Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Kronverk
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 26 - 27 - 28

Baloq PW
19 listopada 2014, 22:36
Miasta nie czyni, ale nadaje mu klimat.
Swoją drogą to było tylko wtrącenie i nie rozumiem uwagi.

AmiDaDeer PW
19 listopada 2014, 22:37
Chciałem tylko zwrócić uwagę, że miasto nie może opierać się na założeniu "Zrobimy zamek na terenie x", bo wtedy wyjdzie lipa, a nie miasto. I mam nadzieję że jeżeli ktoś tutaj zamierza zaczynać jakiś projekt nowego miasta, nie będzie go tworzył na takiej zasadzie.

Warmonger PW
19 listopada 2014, 22:41
Cytat:
Cóż, tak wogóle to magmowe smoki można byłoby by dać jako jednostkę neutralną.
Można też dać je jako jednostkę frakcji niewystępującą w mieście albo jednostkę 8. poziomu. VCMI daje tu spore możliwości, jeśli tylko chcecie robić grafiki, to każda jednostka się zmieści w grze ;)
Cytat:
miasto nie może opierać się na założeniu "Zrobimy zamek na terenie x", bo wtedy wyjdzie lipa, a nie miasto
+1

mr_R PW
19 listopada 2014, 22:42
Ja bym się nie zakładał Hobbit, patrz na oazę Neprethesa.

Warmonger PW
19 listopada 2014, 22:45
Nephretes jednak zdecydował się na motywy arabskie i dodał tego nietrywialny line-up (beztwarzy, robale), więc jest w tym już jakaś wizja. Ale nad takimi rzeczami trzeba się dłużej zastanowić i dokładnie przemyśleć pomysł.

mr_R PW
20 listopada 2014, 20:35
jednak podstawą pomysłu było zrobienie miasta na pustyni...

AmiDaDeer PW
20 listopada 2014, 20:51
A podstawą nie było miasto z motywami arabskimi?

Bacus PW
20 listopada 2014, 21:05
Hobbit:
A podstawą nie było miasto z motywami arabskimi?
Nephretes:
Pomysł na miasto wziął się u mnie po krótkiej sesji w II akcie diablo 2. Tak jak panowie z Woga nie dokończyli bastionu zgadzam się, że w grze brakuje miasta związanego z pustynią. Moją intencją nie jest stworzenie kolejnego "odtworzenia bastionu vol.x". Chciałbym stworzyć coś nowego, co wykorzystywało by koncept miasta w skale. Co do samych mieszkańców bardziej inspirowałaby mnie kultura arabska, chociaż jeśli jesteś w stanie się podzielić grafikami w stylu egipskim chętnie się im przyjrzę i może będą odpowiednie, fajnie gdybyś mógł wyeksportować je do formatu który obsługuje Blender.

Czyli inspiracją dla Nepha, było bardziej pustynne Lut Gholen niż kultura arabska, którą dobrał jako pasującą do pustyni.


Matheo PW
21 listopada 2014, 00:45
Pustynia to ekosystem, który stwarza ogrom możliwości. Nephretesowi nie chodziło o teren, tylko o bacground/ klimat. Oaza do tej pory nie ma terenu natywnego.

Górski PW
21 listopada 2014, 20:09
W ogóle to jedno pytanie. Tu dyskusje, i dyskusje, a czy projekt idzie do przodu ?

Matheo PW
21 listopada 2014, 20:27
Każdy kiedyś się zestarzeje. Ty również, to oczywiste. Jednak z dnia na dzień nie widać żadnej różnicy.

caladan PW
23 listopada 2014, 11:15
A nie zastanawialiście nad jednostką 7 poziomu jako olbrzymiego kreta.

Górski PW
23 listopada 2014, 13:28
@Matheo

A co w tym było dziecinnego? Pytam się czy projekt idzie do przodu, ponieważ jak pamiętam Pointer szuka grafików. Nie chodziło mi o to żeby komuś dogryźć czy coś, tylko to zwykłe pytanie.Wogóle to przemyśl to co chcesz napisać, bo w Crater Towns też coś się czepiałeś.

Baloq PW
23 listopada 2014, 14:08
Górski: Wogóle to są takie małe błotne stworzonka, które rodzą się za każdym razem gdy ktoś wypowie ich imię.
Ten błąd jak żaden inny strasznie daje po oczach.

HobbitHobbitZe względu na ten post nie będę tego błędu poprawiał. Ale następnym razem będę surowszy.

Fandor PW
23 listopada 2014, 18:39
Mam tzw. mindfuck, który koncept został zaakceptowany. Miały być czerwone krasnoludy (mimo walki wielu fanów mrocznych), a teraz chyba jednak będzie odtworzenie miasta HotA Crew. W sumie bez względu na to co będzie jestem przeciwny Cabirom i Smokom w tym mieście.

krasnolud99 PW
26 listopada 2014, 18:05
Czemu tło orginalne stworzone do tego miasta nie zostało użyte?

witchking PW
26 listopada 2014, 18:15
Zaczynam rozumieć antypatie Acida do pewnej rasy.

A co nazywasz : "tłem orginalnym"?

Tło które pojawiło się na stronie nowych miast moim zdaniem jest średniej jakości. Hota prawdopodobnie stworzyła by coś innego. Zresztą to tj grafiki prawa ma właśnie Hota.

Zresztą autor miasta pewnie wytłumaczy Ci to lepiej.

Pointer jeśli jesteś zainteresowany grafiką 3d to zgłoś się do mnie, chętnie dam Ci kilka wskazówek.

krasnolud99 PW
26 listopada 2014, 19:05
Tłem oryginalnym nazywam to

Warmonger PW
26 listopada 2014, 19:48
Przecież to rozpikselizowane paskudztwo, nie ma co go reanimować.

krasnolud99 PW
26 listopada 2014, 21:19
A co wy na to żeby dodać na 7 poziom kogoś takiego
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 ... 26 - 27 - 28
temat: [VCMI/projekt] Kronverk

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel