Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Bastion Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 32 - 33 - 34

zeryss PW
21 marca 2019, 06:43
this model is better

Andruids PW
25 marca 2019, 02:38


Hejka!

Przez ostatni tydzień, w wyniku zgłoszeń i dyskusji z aktywnymi członkami społeczności, wersja 2.6 wzbogaciła się o nowe aktualizacje. Wiem, że powinienem jakoś je oznaczać, ale każda z nich wydaje się za mała, żeby robić nową wersję dla tej małej garstki ludzi, która ściągnęła poprzednią wersję ^^"

Oto lista istotnych zmian, które można ściągnąć osobno (a które są na bieżąco dodawane i już obecne w wersji 2.6):

- NOWE defy dla Kapłanek i Wysokich Kapłanek - Pavilion 2.6 - sekhmet defs.rar.
- NOWY zestaw dźwięków dla Ammutów i Krwiożerczych Ammutów - Pavilion 2.6 - new amt sfx.rar.
- POPRAWIONA umiejętność Boskich Anubian (przedtem nie brała pod uwagę bonusów ataku dotkniętej jednostki) - Pavilion 2.6 - godsscales.rar.
- POPRAWIONY def siedliska Skarabeuszy (flaga ma kolor gracza, który je kontroluje) - Pavilion 2.6 - scarab chantry.rar

Kuririn PW
25 marca 2019, 11:36
Kapłanki maja za mocne światło na sukmi(biel). Myślę, że nodami można to poprawić.

Andruids PW
25 marca 2019, 15:01
Nie można, bo to photoshop : p

Postaram się ją jeszcze nieco przyciemnić, bo faktycznie dają po oczach.

Matheo PW
27 marca 2019, 17:47
Trzymam kciuki. Koncepcyjnie świetne miasto.

DragonKing PW
29 lutego 2020, 10:15
Witam!
Na wstępie pragnąłbym zaznaczyć dwie rzeczy.
1. Nie wiem czy miasto żyje, acz i tak zdecydowałem się napisać.
2. Nie wiem jak dokładnie jest teraz, fakty biorę z czasów kiedy jeszcze śledziłem ten projekt.
Ale do rzeczy. O ile wykonanie lepsze ma bezdyskusyjne Oaza to pomysł (sorry Neph) lepszy ma Pawilon. Miasto bardzo mi się podoba. Wszystkie (prawie) jednostki są ładne. Żywię jednak nadzieję, że umiejętności jednostek pozostaną takie o jakich można poczytać na Kwasowej Grocie w miejscu, ,mody". Bardzo mi się spodobał pomysł na um. Feniksa u Kapłanek, Jednorożca u Ammutów czy Gorgony u Sfinksa. Proszę nie zmieniajcie tego. Jednak kilka słów krytyki. Bardzo oberwie się Anubisowi. I pewnie teraz większość z was się ze mną nie zgodzi to oto moje przemyślenia.
1. Stary podobał mi się o wiele bardziej, a na pewno miał bardziej heroesowy wygląd.
2. Jest za chudy. Wygląda na jednostkę max 3 poz. Imo jednostka która swoją masą przypomina pikiniera nie zasługuje na bycie na 7 pozycji.
3. Nwm kto wpadł na pomysł robienia z Anubisów pseudo-bogów słońca. Przecież to bóg śmierci. U starego Anubisa kosa i zajawka do nekromancji podobała mi się o wiele bardziej niż robienie z niego boga słońca(choć nie uważam, że atak lisza bis to był najlepszy pomysł). To po prostu wprowadza w błąd ludzi którzy na mitologii tego starożytnego państwa się nie znają.
Po prostu proszę-zostawcie starego Anubisa w Pawilonie. Moim zdaniem dużo bardziej tu pasuje.
Reszta jest ładna, może nie tak ładna jak jednostki Oazy, ale ładna. Powinniście wg mnie poprosić Nephretesa/Tritha o poprawienie jednostek i miasto jak ze snów.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Fandor PW
29 lutego 2020, 14:46
Przecież to miasto jest nudne jak flaki z olejem, a poziom wykonania jest na poziomie wczesnego Preserve. :P
Pomysł Nepha jest oryginalny i pasuje do Heroes 3 - jest zróżnicowany, a nie jest kalką jednego prawdziwego państwa.
Chociaż nie powiem, Anubisy jako jednostka mi się bardzo podobają i wolałbym je zobaczyć na 7 poziomie Oasis.
Co do wszelkiego typu Bóstw, w realiach H3 Anubisy nie byłyby bogami tylko zwykłą rasą i nie wiem skąd wziąłeś to o słońcu. Tak czy siak, z mitologii czy innych gier bierze się tyle ile się chce. Chcesz wziąć wygląd, ale zupełnie zmienić cechy? Proszę bardzo. Wszelkie nieumarło-podobne i demoniczno-podobne cechy są zarezerwowane w Heroes dla dwóch miast - Necropolis i Inferno, więc to chyba oczywiste, że nie można robić bóstwa śmierci w innych bo to się nie opłaca. Jednostki nieumarłe obniżałyby morale twoim własnym jednostkom, a i chmura jak u Liszy byłaby zabójcza dla własnych jednostek.

Bacus PW
29 lutego 2020, 15:09
Witaj drogi wędrowczę, widzę, że bardzo zbłądziłeś odkopując ten zapomniany i zakurzony projekt, który prawdopodobnie został porzucony przez kolejną ekipę, ale jako były członek New Prawilon Team(zostałem z niego wyrzucony bezczelnie, skandalicznie i nieuczciwie, ale moje żale do tego lidera sodomity i jego gwardii zostawię na koniec)

Postaram się odpowiedzieć na przybite reformy sugestie i wytłumaczyć czemu spełnienie ich jest niemożliwe.

Cytat:
1. Nie wiem czy miasto żyje, acz i tak zdecydowałem się napisać.
Nie żyje, ale zespół na pewno będzie wdzięczny za zainteresowanie.

Cytat:
2. Nie wiem jak dokładnie jest teraz, fakty biorę z czasów kiedy jeszcze śledziłem ten projekt.
Ale do rzeczy. O ile wykonanie lepsze ma bezdyskusyjne Oaza to pomysł (sorry Neph) lepszy ma Pawilon. Miasto bardzo mi się podoba. Wszystkie (prawie) jednostki są ładne. Żywię jednak nadzieję, że umiejętności jednostek pozostaną takie o jakich można poczytać na Kwasowej Grocie w miejscu,, mody". Bardzo mi się spodobał pomysł na um. Feniksa u Kapłanek, Jednorożca u Ammutów czy Gorgony u Sfinksa. Proszę nie zmieniajcie tego.

Oczywiście wiemy, że pomysł na Egipskie miasto jest lepsze niż kolejne arabskie "panwiecopoco" miasto, ale jego wizualia to problem niezwykle złożony. Gdyby Andżej i jego armia chochlików dostała od poprzedników pliki do modeli, aby móc je przerobić w blenderze to mogliby bardzo szybko i wspaniale poprawić te ustrojstwa, niestety nie zostały one nam udostępnione, a że brzydziliśmy się modelowaniem 3d to uznaliśmy, że zostawiamy jak jest i zajmiemy się rzeczami ważnymi, czyli balansem gry, ale potem uznaliśmy, że to głupie, bo H3 nie zna słowa balans, więc porzuciliśmy to i zaczęliśmy bawić bohaterami i tutaj stworzyliśmy coś doskonałego. Poklepałbym się sam po plecach, bo takie to jest dobre.

Co do umiejętności jednostek to tutaj problemem jest VCMI, które robi wszystko co może, aby ograniczać twórczość własną. Chcesz napisać własną i ciekawą umiejętność dla nowej jednostki? NIE DLA MODERA KIEŁBASA! Nie ma mowy na napisanie czegoś nowego, więc trzeba się posiłkować tym co było i cóż... Moim zdaniem lepsze to niż to co zastalimy, ale daleko temu do tego co chcieliśmy uzyskać. Niestety złemu moderowi uwiera rąbek przez spódnicy, prawda. Dlatego póki ta platforma to parujące odchody bazyliszka póty nie musisz się martwić zmianami umiejętności.

Cytat:
Jednak kilka słów krytyki. Bardzo oberwie się Anubisowi. I pewnie teraz większość z was się ze mną nie zgodzi to oto moje przemyślenia.
Niestety nie ma takiej jednostki jak Anubis, jest Anubiam, a to całkowicie co innego, ale popieram to, że model jest fatalny, ale stary też taki był. Jednak nie liczyłbym na zmiany, bo jak Andre uzna, że czarne jest zielone to tak i już i nawet jakby dostał list od samego Papieża to by odpisał mu "LoL". To taki typ człowieka, mądrzejsze jajo od Stalina jak to mawiają u mnie na wiosce.

Cytat:
3. Nwm kto wpadł na pomysł robienia z Anubisów pseudo-bogów słońca. Przecież to bóg śmierci. U starego Anubisa kosa i zajawka do nekromancji podobała mi się o wiele bardziej niż robienie z niego boga słońca(choć nie uważam, że atak lisza bis to był najlepszy pomysł). To po prostu wprowadza w błąd ludzi którzy na mitologii tego starożytnego państwa się nie znają.
To nie Anubis jak pisałem wyżej, a Anubian czyli coś innego. To jak Czarny Smok i Czerwony, to i to podobne jak bliźnięta, ale jednak całkowicie co innego.

Cytat:
Powinniście wg mnie poprosić Nephretesa/Tritha o poprawienie jednostek i miasto jak ze snów.
Oni mają swoje gorsze projekty, prace, studia, mężów, żony, więc nie mają czasu na coś tak wspaniałego, nawet jakbym napisał MAKE PRAWILON GREAT FOR THE FIRST TIME

Jednak nie liczyłbym, aby w tym mieście zmieniło się coś więcej niż cyferki u jednostek, albo literówki w biosach bohaterów, bo Andżej tak ma - zacznie coś, zaciągnie horde ludzi, aby robiły jego fanfikcje, a potem ich wyzywa i banuje, bo ma się inną opinie od niego. Jak mu napisałem, że Wadżet na drugim poziomie to bzdura i żadna inna frakcja nie ma bestii na poziomach 1-2 to zwyzywał mnie od Logmarów, Vorijczyków, Kacprów i wszystkiego co najgorsze w świecie modingu tej parszywej gry. To jednak wierzchołek góry lodowej, bo jak spytałem kiedy nam zapłaci za pracę to mnie zbanował z forum, napisał na naszym discordzie obraźliwe i kłamliwe rzeczy na mój temat, a potem zgrywał poszkodowanego.

Cytat:
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!.
Również pozdrawiam.
PDW

Cytat:
Przecież to miasto jest nudne jak flaki z olejem
Sam jesteś nudny jak flaki z olejem. Nie pozdrawiam

Lord Hawk PW
29 lutego 2020, 16:14
DragonKing:
2. Nie wiem jak dokładnie jest teraz, fakty biorę z czasów kiedy jeszcze śledziłem ten projekt.
Ale do rzeczy. O ile wykonanie lepsze ma bezdyskusyjne Oaza to pomysł (sorry Neph) lepszy ma Pawilon.
Fandor:
Pomysł Nepha jest oryginalny i pasuje do Heroes 3 - jest zróżnicowany, a nie jest kalką jednego prawdziwego państwa.
Chociaż nie powiem, Anubisy jako jednostka mi się bardzo podobają i wolałbym je zobaczyć na 7 poziomie Oasis.

Podstawowa sprawa, to to że oba miasta to nie jest ta samo w 2 koncepcjach. W skrócie Pawilon to miasto bazujące na starożytnym Egipcie, zaś Oaza to miasto raczej persko-arabskie [może jeszcze hinduskie], czyli już na wstępie to 2 zupełnie całkiem inne projekty i nic ich nie łączy poza tym że "żyją sobie" na piasku.

DragonKing:
Bardzo mi się spodobał pomysł na um. Feniksa u Kapłanek, Jednorożca u Ammutów czy Gorgony u Sfinksa.

O ile zgadzam się że te zdolności, powodują że jest ciekawie, to kopiowanie innych jednostek jest jednak słabszym pomysłem niż jednak coś nowego i oryginalnego, a obecne mają właśnie oryginalne skille, takie których w innych miastach nie zobaczysz i także pasujące.
Oczywiście kwestia gustu co kto lubi, ale polecam sprawdzić 1 wersje miasta i ta najnowszą, to też okaże się bardzo fajne.

DragonKing:
Bardzo oberwie się Anubisowi. I pewnie teraz większość z was się ze mną nie zgodzi to oto moje przemyślenia.
1. Stary podobał mi się o wiele bardziej, a na pewno miał bardziej heroesowy wygląd.
2. Jest za chudy. Wygląda na jednostkę max 3 poz. Imo jednostka która swoją masą przypomina pikiniera nie zasługuje na bycie na 7 pozycji.
3. Nwm kto wpadł na pomysł robienia z Anubisów pseudo-bogów słońca. Przecież to bóg śmierci. U starego Anubisa kosa i zajawka do nekromancji podobała mi się o wiele bardziej niż robienie z niego boga słońca(choć nie uważam, że atak lisza bis to był najlepszy pomysł). To po prostu wprowadza w błąd ludzi którzy na mitologii tego starożytnego państwa się nie znają.

Tutaj zgadzam się z Fandorem i Bacusem, zarówno robienie z niego kogoś nieumarłego to zły pomysł ze względu na mechanikę gry [polecam przetestować Zenotha, czyli boha od Mumii to zrozumiesz], jak także to że to nie ten sam identyczny Anubis z "reala" i nawet nie chodzi o samą nazwę, ale także o to że nie wszystko w H3 [i innych też] jest tym samym co powinno [chociażby samo Inferno]. Więc laska jak laska, kojarzy się z Egiptem, kojarzy się z jakimś bóstwem, więc jak ktoś się nie zna na mitologii to mu będzie bez różnicy co on trzyma i tylko będzie obchodzić czy pasuje i czy wygląda odpowiednio, a tak chyba jest. Poza tym kosa to kopiuj wklej z diabłów.
Co do samej chudości, to napiszę tak, 1 z oryginalnego pomysłu jeszcze z WoGa był jeszcze chudszy, więc jak opierasz się na wcześniejsze wersje to ten powinien być na plus. Jednak rozumiem że chodzi z nowej wersji, ale jeszcze przed poprawkami czyli ten taki trochę masywny Anubis i tu się zgodzę że był bardzo ładny i dobrze wykonany, jednak jeśli chodzi o kwestie pasowania do gry, to jednak ciut od niej odstawał i się wyróżniał, za to ten nowy już jest bardziej spójny jeśli spojrzeć na kąt, cienie itp. Z chodością nowego to najlepiej porównać go stojącego przy diable czy gigancie i wtedy wcale aż tak nie odbiega, tym bardziej że to raczej niema być masywny anioł/archanioł, a jednak zwykle jest prezentowany na wysokiego i szczupłego boga.

DragonKing PW
29 lutego 2020, 16:52
Kosa wyglądała inaczej niż u diabła przez co nie była żadną kalką. Chciałem tylko powiedzieć, że tamten pomysł podobał mi się bardziej. Zainteresowanie nekromancji uważałem za wybitnie dobry pomysł. Nie zgadzam się, że tylko nekro i Inferno powinno mieć ten atut. Zgodnie z twoją logiką lordzie Miecznik jest kalką szkieleta, a jednorożec-kawalerzysty. To jest jedno z ciekawszych miast jakie widziałem Fandorze więc zabraniam ci tak mówić. Żartowałem, ale nwm jakie miasto jest dla ciebie ciekawe jak nie to.
Koniec.
Edit: Wcale nie twierdzę, że Anubian miałby być nieumarły. Mógłby jednak atakować trującą chmurą czy używać Animatora(ożywienie nieumarłych).

Andruids PW
29 lutego 2020, 17:13
No więc, po pierwsze...
najgorszy modder groty:
Mam nadzieję, że zapał w rozwijaniu Pawilonu nie opuści mnie na kolejny rok i nowe zmiany pojawią się już wkrótce.
... cholera.

Po drugie, wersja Bastionu ze starymi Anubisami i starymi umiejętnościami jednostek ciągle jest dostępna do ściągnięcia (jest to wersja 1.0).

Poza tym, VCMI pozwala na bardzo łatwe modowanie, więc można połączyć u siebie elementy z nowego moda i ze starego, tak, żeby cieszyć się doświadczeniem dobranym do indywidualnych potrzeb i preferencji. W większości przypadków wystarcza zwykła podmiana plików. Serdecznie zachęcam do takiego rozwiązania, a nawet publikowania własnych "branchy".

list od Największego moddera groty:
cały ten jazz
LoL

Jeszcze tylko gwoli sprostowania.

Dostałem trzy modele. A potem jeszcze parę niezwiązanych z Bastionem. Serdecznie w tym miejscu przepraszam moich dobroczyńców, że po dziś dzień brakuje mi dla nich piasku w klepsydrze i biczownika, który by gonił mnie do roboty.

Lord Hawk PW
29 lutego 2020, 18:06
DragonKing:
Kosa wyglądała inaczej niż u diabła przez co nie była żadną kalką. Chciałem tylko powiedzieć, że tamten pomysł podobał mi się bardziej. Zainteresowanie nekromancji uważałem za wybitnie dobry pomysł. Nie zgadzam się, że tylko nekro i Inferno powinno mieć ten atut. Zgodnie z twoją logiką lordzie Miecznik jest kalką szkieleta, a jednorożec-kawalerzysty.

Tak prawda że inna, ale nadal to kosa, a o ile poza diabłem ta broń pasowała by do śmierci/żniwiarza lub ... kosyniera, to już do anubisa tak sobie i jednak bardziej klimatyczną bronią jest coś z symbolem pochodzenia, ale wiadomo kwestia gustu, bo równie dobrze mógłby latać z łukiem, piką czy czymkolwiek.
Co do drugiej sprawy to i ta i nie, bo to zarówno szkielet jest kopią miecznika, a dokładnie jest to jego martwa wersja, zaś jednorożec poza tym że jest koniem całkiem się nie kojarzy z kawalerzystą, ale już czarny/upiorny rycerz to kopia kawalerzystów, bo to gość w zbroi na koniu, tylko inny kolor i zestaw, ale o tym to w innym temacie było więcej.

DragonKing:
Edit: Wcale nie twierdzę, że Anubian miałby być nieumarły. Mógłby jednak atakować trującą chmurą czy używać Animatora(ożywienie nieumarłych).

Tak jak pisał Andruids, zawsze możesz ściągnąć i sprawdzić poprzednią wersje moda i tam jest ta zdolność, jednak tu jest właśnie ta mechanika, czyli o ile w lichacz to się przyda i jest efektywne oraz pasujące w pełni, to w tym mieście pomijając to że jednostka na łucznika nie pasuje, to atakuje własne jednostki i często jest ten sam problem co z magogiem, a poza tym to oczywiście to wrażenie "nuda bo to już było". Co do animatora to też nie jest to najlepszy pomysł, gdyż w mieście niema nieumarłych jednostek [pomijając granie Zanothem], więc zdolność była by marnowana. Dlatego o ile pewne pomysły mogą się wydawać fajne w teorii, to już w praktyce może nie być już tak fajnie. Co do obecnej zdolności, polecam rozegrać kilka starć samymi anubianami to wtedy docenisz to co mają, bo poza samą oryginalnością tej zdolności, jest to także bardzo przydatna zdolność i to w każdej walce o ile się uaktywni.

DragonKing PW
29 lutego 2020, 19:10
Dlaczego uważasz, że powyginany patyk(nieulepszony) i dziwnie i głupio wyglądający patyk(ulepszony) pasuje lepiej niż kosa? Animator po prostu miał zwiększyć przydatność mumii, czy kościanych smoków robiąc 6 stacków Anubisów(Anubianów) i 1 potężny stack Kościanych Smoków. Po prostu taki buff lekki bo lekki, ale buff. Chmura miałaby ranić własne jednostki? Nwm czy to możliwe, ale czy dodanie tego co dodała Hota odnośnie Magoga/Lisza byłoby nierealne?

Lord Hawk PW
29 lutego 2020, 22:14
DragonKing:
Dlaczego uważasz, że powyginany patyk(nieulepszony) i dziwnie i głupio wyglądający patyk(ulepszony) pasuje lepiej niż kosa?

Powyginany patyk, ale taki jak to nazwałeś "boga słońca", to samo z siebie wydaje się bardziej dostojnie od broni która kojarzy się ze żniwiarzem [nawet nie z diabłem, ale on też zbiera duszę wiec ujdzie].

DragonKing:
Animator po prostu miał zwiększyć przydatność mumii, czy kościanych smoków robiąc 6 stacków Anubisów(Anubianów) i 1 potężny stack Kościanych Smoków. Po prostu taki buff lekki bo lekki, ale buff.

Animator na mumie ok, ale tylko przy 1 bohaterze przydatne i tylko mając obie jednostki, przy pozostałych niepotrzebne. Przy kościanych smokach ? jednostka nie z miasta więc kompletnie bez sensu, bo to powinno być dla jednostki z miasta, czyli w nekro.

DragonKing:
Chmura miałaby ranić własne jednostki? Nwm czy to możliwe, ale czy dodanie tego co dodała Hota odnośnie Magoga/Lisza byłoby nierealne?

Na początek ściągnij poprzednią wersje moda i sam sprawdź co robi chmura swoim. Co do opcji z HOTA, już niektórzy o tym pisali że to nie takie hop siup, jakby to było takie łatwe to by już i magog i lich też to mieli. Poza tym nawet gdyby to tak działało, to nadal własne jednostki by obrywały gdyby wróg nieodpowiednio staną.

DragonKing PW
29 lutego 2020, 22:27
Może i wygląda dostojnie, ale ma być praktyczne. Nazwałem go bogiem słońca bo jego łaska mi się kojarzyła właśnie ze słońcem. Zastanówmy się czy taka dyskusja ma sens. Ja mówię tak, ty mówisz nie i tak w kółko. Uważam, że raz nikt nie zdoła przekonać drugiego dwa Anubian jest do zmiany bo wygląda na jednostkę 3 poz. jest chuda, a ty doszukujesz dostojeństwa w wygiętym patyku(choć ulepszony patyk na prawdę ładnie wygląda, to nwm jak miałby atakować. Zbliża tą,, różdżkę"do wrogiego oddziału i nagle znikają legiony wrogów. To się zwyczajnie nie trzyma kupy. Jak miałbym oceniać po wyglądzie, nie znając statystyk, to wolałbym walczyć z Anubisem, a nie chociaż Sfinksem czy Ammitem. Choć wygląda piknie to nie widzę w tym zastosowania bojowego. Nie pamiętam dokładnie, ale z tego co pamiętam to nawet nie było przy tym widocznych magicznych efektów. Mówię NIE. I choć moje zdanie i tak pewnie nikogo nie obchodzi to sugeruję zostawić stary model Anubiana.)
Mam jeszcze prośbę. Czy mógłby ktoś podać umiejętności jednostek? Byłbym wdzięczny.

Andruids PW
1 marca 2020, 02:37
DragonKing:
Zastanówmy się czy taka dyskusja ma sens.
Nie ma. Jak już napisałem - ściągnij i graj sobie w starą wersję, jeśli chcesz, albo zmoduj sobie sam. LoL

DragonKing:
Czy mógłby ktoś podać umiejętności jednostek?
Proszę:
https://cdn.discordapp.com/attachments/370383394724642836/557414633355476993/Pawilon_heroes7.pdf

DragonKing PW
1 marca 2020, 09:24
A ja uważam, że jak chcesz zrobić poważnego moda to zdecyduj się na jedną wersję, a nie odpowiadaj na krytykę, że mogę sobie pobrać starą.
Ale ok. Koniec dyskusji.
PS: Umiejętności ciekawe, choć wolałem stare, to i przeżyje z tymi. Mod jest świetny. Gratuluję.(oczywiście prócz Anubiana, ale ten temat już jak wyżej napisałem-skończyłem.

avatar PW
1 marca 2020, 10:33
Ale stara wersja była autorstwa zupełnie kogo innego (edeksumo) jako ang. Bastion, Andruids z chłopakami ją przejął i doprowadził do lepszego zbalansowania przemianowując na Pawillion. Także uwaga o pobraniu starej wersji i porównaniu jej z nową wersją w tym przypadku jest bardzo zalecana.

Andruids PW
15 czerwca 2020, 07:57
Wzmożone zainteresowanie pewnej części społeczności i port na ERĘ zmotywowały mnie do spięcia pośladów i dokończenia kilku rozpoczętych poprawek ekranu miasta, dzięki czemu mogła pojawić się wersja 2.6.5. Oto linki:

New Pavilion 2.6.5.rar
Patch z samymi assetami (2.6 -> 2.6.5)

Oprócz nowej animacji Sanktuarium Graala, miasto ma puzzle z prawdziwego zdarzenia. Nie będzie z mojej strony ani trochę przesadą stwierdzenie, że to po prostu kosmos. Dziękuję Orfy'emu, który pewnego dnia zapukał do mnie na Slacku i zapytał "ej, nie chcesz puzzli?". Nie mam pojęcia jak do nich dotarł i jakie planety się ułożyły, że trafiły w końcu do mnie, ale naprawdę, stokrotne dzięki jemu, i osobie, która je namalowała, bo to taki kawał pięknej roboty, że głowa mała. A jeszcze mniejsza jak się pomyśli, że mogły na zawsze zaginąć w piaskach czasu.

To niestety koniec dobrych wieści. Życie i burzliwie aktualizująca się lista priorytetów chwilowo nie odpuszczają, więc nie mogę zakończyć posta optymistyczną nutą i obietnicą rychłej aktualizacji. Chyba, że jeszcze więcej ludzi będzie narzekać jakie to Ammuty i Sfinksy nie są szkaradne... :p

Tymczasem zachęcam do wywoływania burzy piaskowej w swoim VCMI.


Bacus PW
15 czerwca 2020, 09:07
Czy jest możliwość, abyś wrzucił te grafiki ekranu miasta i puzzli jako obrazek w tym temacie lub jeśli nie chcesz spoilować to mi na PW? Nie mam ochoty zaśmiecać dysku vcmi i innym niepewnym oprogramowaniem.

Dziękuje i pozdrawiam Pana Andżeja, cieszę się, że Twój team dalej pracuje.
Trzymaj się Dziku.
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 32 - 33 - 34
temat: [VCMI/projekt] Bastion Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel