Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 35 - 36 - 37

Tarnoob PW
30 grudnia 2014, 20:27
Też witam. Sprawdzają się dane od Acida, że zapowiedź Heroes VII była zastrzykiem odwiedzin – i widocznie to zaowocowało nowym forumowiczem. :-)

Teraz do roboty – czytania forum, pisania postów i redagowania serwisów. :-> Muahaha.

Laxx PW
30 grudnia 2014, 20:27
Witaj :) mamy nadzieję, że pobrykasz z nami na dłużej :D

Michael1999 PW
30 grudnia 2014, 20:41
Serdecznie dziękuję za powitanie i sądzę że wytrzymam na dłużej.

Orlando Boom! PW
1 lutego 2015, 01:45
Witam szanownych użytkowników Groty. Cóż mogę powiedzieć - aż takim świeżakiem nie jestem, gdyż do Groty zaglądam często od 3-4 lat, więc byłem takim "biernym obserwatorem", ale dlaczego dopiero teraz założyłem konto? Nie mam pojęcia ;P

Drwal PW
1 lutego 2015, 11:07
Witaj, w moim przypadku było podobnie, też z 2 lata czytałem Grotę zanim założyłem konto. Udanej przygody! xD

Tarnoob PW
1 lutego 2015, 19:24
Witaj. Za to ja założyłem konto i napisałem pierwszego posta już kilka miesięcy po poznaniu tego miejsca.

Czasami się zwleka przez brak jakiejś chęci skomentowania albo – co się zdarza i np. u mnie opóźniło rejestrację w JB – przez chęć „dobrego przygotowania się”, poznania grupy, zaplanowania swojego wejścia z przywitaniem, itd.

Orlando Boom, gratuluję Ci pomysłowego, zabawnego nicka, który jednocześnie trzyma klimat. :-D

Orlando Boom! PW
1 lutego 2015, 22:18
Szczerze powiem, że to dla mnie wyróżnienie, bo raczej inwencją twórczą nie grzeszę, poza tymi nielicznymi chwilami w których doznaję olśnienia. Tym nickiem będę już chyba posługiwał się do końca życia, bo innego nie wymyślę.

Kosmos10 PW
22 lutego 2015, 14:33
Witam wszystkich
Grotę znam i śledzę już praktycznie od kilkunastu lat (Pamiętam wskrzeszanie z 2005 :D). Trafiłem tutaj szukając ogólnie w googlu informacji o smokach, a że tutaj była dość spora encyklopedia smoków to tak trafiłem tutaj. Jako że wtedy już miałem bardzo dużo godzin przegranych w HoMM 2 i 3, trochę w 4 i wygrane MM 6,7,8, a sama strona była ciekawa to dodałem do zakładek i odwiedzam co jakiś czas.

Prywatnie fan fantastyki, sci-fi, gier komputerowych, kotów i zjawisk paranormalnych :D.

Tarnoob PW
22 lutego 2015, 15:27
Gratulacje! :-)

To niezwykłe, że tak długo to śledziłeś – i wreszcie do nas dołączasz. Takiego wiernego fana to z otwartymi ra­mio­na­mi witać. Pisz, komentuj, czasami coś stwórz w serwisach tematycznych… Masz dobre predyspozycje do zo­s­ta­nia akolitą.

Drwal PW
22 lutego 2015, 15:41
O kurcze kawał czasu bez rejestracji. :D A ja myślałem, że moje 1,5-2 lata, to było długo. Długie narzeczeństwo za Tobą, wszystko raczej wiesz, a więc Witaj! :)

Tallos PW
5 maja 2015, 08:55
Witam! Jestem Tallos i jako że Kwasowa Grota to świetna strona o świecie M&M (a przy tym wydająca się bardziej ekspercka niż Jaskinia Behemota czy Tawerna), postanowiłem dołączyc do społeczności. Pozdrawiam!

Tarnoob PW
5 maja 2015, 22:48
Dlaczego bardziej ekspercka niż JB? Można powiedzieć, że AC budowała się na sukcesie JB i w opozycji do nie­go. Uzupełniała te informacje, które już były fachowo przewałkowane – np. o H3 czy MM7, które to serwisy dalej pozostają najlepszymi w polskim, jeśli nie w całym Internecie. Za złotych czasów JB organizowała turnieje online i offline, stając się kopalnią wiedzy ekstremalnej, na której uczyli się późniejsi ligowcy.

Tym niemniej witaj w tych kwasowych progach. :-3 Uważaj na niskie pH – to nie jest płyn „Ludwik” i nie jest neu­t­ral­ne dla skóry. Gumy orbit też tutaj nie pomogą.

Tego PW
6 maja 2015, 18:52
JB tak się skupiła na tych turniejach, że w pewnym momencie zaniedbała wszystko inne. To był moment, w którym w moim - i pewnie nie tylko - życiu na stałe zagościła Grota jako lepsze i szybsze źródło informacji.

Tallos PW
6 maja 2015, 23:00
@Tarnoob, po prostu sprawia takie wrażenie. Może dlatego, że jest tu lepiej przedstawiony postpiątkowy Ashan. Albo dlatego, że, bez urazy, jest nieco gorsza technicznie, więc musi mieć lepszy kontent. No i te wszystkie teksty o historii Enroth czy Ashanie - w Jaskini chyba tego nie ma.

Też pamiętam te czasy, kiedy Jaskinia była typowo turniejowa.

Mirr Skulblodh PW
7 czerwca 2015, 10:55
Pozdrawiam wszystkich Grotowiczów!

Na samym początku pragnę przeprosić za opóźnienie-jestem tu już przeszło miesiąc, udzieliłem się w dwóch tematach "powitalnych", a dopiero wczoraj odnalazłem właściwy! Po prostu nadmiar obowiązków.

Pierwszą grą z serii Heroes of Might and Magic, z jaką miałem kontakt, była jej czwarta część, którą podejrzałem od kuzyna. Piękna, zajmująca-zacząłem poszukiwać informacje o pozostałych częściach, dzięki czemu odnalazłem słynną dziś "trójkę". Do dziś uważam, że ze wszystkich gier, to ona najbardziej mi się podobała i to przy niej najlepiej się bawiłem.

A do Kwasowej Groty przyciągnęły mnie... rzecz jasna, smoki. Kiedy przeszukiwałem strony ich dotyczące, natknąłem się na Wielki Leksykon Smoków. Później przez kilka lat obserwowałem aktywność w Grocie. A w tym roku postanowiłem do niej przystąpić.

(W tym miejscu napisałbym coś patetycznego, że urzekł mnie jej klimat, że od dłuższego czasu pragnąłem się w niej znaleźć, że światy M&M i HoMM i ich historie są świetnym balsamem na prozę rzeczywistości, ale po co powtarzać oczywiste oczywistości?)

Viking PW
7 czerwca 2015, 16:08
Witaj w Grocie!

Życzę Ci odnalezienia wszelkich istotnych informacji, zawarcia wielu ciekawych znajomości i po prostu spędzenia tu wielu miłych godzin.

Zaglądaj też regularnie na czat ;)

A poza tym...

Mirr Skulblodh:
Na samym początku pragnę przeprosić za opóźnienie-jestem tu już przeszło miesiąc, udzieliłem się w dwóch tematach "powitalnych", a dopiero wczoraj odnalazłem właściwy!

...nie przejmuj się, nie jesteś osamotniony. Ja też odnalazłem ten temat po dość długim czasie od założenia konta :)

Tarnoob PW
8 czerwca 2015, 11:44
Hej. :-) Mam nadzieję, że jako fan Heroes IV cieszysz się z nowego serwisu w Jaskini Behemota o tej części.

Nie wstydź się pretensjonalnych peanów na cześć Groty – są tu mile widziane, o ile nie są za długie. ;-)

Baronus PW
14 czerwca 2015, 20:20
Witam. To mój debiut tutaj, choć nie debiut w dziedzinie forumowej M&M :-) Uznałem, że na tyle podoba mi się świat M&M, że nie można pomijać Kwasowej Groty :-) Byłem i jestem już na paru forach o serii od lat. Zatem weteran.
Zaczynałem OCZYWIŚCIE :-) od Heroes III i stopniowo poznawałem kolejne gry serii. Zasadniczo podobają mi się wszystkie wytwory JVC i jego kolegów. Czyli dawny świat M&M. Z wyjątkiem, ,kasowych" pomysłów typu Warriors itp. Ale nawet M&M ma to coś, choć grać w nią nie daję rady:-) Zatem życzę mile spędzonego czasu nad dyskusjami o serii którą wszyscy tu chyba lubimy.
:-):-):-)

Failanis PW
28 lipca 2015, 08:18
Witam wszystkich Grotowiczów :) Mam nadzieję, że poudzielam sie tutaj trochę :) W M&M siedzę już kupę lat, także na Heroesach zjadło sie zęby :) Dzisiaj już nie ma na tyle czasu ale wasze forum zawsze śledziłem - bardziej pasywnie niż aktywnie. Zobaczymy, może zmieni się teraz coś w tym temacie. Pozdrawiam :)

Tarnoob PW
28 lipca 2015, 12:32
Czuj się przywitany, elfie. :-) Zapraszam do dyskusji na wszystkie tematy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 31 - 32 - 33 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel