Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24

AmiDaDeer PW
28 stycznia 2014, 16:48
To nie brzmi jak translator, raczej jak ekstremalna niedbałość.

Kammer PW
28 stycznia 2014, 16:52
Nie zgodzę się :P. Korzysta z polskich znaków, ale niektóre słowa są użyte całkowicie niepoprawnie. Po niedbałości spodziewałbym się sytuacji odwrotnej.

Pointer PW
28 stycznia 2014, 18:17
Ewidentnie próba napisania po polsku przez obcokrajowca zza wschodniej granicy z pomocą, ale nie na samym translatorze. Widać to też w tym poście.

zeryss PW
28 stycznia 2014, 19:50
Przepraszam za złe to Peschoux przez Tłumacz. kocham swojego miasta mody pod vcmi))

AmiDaDeer PW
28 stycznia 2014, 19:53
"))" rozpoznam wszędzie. :3 Czuj się jak u siebie, mam nadzieję że szybko zrozumiesz nasz język.

zeryss PW
28 stycznia 2014, 20:03
Dzięki postaram

mitlandy PW
31 stycznia 2014, 11:20
Nowe jednostki:

Triton
Waterlord ulepszenie Archwaterlord
Co o nich sądzicie?


AmiDaDeer PW
31 stycznia 2014, 11:28
Są w porządku, się nawet podobają. Tylko nazwa "Guard Temples" to chyba jakiś żart? :P

Hayven PW
31 stycznia 2014, 12:01
Hobbit:
"))" rozpoznam wszędzie. :3

Ja też! :3

Mitlandy:
Co o nich sądzicie?

Przydużo wężowatych, no i ogólnie nieco zbyt bajkowo i kolorowo, ale ogólnie widać, że sporo nad tym pracowałeś :)


Daractive PW
31 stycznia 2014, 12:53
Mi się ogólnie cała koncepcja od początku podobała, a teraz dzięki wymieszaniu jednostek z kilku różnych źródeł (o ironio!) udało ci się złagodzić "za ładny" styl oryginału. Chociaż nazewnictwo wydaje mi się strasznie sztywne...
Weed House - recruit Snoop Dogs.

HobbitHobbitSmoke Weed Everyday!


PS wyjaśni mi ktoś o co chodzi z tym podwójnym nawiasem?

Hayven PW
31 stycznia 2014, 14:31
Nawias (bez dwukropka) to popularna emotikona wśród Rosjan, oznaczająca to samo, co ":)", z tym że im więcej nawiasów, tym szerszy uśmiech (a podwójny nawias jest chyba najczęściej spotykany).

Kammer PW
31 stycznia 2014, 15:59
mitlandy, jak rozumiem miasto nadal zlokalizowane jest pod wodą, tak, jak wskazuje ekran miasta? I jak, do kaduka, porusza się Ocean Worm chociażby na takim statku?

Daractive PW
31 stycznia 2014, 16:29
Na moje oko on przemieszcza się używając portali, więc raczej ze statkami problemów nie będzie (tak swoją drogą ktoś serio powinien zrobić jakiegoś moda umożliwiającego ustawianie większej ilości animacji, bo robakowate stworzenia mają z lekka przewalone).

mitlandy PW
3 lutego 2014, 16:29
Dla tych którym nie podoba się zbytnio smok.

zeryss PW
3 lutego 2014, 16:41
А причем тут юниты взятые часть с банка а часть гавани?

HobbitHobbitA skąd tutaj jednostki wzięte częściowo z banku [stworzeń], a częściowo z miasta Harbor?

witchking PW
3 lutego 2014, 16:43
Jeśli rzeczywiście chcesz tu dać smoka to musisz go przemalować na niebiesko. Kraby zmienił bym na te:

Kuririn PW
3 lutego 2014, 17:01
Chiński smok odpada... i jeszcze pod wodą :D

MinosKing PW
3 lutego 2014, 17:09
Kuririnie przecież Chiński smok był uważany za magiczną istotę ;P

Dla czego więc nie mógł by latać bądź poruszać się po wodzie? ^^

PS: Miasto wygląda powoli coraz ciekawiej.

witchking PW
3 lutego 2014, 17:17
Część chińskich smoków mieszkało pod wodą. Co prawda z tego co pamiętam były to raczej wody rzeczne.

mitlandy PW
3 lutego 2014, 17:28
Nie chiński smok odpada nadal zostanę przy tym robaku.
Edit:został bym przy tych z co podałem na przed ostatnim screnie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18 ... 22 - 23 - 24
temat: [VCMI/projekt] Odtwarzanie miasta Przepaść

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel