Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Bastion Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32

Drwal PW
6 czerwca, 10:54
Na pewno wkrótce pogram i przetestuje. Wielki szacunek, że chciało Ci się za to zabrać. Mi już po trzydziestce brakuje zapału na modowanie. ;) Defy wyglądają naprawdę bardzo dobrze.

Lord Hawk PW
6 czerwca, 13:10
Kolejny raz, kawał dobrej roboty. Mam wrażenie że dzięki tym zmianą samo miasto nieco bardziej na klimacie zyskało. Przy okazji warto wspomnieć że i muzyka w walce też pod klimat miasta doszła [jeśli było w poprzedniej wersji to przeoczyłem].
A dla osób które to przeczytają, a zdjęcia ich nie przekonują, to trzeba przyznać, że nowe ammuty w grze i z animacją prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach [choćby animacja chodzenia].

Kammer PW
6 czerwca, 23:35
Wrzuciłem do Skarbca i zaktualizowałem stronkę.

Bacus PW
7 czerwca, 17:21

No Panie Druids, znów zaskakujesz mnie tym, że nie potrafisz odpuścić i żyć jak git za kratami tylko zasuwasz na cudzą chwałę. Nie propsuje, ale nie potępiam.

Teraz przejdźmy do Twojej pracy.
Jednostki wyglądają dużo lepiej, to nie jest lifting to jest po prostu nowa generacja, super Ci to wyszło. Widać, że lata spędzone na wysepce z sokami i obsługa blendera nie posżły na marne.

Krokodyl jest wybitny, wygląda włochato, przerażająco, agresywnie i budzi uczucie niepokoju, trochę jak moja była, chociaż Ammut wzbudza więcej zaufania.

Co do Biczownika, to osoba, która podsuneła Ci pomysł z biczem u ulepszenia jest mądra, daj jej podwyżkę i pogratuluj. Bardzo dobra zmiana.

Ogólnie fajnie, że jeszcze nad tym pracujesz. Powodzenia i miłego weekendu!

Zawsze Twój - Baca

Trith PW
7 czerwca, 18:23
Z każdą kolejną aktualizacją ta frakcja staje się coraz mniej tragiczna.

DragonKing PW
8 czerwca, 17:39
Mam wrażenie, że te Ammuty są kapkę za krótkie, nie mówię, żeby od razu robić z nich jamniki, ale nieco przedłużyć by się przydało. A tak poza tym, świetna robota.

Kastore PW
8 czerwca, 18:22
Wyglądają trochę jak lew, trochę jak krokodyl, a krokodyle mają krótkie łapy.

Lord Hawk PW
9 czerwca, 10:32
DragonKing:
Mam wrażenie, że te Ammuty są kapkę za krótkie, nie mówię, żeby od razu robić z nich jamniki, ale nieco przedłużyć by się przydało. A tak poza tym, świetna robota.

Skoro to napisałeś, to zapewne nie sprawdziłeś w grze, a właśnie wtedy widać że długość jest ok. Polecam sprawdzić podczas animacji chodzenia. Mi też na zdjęciu wydał się za krótki, ale w grze już nie.

Kuririn PW
9 czerwca, 17:59
Andzej:
Wielkie dzięki Kuririnowi
Coś sie Tobie potentegowało :P
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20
21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32
temat: [VCMI/projekt] Bastion Town