Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: Sesja RPG
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15

Boryna PW
28 stycznia 2006, 20:38
Atakujesz pierwszego goblina! Jednak tniesz powietrze!

Goblin 1 atakuje cię i pudłuje tak krytycznie żę potyka się o ziemię i zderozierntowany na nią upada!

Goblin 2:Atakuje cię i celnym cięciem z góry zadaje ci 5 obrażeń!

vinius PW
28 stycznia 2006, 20:39
atakuję dalej. Konkretnie to tego pierwszego.

Qui PW
28 stycznia 2006, 20:40
-Wiemy. To jest kamień. Po co nam on?

Boryna PW
28 stycznia 2006, 20:43
Atakujesz pierwszego goblina! Wbijasz mu klingę swojego miecza w plecy. Od tego momentu goblin nieporusza się! Nieżyje!

Drugi goblin atakuję cię jednak tnie powietrze!

vinius PW
28 stycznia 2006, 20:44
atakuje dalej:)

Trang Oul PW
28 stycznia 2006, 20:48
Podchodzę do karczmarza i pytam się, jak dotrzeć do Moulder.

Boryna PW
28 stycznia 2006, 20:48
Atakujesz drugiego goblina. Celnie go trafiasz i zadajesz 5 obr!

EDIT:Goblin atakuje ciebie lecz jego miecz przelatuje zdala od twojego ciała!

vinius PW
28 stycznia 2006, 20:51
atakuje dalej.

Boryna PW
28 stycznia 2006, 21:00
Celnie trafiasz. To cios kończący walkę. Goblin pada trupem. Stoisz teraz wraz z zakrwawionym mieczem nad ciałami dwch goblinów. Zauważasz że jest już bardzo ciemno. W oddali widzisz ogniskko i kilka postaci grzejących się przy nim. SŁyszysz też ciągły świst strzał.

vinius PW
28 stycznia 2006, 21:03
najpierw rzucam na siebie czar uleczenie, przeszukuje ciała goblinów a potem podchodze ostrożnie pod ognisko.

Boryna PW
28 stycznia 2006, 21:09
Traktem na zachód. wiedzie prosto do Moulder. A czemu pytasz?

Trang Oul PW
28 stycznia 2006, 21:55
Z ciekawości, nie chciałbym tam iść. Podobno jest tam kult Ciemności. Czy to prawda?

Altair PW
28 stycznia 2006, 22:06
Robiąc naszyjnik, słucham uważnie rozmowy Tranga z karczmarzem.

Kaazam PW
30 stycznia 2006, 08:23
-Tak kamień- odpowiadam Qoatkazowi- Ale nie było go widać :D . Pójdę teraz koło baru, zakamufluje się, i rąbne komuś trochę złota. Co wy na to?
- To by było dobre. Szkoda tylko, że tu nikogo nie ma- odpowiedział goblinek. Po czym zwróciliśmy oczy w stronę Tranga.

Boryna PW
31 stycznia 2006, 20:36
-Zgadza się jest. A czemu interesuję cię kult ciemności? Chcesz się do niego przyłączyć-Karczmarz spogląda na ciebie. W jego wzoku widzisz podejrzliwośc zmieszaną z wrogości tak żę niewiesz czego jest więcej.

Trang Oul PW
31 stycznia 2006, 20:39
Po słowach karczmarza szybko odchodzę od lady. Mówię do reszty:
-Chodźmy już stąd.

Qui PW
31 stycznia 2006, 20:49
-Ja nie wiem, czemu te kulty ciemności są tak nielubiane. Osobiście nic do nich nie mam, przynajmniej dopóki jakiś wyznawca nie zamieni mnie w dwugłową łasicę czy coś. Jednakowoż w rzeczy samej oraz dla własnego bezpieczeństwa zgadzam się, iż należy opuścić ten lokal.

Wychodzę z karczmy.

Trang Oul PW
31 stycznia 2006, 20:53
Wychodzę z karczmy i mówię do Qtogzoga:
-Ten karczmarz jest jakiś dziwny. Przecież w Deyji kwitnie kult ciemności, więc dlaczego tak się zdenerwował.
Czekam przed karczmą na resztę drużyny.

Qui PW
31 stycznia 2006, 20:56
-A bo ja wiem... Może nietutejszy? Albo wyznaje jakieś światło czy słońce czy coś takiego jasnego i dobrego?

Altair PW
31 stycznia 2006, 21:14
Zajęty robieniem naszyjnika, zauważam, że Trang i Qtogzog już jakiś czas temu wyszli z karczmy. Chowam do torby zęby i resztę rzeczy i następnie wychodzę z karczmy.
Znajdując wreszcie Tranga i Qtogzoga wołam z irytacją w głosie:
- Co wam się tak nie podobało w tej karczmie?
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15
temat: Sesja RPG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel