z WoGa.

now PW
8 lutego 2015, 21:22
na forum df2 są pliki data h3hd z grafami

AmiDaDeer PW
8 lutego 2015, 21:29
A to ciekawe... Możesz podać konkretne miejsce, gdzie się znajdują?

EDIT: Okej, znalazłem: Klik!

Acid Dragon PW
9 lutego 2015, 01:07
Okej.... jesteśmy na publicznym forum, więc nie będę przeklinał, aczkolwiek powiem po prostu, że grafiki smoków w natywnym rozmiarze z wersji HD - no cóż - nie wyglądają zbyt dobrze. Zobaczymy czy da się coś z nich zrobić, ale na wiele bym nie liczył.

Tarnoob PW
9 lutego 2015, 01:37
Wyjątkowo nie będę zakładał nowego tematu na swoje propozycje – żeby nie oberwać marsem, bounty, kitkatem czy czymś takim. :-P

Cieszę się z zaimplementowania strony „Redakcja, Kontakt”. :-) Ładnie to wyszło.

Uważam, że przydałoby się jeszcze dać opcję biogramów w profilach na forum. Chodzi mi tu o biogramy inne niż w JB – bez bawienia się w pretensjonalne historie. :-P Przyda się podsumować ogólne informacje o użytkowniku, coś jak CV, czego odznaki i inne rubryki nie uwzględniają i nie uwzględnią, bo trzeba to wpisać tekstowo.
– jak się zainteresował(a) HoMM-MM i w jakie gry grał(a) lub gra
– jak wpadł(a) do Groty
– jakie ma sukcesy – mody, kampanie, itd., bo wielu ludzi po prostu nie wie i nie dowie się, że np. Acid zrobił Nowe Ulepszenia (niektórzy myślą, że to opcja WoG, hehe), a Hobbit współtworzył Grove i inne mody.
– ewentualnie dodatkowe info – skąd ma ksywę i portret, na jakich innych stronach jest lub był aktywny, itd.

To wielkie ułatwienie zwłaszcza dla nowych – którzy nie są tak dobrze zorientowani w tym towarzystwie – i się mo­gę w ciemno założyć, że dzięki takim biogramom kilkadziesiąt jak nie więcej osób dowie się czegoś nowego.

Dark Dragon PW
9 lutego 2015, 08:41
Przeciw. Kto chce się dowiedzieć, ten sobie informacji poszuka. Wyszukiwarka postów jest i ciekawski może sobie poszukać (ewentualnie odwiedzić odpowiednie tematy).

Nemomon PW
9 lutego 2015, 14:44
Obawiam się, i obawiam się, iż obawiam się słusznie, iż nikogo, nawet psa z kulawą nogą i poprzetrącanym ogonem, nie zainteresuje fakt w jaki sposób zainteresowałem się HoMM.

Acid Dragon PW
9 lutego 2015, 15:48
Tarnoob - Ty wiesz co ;). Żeby użytkowników zachęcać do pisania CV w Grocie...

AmiDaDeer PW
9 lutego 2015, 16:41
Ba, zachęcać to jedno - ale żeby dawać to jako opcję domyślną...

Tarnoob PW
9 lutego 2015, 22:46
Zastanawia mnie, czy gdyby tę propozycję zgłosił kto inny – np. Hubertus czy Eternal – to czy reakcje byłyby dużo bardziej przychylne. :-P

Kammer PW
9 lutego 2015, 22:48
Eternal? Nie. :3

Pomysł zły nie jest. Osobiście widziałbym go bardziej jako dodatkowa zakładka w Redakcji, z wyszczególnieniem aktywnych Strażników i nawet może i Akolitów, którzy w danej materii mogliby praktycznie od ręki pomóc.

Matheo PW
9 lutego 2015, 23:39
Zgłaszałem coś takiego jakiś czas temu. Chodzi chyba o to, że banda natrętów, mogłaby notorycznie uprzykrzać co niektórym życie :)

Acid Dragon PW
9 lutego 2015, 23:40
Tarnoob, całkiem serio:

Problem jest w tym, że ludzie CV generalnie pisać nie lubią. Ja na pewno. I za nic nie chciałoby mi się wypełniać rubryk w postaci "co zrobiłeś dla fanów?", "na jakich stronach byłeś?" i może jeszcze "podaj wymiary dochodów dla celów gromadzenia funduszy na serwer" :P.

Ja się zgadzam, że takie informacje byłyby użyteczne, ale sam ze sporą niechęcią patrzyłbym na stronę, na której ich podawanie jest standardem. To mi śmierdzi inwigilacją. Co komu do tego na jakie strony M&M wchodzę? Samo pytanie jest nietaktowne.

Jeśli zapytasz mnie personalnie, na czacie, to Ci odpowiem, ale nie widzę powodu, by to wisiało w moim profilu i by jakiś anonimowy administrator pytał mnie o to przy zakładaniu konta w Grocie.

Matheo PW
9 lutego 2015, 23:44
Mi chodzi o to:
Cytat:
z wyszczególnieniem aktywnych Strażników i nawet może i Akolitów, którzy w danej materii mogliby praktycznie od ręki pomóc.
To nie musi być lista widoczna dla każdego. Mogliby ją widzieć tylko Ci, którzy robią coś dla Groty.

EDIT: Mogłaby być dostępna w edytorze, pod przyciskiem "Pomoc".

EDIT2: Nie zauważyłem tego. Super wyszło :)

Acid Dragon PW
9 lutego 2015, 23:53
Lista Strażników jest na stronie głównej Forum.
A lista Akolitów jest dla osób robiących coś dla Groty :P (no dobra, dla Strażników wzwyż).
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 13 - 14 - 15
temat: Propozycje zmian w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel