Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Bastion Town
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 32 - 33 - 34

AmiDaDeer PW
7 marca 2015, 14:21
Oczy wyglądają bardzo nienaturalnie. Spróbuj się wzorować w modelu na strażniku VARN z MM6.


Warmonger PW
7 marca 2015, 14:33
Magiczny kostur bardziej kojarzy się ze strzelaniem (Mag, Licz) niż dwa ostrza.

Andruids PW
7 marca 2015, 15:08
Ja też wolę 2 miecze z tego modelu. Strój jest prosty i odpowiedni jak na nieulepszoną jednostkę, może tylko sandały zmieniłbym na ciemny kolor. Ale jak zauważył Hobbit, jeśli chodzi głowę i oczy to jest mnóstwo miejsca na poprawę.

Fandor PW
7 marca 2015, 15:51
Według mnie, powinieneś zmienić jednostkę 7 poziomu, natomiast jeżeli chcesz dokończyć model, to ciągle ta sama rada: wzoruj się na jednostce z oryginalnego konceptu. Miecze były dużo lepsze niż ta broń na którą zamieniłeś.

Degraf PW
7 marca 2015, 16:43
Jeżeli ma strzelać to może lepiej nadać mu coś podobnego jak Laska Ma'Tok z Gwiezdnych Wrót?

Ulepszenie zaś mogłoby wykorzystać też z dobrodziejstw tego uniwersum - o to art gwardzisty szakala.

Kuririn PW
7 marca 2015, 17:07
Cytat:
Ja też wolę 2 miecze z tego modelu
taki miecz, bardzo podobny jest juz w grze, jednostka z nekropoli 6 lvl. W broni białej, dla tej jednostki powinno dominować zloto. Hobb podał dobry przykład. Jestem 100% za.

Andruids PW
7 marca 2015, 17:26
Kurde racja... Ale tak pasuje : c

Kuririn PW
7 marca 2015, 17:52
hmmmm racja, racje, racją pogania. Mieczyk wg mnie, jest za skromny.

edeksumo PW
10 marca 2015, 17:22


Jak teraz wygląda?

mrgolec PW
10 marca 2015, 17:25
Proponuje zmienić buty.

AmiDaDeer PW
10 marca 2015, 17:40
Dodałbym wokół oczu jakieś brwi czy zmarszczki, żeby dołożyć głębi na pysku. Obecnie wygląda jakby te oczy były naklejone.

Używasz antyaliasingu "Box"? Jeśli nie - przerzuć się na niego.

edeksumo PW
10 marca 2015, 19:41
Zriggowałem i poprawiłem trochę oczy, myślę że da radę.



Nazwa jednostki pozostanie: Anubis a ulepszenie, Anubis wojownik.

@down nawet nie próbujcie zaczynać... to i tak do niczego nie doprowadzi.

Mad Hatter PW
10 marca 2015, 20:46
Czy może lepiej Szakal albo strażnik zamiast Anubis?

Matheo PW
10 marca 2015, 20:55
Cytat:
Nazwa jednostki pozostanie: Anubis a ulepszenie, Anubis wojownik.
Skoro chcesz mieć mało sensowny projekt, Twoja sprawa. Dyskutować na ten temat można nadal.

Do modelu w ogóle nie pasuje biały kolor. Nie zgrywa się to z czarnym ciałem, razi w oczy.

Skazo PW
10 marca 2015, 21:15
Mi tam sie nawet podoba, za to ulepszenie bym dal troche wyższe w niebiesko zlotych barwach, spodnie bym zostawił białe albo zmienił na czarne i dodał trochę bajerków w stylu złote łańcuchy, lekka muskulatura czy cos takiego

AmiDaDeer PW
10 marca 2015, 21:30
A ja nie mam problemu z nazwą Anubis. I myślę że już grając tym miastem nikomu nie będzie to przeszkadzało. Za to "Strażnik" przeszkadzałoby Wam o wiele bardziej. :P

edeksumo PW
10 marca 2015, 21:30
@matheo
Zobacz na to, jedynie wy dyskutowaliście ja w tym udziału nie brałem. I nie doszliście do niczego. Zawsze znajdzie się ktoś komu się nie podpasuje, nie było takiego co by każdemu dogodził. Ale patrząc na nazwy z h3 jeśli Diabły się ostały Anubisi też dadzą radę.

Matheo PW
10 marca 2015, 21:32
Cytat:
Diabły się ostały Anubisi też dadzą radę.
Jeśli te dwie nazwy są dla Ciebie równorzędne, to nie ma oczy rozmawiać. Wiedz tylko, że nie wzorujesz się na mitologii Starożytnego Egiptu a wręcz przeciwnie.

Degraf PW
10 marca 2015, 21:37
Cytat:
Jeśli te dwie nazwy są dla Ciebie równorzędne, to nie ma oczy rozmawiać. Wiedz tylko, że nie wzorujesz się na mitologii Starożytnego Egiptu a wręcz przeciwnie.
Mitologia starożytnego Egiptu wzoruje się na nim?

Nazwa jak nazwa - skoro Meduza czy Minotaur przeszły (w mitologii byty jednostkowe a nie masowe) to czemu nie Anubisy? Giganci byli humanoidami z wężowymi nogami, tytani to byli bogami przedolimpijskimi i też nikt nie płacze. To już sztuka dla sztuki.

Matheo PW
10 marca 2015, 21:37
Tak, dokładnie tak.
strona: 1 - 2 - 3 ... 20 - 21 - 22 ... 32 - 33 - 34
temat: [VCMI/projekt] Bastion Town

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel