Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Zmiana portretu w H4
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Agon PW
9 grudnia 2013, 10:47
Siema, ostatnio miałem zamiar zmienić portrety w H4 za pomocą programu FaceTool_v.1.1, ale coś mi nie wychodzi. Mam Equilibris, ale może umieściłem ten program w złym katalogu, albo mam złą wersję H4.

Gdy uruchamiam program, wyskakuje taki komunikat: "Assertion failure (C:\Modding\FaceTool\TavernUnit.pass, line 284)", wciskam "ok", program się włącza, ale wtedy gdy chcę coś robić to wyskakuje kolejny komunikat: "Acess violation at adress 00417413 in module 'FaceTool_v.1.1.exe'. Read of adress 00000000." Grę mam na dysku D, a wersja z edycji HI-IV Complete.

Ktoś wie, co jest źle?

EDIT: Ok już się zorientowałem co było nie tak. Miałem zły tryb zgodności, we właściwościach to zmieniłem i działa teraz.

Ktoś wie jak można zmienić portrety, by działały w wersji bez Equilibrisa?

Hayven PW
9 grudnia 2013, 17:54
A pamiętasz jak kiedyś Mosqua tłumaczyła coś takiego w JB? Tam poszukaj :P To, że jej już tutaj nie ma, a Ty masz bana, nie znaczy, że nie możesz przeglądać jej postów :P

IrhakIrhakOstrzeżenie. Po pierwsze - Mosqua odeszła z JB, a nie stąd (czyt. AC). Po drugie - dobry obyczaj nakazuje, aby dawać konkretne linki do tematów, a nie odsyłać do całego forum. Po trzecie - sprawy wewnętrzne Jaskinii NIE są do roztrząsania po Grocie.

Agon PW
9 grudnia 2013, 20:14
To lepiej mnie odbanujcie, bo wraz z Taro rozpracowaliśmy działanie H4, a skoro mam bana w JB, to oczywiście pierwsze newsy pojawią się w Grocie (jak zwykle zresztą, no ale moglibyście choć raz w czymś Grotę wyprzedzić dla odmiany xD).
temat: Zmiana portretu w H4