Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Po cmentarzu włóczy się:
   Kuririn
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Bastion Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 32 - 33 - 34

edeksumo PW
10 marca 2015, 21:44
A kto powiedział że się na nim wzoruje? Gdzie masz miasto w h3 gdzie mitologia jest ułożona tak jak było w ówczesnych wiarach?

Nerevar PW
10 marca 2015, 22:10
Cytat:
Jeśli te dwie nazwy są dla Ciebie równorzędne, to nie ma oczy rozmawiać.
A jest nos rozmawiać?

Cytat:
Wiedz tylko, że nie wzorujesz się na mitologii Starożytnego Egiptu a wręcz przeciwnie.
Czyli robi to samo, co twórcy z Gorgoną, więc nie ma problemu ;P

AmiDaDeer PW
10 marca 2015, 22:21
Matheo, podałeś kiedyś przykład z jednostką o nazwie "Jezus". Widzisz, gdyby starożytni Grecy zobaczyli nasze gry komputerowe, to większość z nich oburzyłaby się, jak bardzo profanujemy ich wiarę. ;P

Skazo PW
10 marca 2015, 22:34
Na moje Anubis daje rade, a ulepszenie nie wiem Legendary Anubis?

Fandor PW
10 marca 2015, 22:36
Rozsądny ruch z wyborem nazwy Anubis, Matheo, forum jest mniej więcej podzielone na osoby zgodne z tezą: Anubisa trzeba potraktować jak Minotaury i Meduzę i przeciwnych, z tą różnicą, że pierwsza grupa ma nazwę przemyślaną i gotową, a druga sama nie wie czego chce, więc rozsądniej jest zadowolić "Anubisowych".
Model coraz lepszy, chociaż miecze zlewają się z głową, ale to wina momentu zrenderowania. Czuję, że moje posty są ignorowane - TEKSTURA POWINNA BYĆ KOLORYSTYCZNIE JAK ORYGINAŁ:

edeksumo PW
10 marca 2015, 22:41
@fandor510
Nie są ignorowane xD. Zbroja będzie złota w ulepszeniu gdyż w podstawowych jednostkach panuje niebieski i srebrny, a w ulepszeniach złoto i czerwień, może kolor ciała też zrobię bardziej brązowy.

Fandor PW
10 marca 2015, 22:48
Kolor ciała akurat proponowałbym bardziej czarny, chyba takie było bardziej wyobrażenie Egipcjan. Uważam, że powinieneś zmienić koncepcję kolorystyczną, takie nagłe przejście z niebieskiego i srebrnego na złote i czerwone będzie się gryzło, no i co, nagle wszyscy sobie pozłacają miecze i zbroję żeby mieścić się w kanonie armii, tak jakoś mi to nie pasuje. Ponadto jeżeli do ulepszeń dołożysz czerwień oprócz złota, będzie się mocno kojarzyć z Tower (fortecą).

glokku PW
10 marca 2015, 22:51
Jak jednostka nie zostania nazwana Anubis to ludzie biorąc to się będą zastanawiali czemu to się nie nazywa Anubis tylko coś innego. Miałem podobno wrażenie jak zacząłem grać w Lola i zobaczyłem Nasusa :P

Demorator PW
10 marca 2015, 23:01
Zrób podstawę czarno-niebieską, a ulepszenie biało-złote, chociaż nie, bo niektórym będzie się wydawało bez różnicy (żart o sukience).

Co do nazwy proponuję Varn. Nie pamiętam gdzie pojawiło się po raz pierwszy, ale wystąpiło już w tylu produkcjach, że ielu ludzi kojarzy go z człowiekiem- -szakalem.

Co do złotych broni, to jak najbardziej zgadzam się, z tym, że pozłacanie ich jest nierealistyczne, ale użycie jasnych kolorów przepasek, czy delikatnie wkomponowanego złota w ubiór, powinno dać wrażenie bogactwa i przepychu, z jakim ludzie (ja) kojarzą starożytny Egipt.

Fandor PW
10 marca 2015, 23:07
Uważam, że złote dodatki powinny występować już w podstawie, a w ulepszeniu powinna się zwiększyć ich ilość, drugim kolorem powinien być biały bądź brązowy. Anubis z koloru skóry powinien być czarny.

Nerevar PW
10 marca 2015, 23:19
Cytat:
Co do nazwy proponuję Varn.
VARN ma w Might and Magic bardzo konkretne znaczenie, i jeśli nie nawiązuje się do niego bezpośrednio, nie powinno się używać tego słowa (niezależnie od wielkości liter).

AmiDaDeer PW
10 marca 2015, 23:53
Zresztą - VARN to nazwa własna, która nikomu, kto nie grał w Might and Magic albo nie jest ze światem MM związany, nic nie mówi.

Górski PW
11 marca 2015, 15:12
Ja osobiście jestem za biało złotym ulepszeniem. Co do modelu bardzo fajny, ale jak ktoś wcześniej napisał miecze z głową się zlewają.

edeksumo PW
13 marca 2015, 14:39
Teraz z innej beczki.

O to wszystkie portrety pasujące do bastionu jakie posiadam, pytanie jest takie, które się nadają, a które nie? Abym wiedział ile będę musiał stworzyć.

AmiDaDeer PW
13 marca 2015, 14:58
Od lewego górnego rogu, idąc wierszami: pierwszy, drugi, czwarty, szósty, siódmy, ósmy, dziewiąty, dziesiąty, jedenasty, trzynasty, piętnasty, szesnasty, osiemnasty, dwudziesty pierwszy, dwudziesty drugi.

edeksumo PW
13 marca 2015, 15:37
Wielkie dzięki, czyli jednego będę musiał dorobić, bo 13 i 21 są za bardzo do siebie podobne, no i jeszcze z 2 kampanijnych bohaterów.

Górski PW
13 marca 2015, 18:29
Jak dla mnie są dobre tylko coś drugi, piąty oraz siedemnasty mi tu nie pasują. Drugi wygląda zbyt realistycznie jak na styl heroes 3, a może mam po prostu do tego złe oko ;d. Piąty jak dla mnie wygląda jak sklejanka, może spróbuj stopniowo nałożyć ten czarny na jego twarz, bo jak od razu z czarnego na brązowy przechodzi to jak napisałem wcześniej, wygląda to jak sklejanka ;) [mam nadzieję że autor zrozumiał o co mi chodzi bo jak to czytam trochę nie jasno określiłem, ale cóż lepiej nie umiem ;p] A siedemnasty to bardziej mi wygląda na portret do M&M VII niż do HoMM III. Oraz jak sam Edeksumo napisał portret 13 i 21 są do siebie zbyt podobne.

EDIT: Jeszcze 10 wygląda mi zbyt realistycznie, ale nie licząc tych co wymieniłem, jest naprawdę super. Trzymam kciuki za owy projekt, i życzę wytrawołości, oraz powodzenia podczas tego projektu ;).

Dren PW
13 marca 2015, 21:17
O ile się nie mylę (a na pewno się nie mylę) to taki właśnie szakal występował w Two Worlds 2 i to pod nazwą Varn. Nie mniej zgodzę się że samo Varn nie pasuje

Kastore PW
13 marca 2015, 21:21
Dren:
O ile się nie mylę (a na pewno się nie mylę) to taki właśnie szakal występował w Two Worlds 2 i to pod nazwą Varn.
A jak myślisz, dlaczego? :P

Orzie PW
14 marca 2015, 08:17
I'm afraid not a single portrait particularly fits the Heroes 3 style currently.
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 32 - 33 - 34
temat: [VCMI/projekt] Bastion Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel