Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Bastion Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 - 33 - 34

Fandor PW
21 czerwca 2020, 18:07
Bierzesz ekran Oasis (który jest mniej nacechowany jedną kulturą niż Bastionu, ewentualnie jakieś pojedyncze budynki Bastionu do niego dokładasz).
Moim zdaniem najsensowniejszy line up: Kotołak, Derwisz, Wężowaty, Duch Piasku, Skorpion, Gość na latającym dywanie i Anubis (to z obecnych z tego co wiem gotowych modeli). Aczkolwiek jakbym miał coś zmienić to Derwisza lub Maga uczyniłbym kotołakiem (Derwisz-kotołak to dobry ukłon w stronę bastionowej Sekhmet a jednocześnie znacznie oryginalniejsze i niejednokulturowe).
Ale no to wszystko moje gdybanie. Mega szanuje Nepha i Andruidsa za ich prace włożone w oba projekty, ale uważam, że jakby oba były gotowe, to kłócą się ze sobą i są zbyt podobne, natomiast jakość jednostek Bastionu wciąż mocno odbiega (ale z 2 strony miasto jest przynajmniej wydane) no i męcząca jest ta jednokulturowość, to nie jest H5.

Bacus PW
21 czerwca 2020, 18:17
Kuccer:
Jednolitość kulturowa to ogromna zaleta tego miasta, proszę tego nie psuć.

Swoje rasistowskie i ksenofobiczne poglądy zachowaj dla siebie, a nie lansujesz się z nimi na forum dyskusyjnym o całkowicie innym temacie. Na forach neonazistów sobie wygłaszaj takie poglądy.

Żenada.

Wiatrakdrzwi:
Ja bym chciał, żeby Bastion połączył się z Oasis, to może wyszłoby chociaż jedno miasto na poziomie Cove czy Forge

Takie połączenie byłoby niepotrzebne, poza pustynią tych miast nic nie łączy. Jedno jest fajne, drugie nie jest. Jedno ma Chad Anubisy, a drugie jakieś koteły, no sorry, ale samo Pies zjada kota pokazuje wyższość jednych nad drugimi.
Oba miasta zresztą mają ten sam problem i te samą zaletę - Ładne ekrany i nic poza tym XD

Jakiś typek:
A jaki lejnap mają zamki w Heroes 3?

Różne, czasami fajne, czasami kiepskie, czasami nudne, czasami ciekawe. Nie ma reguły

Ten sam typ:
Na pierwszym ma być humanoid

Kto tak zdecydował i czemu mamy tego przestrzegać? UWOLNIĆ PIERWSZY POZIOM OD DURNYCH RESTRYKCJI! WOLNOŚĆ!

No co za XD:
Nie mam pojęcia co to.

Google obrazy nie gryzą :3

Kolega dalej co wyżej:
Nie widzi mi się łączenie Pawilonu z Oazą. A jeżeli nie lejnap łączyć, to co?
Pozdrawiam

Zgadzam się, to pasuje do siebie jak Polonez Caro do formuły jeden. Można, ale to marnowanie tego samochodu.


PDW, Przecz z wyzyskiem klasy robotniczej, przecz z nostalgią, All Mods Matters!
Elo

DragonKing PW
21 czerwca 2020, 18:29
Jakiś typek:
czasami ciekawe
Nie wiem w co grałeś, ale na pewno nie w heroes 3.

Ten sam typ:
Kto tak zdecydował i dlaczego mamy tego przestrzegać?
Bo przecież twórcy heroes'a zrobili to przez przypadek. Dlaczego chcesz naginać zasady, bo podobają Ci się wielkie muchy?

No co za XD:
Google obrazy nie gryzą
Nie gryzą. Zjadają w całości.

Kolega dalej co wyżej:
Ładne ekrany i nic poza tym
LoL, przecież Oaza nie ma pięknych, detalicznych, wręcz hotowych jednostek.


PS: Nie wiem, czy mam inne Google niż Ty, jednak we, ,Wszystko" wyświetla się jedynie ten temat, gdzie to napisałeś, a w grafice są jakieś słonie. Nie wiem czy o słonie Ci chodziło, jednak wolę Sfinksy.

Andruids PW
21 czerwca 2020, 20:27
Fandor:
Bierzesz ekran Oasis (który jest mniej nacechowany jedną kulturą niż Bastionu, ewentualnie jakieś pojedyncze budynki Bastionu do niego dokładasz).
Moim zdaniem najsensowniejszy line up: Kotołak, Derwisz, Wężowaty, Duch Piasku, Skorpion, Gość na latającym dywanie i Anubis (to z obecnych z tego co wiem gotowych modeli).

Mów od razu, że chcesz, żeby w Oasis był Anubis. Ale odpowiednim miejscem do tego jest ten temat - https://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=2424 .

Bacus PW
22 czerwca 2020, 21:33
BurgerKing:
Bo przecież twórcy heroes'a zrobili to przez przypadek. Dlaczego chcesz naginać zasady, bo podobają Ci się wielkie muchy?

A czemu by tego nie robić?

Kentucky Fried Chicken:
LoL, przecież Oaza nie ma pięknych, detalicznych, wręcz hotowych jednostek.

Nie ma, nie możesz nimi zagrać, więc skąd wiesz, że to nie jest wymysł i propaganda, a oaza nigdy nie istniała? Widziałeś ją w grze? Grałeś nią? Odpowiedz sobie sam.

Leń:
Mów od razu, że chcesz, żeby w Oasis był Anubis

Chce żeby w Oasis był Anusbis.

Subway:
Nie wiem czy o słonie Ci chodziło, jednak wolę Sfinksy.

A co ma do tego Sfinks? XD

DragonKing PW
23 czerwca 2020, 08:33
BigMac:
A czemu by tego nie robić?
A czemu by to robić?

pizza wegetariańska z szynką:
Nie,nie ma
LoL. Wszystko wygląda przepięknie, jednostki są detaliczne i mimo, że Neph je prezentował, to pewnie ich w ogóle nie ma, i nigdy nie powstały, prawda?

pierogi z mięsem:
Chce żeby w Oasis był Anusbis.
Nie wiem co to Anusbis. Kolejna odmiana Anubisa/Anubiana?

Łosoś:
A co ma do tego Sfinks? XD
Oba są na 6 poziomie. Chyba, że walniesz słonia zamiast Anubiana.

Fandor PW
25 czerwca 2020, 12:53
Line up Bastionu jest bardzo wtórny. Albo w całości pochodzi z mitologii egipskiej albo są to zwykłe ludziki, więc no sorry że tylko Anubis się nada, żeby uzupełnić inne miasta. Aczkolwiek jak mówiłem, Sekmet możnaby jakoś fajnie przemycić łącząc ją z kotołakiem, derwiszem lub magiem.
Natomiast pewne elementy egipskie z ekranu miasta, bohaterów, czyli ogólnie klimat (którego nie da się przenieść tak o np przenosząc budynek z jednego ekranu na drugi) uważam że bardzo dobrze by Oazę uzupełniły. Nie wiem, w jakim miejscu utknęły prace Nepha, ale mam nadzieję, że kiedyś wróci on do pracy i miasto dokończy. Mimo tego, co mówi Bacus to że oba miasta są pustynne to jak na standardy Heroes ogromnie dużo. Każde miasto w H3 ma własny teren który czyni go bardzo indywidualnym. Pomijając to że już teraz mamy w grze pustynie, które miały na celu blokować wszystkie miasta i wykorzystanie tego terenu zepsuło by wiele map, to jeszcze teraz mamy dwa miasta położone na podobnym.
Ale no jak mówię, ja już przestałem marudzić więc tym bardziej wy nie ciągnijcie tematu za mnie, Andruidsowi się ewidentnie ta koncepcja nie podoba, więc nie ma co go denerwować.

Bacus PW
25 czerwca 2020, 13:26
A co się Andruidsowi podoba? Wtórny line-up? Tak samo wtórny line-up ma każde moderskie miasto, nawet wychwalana przez Ciebie oaza, więc welp. Sheep happens.

Każde miasto ma unikalny teren? Ekhem... Zamek, Bastion i Complex mają trawkę, to raz. Dwa, że nikt nikogo nie zmusza, aby ewentualnie mieć obie frakcje wpierdzielone do gry. Zresztą... jeśli ktoś powinien się dopasowywać to chyba Oaza, bo Bastion powstaje już od 47 lat, a Oaza tylko 13, ale zadam pytanie... Po co? Każdy niech robi swoje i niech robi to jak lubi, My możemy tylko przerzucać się bzdetnymi argumentami, że hurdur krowia kupa to jest to samo co kupa gołębia. Wolna ręka dla moderów i niech mają wylane w innych, chyba, że ze sobą współpracują, wtedy no... ich sprawa.

Cytat:
Oba są na 6 poziomie. Chyba, że walniesz słonia zamiast Anubiana.

Co? XD

DragonKing PW
25 czerwca 2020, 13:54
:
Co? XD
To, że Słoń, tak jak Sfinks, podobno ma być na poziomie 6. Mam rację?

Bacus PW
25 czerwca 2020, 15:23
Nie

DragonKing PW
25 czerwca 2020, 15:41
Aha, to w takim razie na który poziom chcesz słonia?

Bacus PW
27 czerwca 2020, 15:36
A co to za różnica? To kwestia czysto balansowa i estetyczna, a nie zgaduj zgadula i bawić się w jakieś dopasowania.

Andruids PW
28 marca 2021, 21:54
Udało mi się wydrzeć trochę czasu i... *patrzy na datę ostatniej aktualizacji...*
najgorszy modder groty:
15 czerwca 2020, 07:57
GODDAMN IT...

Jak już mówiłem, udało mi się chamsko wepchnąć w kolejkę tur bitwy, i Anubis dostał jakże upragniony lifting. Mam nadzieję, że wygląda teraz trochę mniej patykowato, a ulepszony kostur wygląda na trochę mniej "udziwniony".





Co jeszcze... dostałem od kochanego avatara dwa prezenty, dzięki czemu miasto jest kompatybilne z modułem doświadczenia jednostek WoGa, a siedliska i bank będą sobie pobrzmiewać na mapie przygody.

Ahha, no i w związku z najnowszym dodatkiem w postaci funkcjonalności specjalnych budynków w VCMI, Graal Pawilonu działa (w połowie).

To tyle. Widzimy się za rok. Zmiany są w aktualnej wersji, która wymaga aktualnego dziennego builda VCMI. (jeśli ktoś ma wersję 2.6.5, to można też pobrać samą aktualizację, ale ciągle trzeba wspomnianej najnowszej wersji VCMI).

> New Pavilion 2.6.6.rar

> Patch 2.6.5 -> 2.6.6

Majster PW
28 marca 2021, 22:52
O nowym Anubisie powiem tylko jedno: jest seksi.
No i fajnie, że budynki specjalnie działają. VCMI rozwija się, to cieszy. :)

DragonKing PW
29 marca 2021, 20:52
Lepiej, ale wciąż niedobrze. Czy on się uśmiecha? Poza tym, wygląda jak wyjęty z dwójki. Spróbuj jeszcze popracować nad nim.

zeryss PW
31 marca 2021, 00:16
mistake:
At /types/scarabAltar/templates/default/animation
Error: Def file "mapdefsPavilion/pestilentPyramid.def" was not found

Andruids PW
31 marca 2021, 01:36
Dobrze, że chociaż jedna osoba zaktualizowała moda xDDDD

Many thanks zeryss, I experimented with Scarabs' dwelling and forgot to change it back. Dwelling.json in the new version and the patch has been updated, along with corrected Anubian def (3 pixels which made him appear too high and his shadow cast too low).

@DragonKing W dwójce były Anubisy? A szakale mają taki kształt pyska, że wydaje się, że się uśmiechają. Prawdopodobnie nie będzie mi się chciało już go ruszać, ale co jest jeszcze Twoim zdaniem do poprawy?

DragonKing PW
31 marca 2021, 08:20
Nie, nie było w dwójce Anubisów. Chodziło mi o sam styl jego wykonania. Wygląda już dobrze, jak siódemka, ale myślę, że kilka poprawek by nie zaszkodziło.

Bacus PW
31 marca 2021, 14:50
Hello Mr. Andruids

I really like your mod! Great job and good luck in future! I cannot wait next 6 years to see more new updates! Great model of Anubians, they look better than original H3 models. You are amazing!

Have a great rest of weekend!

Andruids PW
6 czerwca 2021, 02:08
Jean Pierre Bacus:
Hello Mr. Andruids
YES, I AM!



Z nieukrywaną satysfakcją mogę poinformować, że udało mi się złamać nieszczęsną tradycję rocznych odstępów między aktualizacjami. W związku z tym, wrzucam nową wersję moda z garścią poprawek:

New Pavilion 2.7.rar
Patch 2.6.6 -> 2.7.rar

Co się zmieniło:
- Obiecywane od początku ulepszone grafiki Ammutów, do kompletu z pasującymi odgłosami.
- Nowe grafiki pierwszopoziomowych poganiaczy. I o ile przy podstawowej jednostce starałem się trzymać jak najbliżej rosyjskiego pierwowzoru, tak ulepszenie już od niego odstaje. Kierowałem się w tym miejscu sugestią jednego z członków New Pawulon Teamu (z którą całkowicie się zgadzam), że ulepszenie biczownika również powinno mieć bicz. Alternatywne ulepszenie z włócznią prawdopodobnie kiedyś powstanie.
- Nowe tło rady miasta (i jego ciemniejszy wariant, gdyby ktoś taki wolał).
- Poprawione kopalnie w submodzie z pustynnymi obiektami. W końcu nie psują wygenerowanych losowych map i pojawiają się razem z pozostałymi wariantami.

Z najważniejszych rzeczy zostały jeszcze słonie i skarabeusze. Wielkie dzięki Kuririnowi oraz Trithowi za pomoc w blenderowaniu i wszelkie porady. Zapraszam do testowania i do następnego!







strona: 1 - 2 - 3 ... 30 - 31 - 32 - 33 - 34
temat: [VCMI/projekt] Bastion Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel