Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Przeklęta Machinatemat: Propozycje zmian w Grocie
komnata: Przeklęta Machina
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14 - 15

Nephretes PW
25 marca 2016, 04:07
Popełniłem dzisiaj grzech double posta (mea culpa) i stwierdziłem, że dobrym pomysłem byłoby aby edycja ostatniego posta w temacie sprawiała, że wyświetla się on w nowościach.

Inaczej niestety trzeba tworzyć doubleposta, szczególnie jak się jest autorem i pokazuje postępy.

Dark Dragon PW
25 marca 2016, 08:37
Po pierwsze - każda taka edycja powodowałaby bump - poprawka błędu itd (w tym moderatorska).
Po drugie - jest różnica miedzy napisaniem nowego posta po kilku godzinach, a kilku dniach ;).

Kurek PW
25 marca 2016, 11:20
Kiedy komnata Heroes 2?

Kammer PW
25 marca 2016, 11:35
Jak zrobią. :P

Alamar PW
25 marca 2016, 11:45
Jest już zrobiona. :P

Kammer PW
25 marca 2016, 11:46
To jak zrobią niusa na głównej i linka do działu w menu przekierują. :P

Drwal PW
14 kwietnia 2016, 13:09
Nie jest to z mojej strony bardzo przemyślane (nie siedziałem godziny i nie myślałem o wszystkich za i przeciw, także pod wpływem dobrego argumentu mogę szybko zmienić zdanie), ale chciałbym zaproponować odkrycie chatu dla osób niemających konta w Grocie. Chodzi o to, by zwiększyła się liczba osób w tym klimatycznym miejscu. Oczywiście nie wpływałoby to bezpośrednio na frekwencje, ale ktoś obcy mógłby poznać to miejsce (choćby z ciekawości). Zachęciłoby to może do stworzenia konta i wzięcia udziału w dyskusji, pisania postów, aż w końcu zostania stałym, aktywnym bywalcem AC.
Nie ukrywam, że zainspirowałem się trochę narzekaniem Acida na brak podglądu komentarzy na fb bez zalogowania się na konto. :P

Kammer PW
14 kwietnia 2016, 13:11
*patrzy na wczorajszą kulminację żalów*

Może to nie jest najszczęśliwszy pomysł...

Drwal PW
14 kwietnia 2016, 13:13
Może dodam dla formalności (bo nie chce być źle zrozumiany) - niezalogowany użytkownik miałby tylko możliwość podglądu, żadnego pisania czy inne aktywności.

Alamar PW
14 kwietnia 2016, 13:23
Nie sądzę, by to był dobry pomysł, gdyż czat... ma specyficzny klimat i raczej moze odstraszać, niż przyciągać... do tego służy częśto do prywatnych rozmów niezwiązanych z tematyką Groty.

Nicolai PW
14 kwietnia 2016, 13:27
Przypomniało mi się... byłoby super jakby dało się osadzać filmiki z YT na forum jak w privach.

Kammer PW
14 kwietnia 2016, 13:29

Kiedy to już się da. :P

Nicolai PW
14 kwietnia 2016, 13:42
Teach me master...

Kammer PW
14 kwietnia 2016, 13:52
Use tag [yt=<numer>], Nicolai!

Nicolai PW
14 kwietnia 2016, 14:10
To zmieniam propozycję... dodać przycisk YT do edytora postów ;)

Acid Dragon PW
14 kwietnia 2016, 20:28
Na razie niestety żadnej zmiany edytora postów nie przewiduję.

Kammer PW
14 kwietnia 2016, 20:45
To może dać taki buttonik jak przy pisaniu niusów/PMów/komnat, że po naciśnięciu wysuwa się lista z możliwymi komendami? To byłoby chyba bardzo pomocne dla nowych.

Nicolai PW
14 kwietnia 2016, 21:42
Ej... on nawet z sensem gada :P

Tarnoob PW
14 kwietnia 2016, 23:09
Popieram, mimo że nie korzystam.

Poza tym samo przeglądanie czatu niech będzie dostępne. Nie przekonamy się, jak wpływa na postronnych, do­pó­ki nie spróbujemy. Chyba nie ma tam aż tylu wulgaryzmów, żeby kogoś odstraszać.

Andruids PW
14 kwietnia 2016, 23:12
Stanowczo oponuję. Oprócz argumentów, które już zostały przytoczone, dodam, że dowolne wchodzenie przez każdego anonimowego użytkownika da furtkę do jeszcze większych wybryków. Wtedy moderacja będzie się musiała jeszcze bardziej zaostrzyć, a to uderzy tylko w regularnych cmentarzowiczów.
strona: 1 - 2 - 3 ... 11 - 12 - 13 - 14 - 15
temat: Propozycje zmian w Grocie

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel