Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Gildia Lingwistówtemat: [H3] Spolszczenie do H3: Complete [beta]
komnata: Gildia Lingwistów
strona: 1 - 2 - 3 - 4

ziomek PW
10 listopada 2018, 22:28
heh... (a ja się bawiłem) na GOG została dodana już wersja PL :)

voncur PW
12 listopada 2018, 19:15
wiem, już zakupiłem :P za 18.50 xD

alav PW
18 grudnia 2018, 00:23
Cześć, więc ja też pozwolę sobie trochę odświeżyć temat. :) Kupiłem na GOG heroes 3 complete i wszystkie pięknie działało aż do odpalenia HDModa. Przy grze z HDModem wszystkie polskie znaki zmieniają się na jakieś dziwne szlaczki (dotyczy to zarówno menu jak i komunikatów w grze). Sama gra bez HDModa działa ok. Próbowałem wrzucić spolszczenie z tego tematu licząc, że to coś zmieni, ale nic z tego. Wrzucałem też łatkę polonizacyjną dla HDModa. Jakieś pomysły co z tym zrobić? W Hota polskie znaki są.

18 grudnia 2018, 06:24
Skasuj wszystkie pliki .fnt z katalogu _HD

alav PW
18 grudnia 2018, 11:54
Wielkie dzięki, działa! Jedynym problemem jest teraz Hota po angielsku i wywalające w niej błędy o braku plików, ale w takim razie można sobie poradzić wrzucając pliki lub nie, w zależności w którą część chce się zagrać. Dzięki jeszcze raz.

VIP PW
25 września, 10:45
Hej,
Odświeżę stary temat :). Wie ktoś może jak zmienić pozycje Y dla płomienia (AB) na SOD? O ile animacje można poszerzyć "naprawiając" pozycje X. O ile przesunięcie w górę tak nie zadziała :P.

VIP PW
27 września, 11:49
Widzę że chyba się nie da (bez użycia VCMI). A tak przy okazji zapytam może posiada ktoś menu w sensie buttony (pliki .def) bez "background"? Aby można było podstawić pod inne tło?

27 września, 13:12
Da się, tylko trzeba wiedzieć gdzie to szukać w pliku exe za pomocą hexedytora. A całkiem możliwe że ludzie, którzy to wiedzieli już dawno pomarli.
Co do drugiego pytania - pewnie gdzieś są ale sądzę że to była ręczna dłubanina w photoshopie by wymazać tło...

VIP PW
27 września, 19:37
Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Niemniej jednak jakby ktoś miał to chętnie bym przygarnął :D
strona: 1 - 2 - 3 - 4
temat: [H3] Spolszczenie do H3: Complete [beta]