Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
jesteś zalogowany jako Nieznajomy
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: Save Edytor do Heros III - pomocy
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

AquaInferus PW
29 września 2013, 14:24
Utknąłem w misji Gryfie klify (, jak już zresztą wcześniej gdzieś wspomniałem ) i dlatego postanowiłem poszukać jakiegoś Save Edytora do Heros 3.Głownie znajduje jednak kody, ale te jak wiadomo mogą oznakowywać grę komunikatem o oszukiwaniu jednak ostatnio znalem chyba to czego szukałem, czyli : Heroes III SaveEditor Version 2.O4 niestety jet to wersja rosyjska a mój problem jest podobny do tego jaki ma użytkownik Brave Worm z Jaskini Behemota oto link do tamtego tematu
( http://imperium.heroes.net.pl/temat/3778/1 ), czyli poszukiwał bym jakiegoś turtiala, poradnika do tego edytora lub z angielszczenia ewentualnie jakiegoś innego save edytora powtarzam te misje już chyba piąty raz a wszystko przez to, że nie jestem w stanie zebrać więcej niż jednej porządnej armii . Wiem, że korzystanie z takich ułatwień nie zawsze jest dobrze odbierane zwłaszcza przez tzw hardcorowców, ale mi się trochę spieszy jak kol wiek dziwnie to brzmi.

Acid Dragon PW
29 września 2013, 16:55
Może Ci być trudno znaleźć jakąś odpowiedź, bo generalnie takich narzędzi się po prostu nie używa ;). U "hardkorowych" graczy są one zakazane, a pozostałym dla ich celów wystarcza z reguły edytor map i ewentualnie cheaty.

Ale mam nadzieję, że się mylę i znajdzie się jakiś ekspert.

AquaInferus PW
29 września 2013, 18:49
Jeszce takie pytanie czy dowódcy, którzy awansowali z przednich misji nie powinni awansować razem z całą armią którą, wtedy dowodzili?, bo na początku zawsze mają jednostki domyślne raz czy dwa jedna (czytaj przy restarcie misji ) z bohaterek, która przeszła z poprzedniej misji dostał jeden dodatkowy oddział chyba golemów, ale po za tym epizodycznym zdarzeniem niestety nie dostaje innych jednostek poza domyślnymi, tzn jak bohater X ma domyślane jednostki np łucznicy sztuk tam 3 a na końcu dowodzi np 6 gryfami 5 aniołami 10 konnymi itp. to i tak w następnej misji ich niema tylko ma tych domyślnych łuczników . Gdyby moi dowódcy awansowali z tak zwanym dobrodziejstwem inwentarza (czyli zgromadzą armią ) to już bym miał tą misje z głowy ta misja jest bardzo frustrująca a Jeszce w M&M6 zgubiłem Nicolaja

Warmonger PW
29 września 2013, 19:02
Nie, nie powinni. Nie chodzi bowiem o to, aby "mieć misję z głowy", a żeby misja stanowiła wyzwanie :P Radzę zacząć kontakt z grą od nauki podstawowych zasad, a nie poszukiwania edytora save'ów.

Kastore PW
29 września 2013, 19:06
AquaInferus:
a Jeszce w M&M6 zgubiłem Nicolaja
Poszukaj w cyrku. :P

AquaInferus PW
29 września 2013, 19:08
Co do Turtial to grałem w niego zanim rozpocząłem kampanie Zawsze rozpoczynam od samouczka a potem kampania .
Jeśli to te namioty które stoją w Lokacji Zatoka Przemytników nie odpal Komnaty władcy ognia to niestety ale kiedy na nie klika to się nic nie dziej .

Kastore PW
30 września 2013, 18:53
AquaInferus:
Jeśli to te namioty które stoją w Lokacji Zatoka Przemytników nie odpal Komnaty władcy ognia to niestety ale kiedy na nie klika to się nic nie dziej.
No co za tragedia. Pamiętaj cyrk też potrzebuję trochę odpoczynku, ale nie martw się, spróbuj go poszukać w jakiś innych lokacjach. :P
temat: Save Edytor do Heros III - pomocy