Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Nieznane Opowieścitemat: Sesja RPG
komnata: Nieznane Opowieści
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 13 - 14 - 15

Boryna PW
22 stycznia 2006, 21:18
Vinius: -Bandyci ucikli w stronę lasu z któego przybyłeś! Wioskę podpalili przy użyciu zapalonych strzał. A moi chcłopi niepotrafią się posługiwać bronią. A zresztą ską mieli by ją wziąść?

Trang Oul PW
22 stycznia 2006, 21:20
-Jedźmy już, nie ma na co czekać.

Altair PW
22 stycznia 2006, 21:22
- Jedźcie, już jedźcie ja zaraz was dogonię!
Po czy zbieram i chowam do torby resztę zębów wilka, które mają posłużyć do wykonania naszyjnika i rozglądam się wokół czy nie ma tu czegoś reszta co mogła przeoczyć...

Qui PW
22 stycznia 2006, 21:25
Wsiadam na konia, przez chwilę wywijam idiotycznie mieczem, drę się "Naprzód!" i odjeżdżam. Po chwili orientuję się, że pojechałem w złą stronę. Zawracam, znów drę się "Naprzód!" i jadę już tam gdzie trzeba.

Boryna PW
22 stycznia 2006, 21:57
Trang i reszta: Więc wyjechaliście. Kończycie jazdę przez las. Niebo jest coraz bardziej pochmurne. Zbilżacie się do Deyji... Trang nie może się doczekać przekroczenie bram. Jednak resztę drużyny Deyja napawa strachem.


Kaazam PW
23 stycznia 2006, 15:09
Strach skręca mi kiszki. Żucam magiczne oko (trace 2 punkty magii). Rozglądam się dookoła. Jest pochmurno. Strach się nasila. Tylko Trang jest zadowolony.
-Bywałem w tych okolicach, ale w tedy nie było tak strasznie. Dobra jedziemy- ostatnie słowa ledwo przeszły mi przez gardło. Ruszyłem spokojnie za Trangiem. Ten zadowolony jechał żwawo. Postanowiłem nie ustąpiać mu kroku.Wreszcie zagadnołem go:
-Dlaczego tak się cieszysz Trang?

Acid: ...a to już pod zapis w Konstytucji podchodzi, bo niektóre zwroty są już nawet niezrozumiałe kompletnie. "ustapiać" ? i zadowoly też :P

Acid: Nie Kaazam, słowo "ustąpiać" też nie istnieje :P. Podobnie jak "zagadnołem" i "żucam". i "w tedy"

Trang Oul PW
23 stycznia 2006, 16:03
-Aaa, po prostu jadę szybko, żeby uratować syna tego kupca.

Qui PW
23 stycznia 2006, 16:09
Żeby dodać otuchy sobie i towarzyszom śpiewam (albo raczej ryczę) starą goblińską pieśń okolicznościową...

Jedzie goblin drogą,
lud napawa trwogą!
Zaraz rezolutnie
komuś głowę utnie!

A jak się zabrudzi,
albo mu się znudzi,
znajdzie hobby nowe
i rozciągnie sowę!

vinius PW
23 stycznia 2006, 16:13
-Może mi jeszcze powiesz, że żaden z chłopów nie umie uderzyć porządnie kijem!? Brac łachudry drągi z lasu, siekiery, graibe, motyki, kosy postawione na sztorc! Bronić swego dobytku! Boicie sie małych, metrowych, zielonych stworzonek!? Szybciej! Nie będę dłużej czekał!

Kaazam PW
23 stycznia 2006, 17:27
- Tu coś jest nie tak - myślę - Wszyscy tak nagle ruszyli na ratunek temu chłopcu. Dziwne. Tutaj kryje sie jakiś podstęp.
Jechałem bez słowa dotrzymując kroku Trangowi. Z tyłu było słychać śpiew Qtogzoga. Tak jadąc zobaczyłem uciekającego lisa.
- Zły znak - pomyślałem.

Altair PW
23 stycznia 2006, 20:15
Jadę na samym końcu rozmyślając o krainie do której zmierzamy oraz o tym co może nas jeszcze spotkać.

Boryna PW
23 stycznia 2006, 20:38
Jesteście coraz bliżej. Wasym oczom ukazuj się kościana brama. Posiada dwie kościane wieże. Jej ściany sa wykonane w całośći z kości. Czujecie strach. Na sczycie wieży widzicie dwóch strażników. W okolicy pachnie zgnilizną. Widzicie obeschłe drzewa i słyszycie krakanie wron......



Vinius:Małych stworzonek?! Te małe strworzonka podpaliły nam wioskę! SĄ uzbrojone w łuki! Jak mam je zabić co?! Zresztą są pewnie już daleko stąd. Moi chłopi nigdy niepójdą je zabijać!! Jak chcesz idz sam!

Trang Oul PW
23 stycznia 2006, 20:46
Czuję strach, ale jadę dalej. Rysuję mapę , żeby zaznaczać na niej gildie magii. Będę jechał przodem, żeby móc ostrzec drużynę o obecności nieumarłych.

Nevendar PW
23 stycznia 2006, 20:48
Mam was dość, idę swoją drogą - odpowiedział Nevendar - Odchodzi kawałek.... Nagle ktoś trafia go strzałą prosto w głowe. Kruk przerażony odlatuje. Nikt nie wie dlaczego, ale Nevendara nie ma nigdzie. Co się z nim stało... Gdzie jest... (Dowiecie się w następnym odcinku :P:P)Nikt nie wie.

vinius PW
23 stycznia 2006, 20:51
-Łaski bez. -średnio mi się podobało ratowanie niewdzięcznych i niechętnych do walki chłopów, ale sam popędzilem w stronę, z której przybiegłem w poszukiwaniu goblinów.

Altair PW
23 stycznia 2006, 20:55
Nasuwam jeszcze głębiej kaptur na głowę i podążam śladem Tranga i reszty.

Qui PW
23 stycznia 2006, 20:55
-Ależ tu uroczo. Prawie jak w domu. Ale tam mieliśmy więcej czaszek.

Kaazam PW
24 stycznia 2006, 15:38
Jadę za Trangiem. Czuję, że strach wgniata mnie w siodlo. Zapach przysparza mnie o mdlości. Podjeżdżam bliżej Tranga.
- Dugo tu będziemy????-pytam.

Boryna PW
24 stycznia 2006, 20:33
TRang i reszta: POdjeżdzacie pod kościaną strażnicę. SŁyszycie zimny głos strażnika-
:-Gdzie jedziecie?!

Trang Oul PW
24 stycznia 2006, 20:47
-Jedziemy przed siebie. Wpuść nas.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11 ... 13 - 14 - 15
temat: Sesja RPG

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel