Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 35 - 36 - 37

Irhak PW
3 czerwca 2013, 14:25
Raz na jakiś czas się jakiś pojawi :P Był dot. nowych jednostek, był turniej DoC, może będzie coś kiedyś jeszcze :P

Morgan Grin PW
25 czerwca 2013, 09:14
Witajcie!
Jest to mój pierwszy post na stronie, więc chciałem się z wami przywitać. Nazywam się Morgan Grin (bądź "Szeroki Uśmiech" jak kto woli ;)). Trafiłem na waszą stronę już lata temu, gdy zaczęły się pojawiać pierwsze informacje na temat HoMM5, i od tego momentu wchodziłem tu wielokrotnie, czy wręcz codziennie. Jednak dopiero teraz postanowiłem dołączyć do waszej społeczności, co sprawia mi ogromną radość.

Pozdrawiam :)

The Doom PW
25 czerwca 2013, 09:24
Witam zacnego Panicza i przestrzegam przed zbyt dużymi awatarami ;P

Morgan Grin PW
25 czerwca 2013, 09:37
Dzięki Wielkie ;) Faktycznie, coś za duży wyszedł w ostatecznym rozrachunku...

Sheltem PW
5 sierpnia 2013, 23:08
Witajcie!
Nazywam się Sheltem i jestem najpotężniejszym ze wszystkich strażników którzy służyli Starożytnym więc zapewne słyszeliście me imię już wiele razy. Niejednokrotnie zaglądałem do waszej Groty i obserwowałem was z daleka i niestety z moich spostrzeżeń wynika że można spotkać tutaj wiele smoków,nekromantów a także inne plugawe kreatury.Widząc panujący chaos w niektórych miejscach i opuszczone zakątki których świetności zapewne nawet najstarsi mieszkańcy Groty nie pamiętają postanowiłem przybyć tutaj osobiście i jako Strażnik przywrócić największe dni chwały i blasku temu miejscu.A zatem drodzy Grotowicze radujcie się gdyż przed wami Sheltem we własnej osobie.

Morglin PW
6 sierpnia 2013, 01:41
Witajcie!
Jestem lord Morglin Ironfist pierwszy władca Enroth. Niektórych może dziwić fakt, że jestem Goblinem, ale musicie wiedzieć, że każdy lord ze "Strategicznego Wyzwania" ma swoje sekrety. Nie od dziś wiadomo, że Alamar to tak naprawdę wielkooka kobieta o różowych włosach. O Slayerze i Lamandzie póki co nie chce wspominać.

The Doom PW
6 sierpnia 2013, 09:12
Przybywają i już na wstępie wygłaszają mowy pełne narcyzmu i samouwielbienia ;P ... W każdym razie pozwolę sobie Panów serdecznie powitać. I pamiętajcie:

Znak przed wejściem do Groty:
Przybycie tutaj nie było zbyt dobrym pomysłem...
;) ...

Irhak PW
6 sierpnia 2013, 09:24
Ów znak już dawno jest podrapany tak, że nie widać co tam jest napisane :P

Sheltem PW
6 sierpnia 2013, 09:45
Mam nadzieję że jednak przybycie tutaj nie było takim złym pomysłem i zostanę tutaj na dłużej.A przede wszystkim sądzę że Kwasowa Grota to dobra kryjówka i Corak mnie tutaj nie znajdzie.

Flush PW
24 sierpnia 2013, 22:36
Cześć, dzień dobry, i dobry wieczór :D
Jakoś tak zatęskniłem za tym całym światem Mocy i Magii i ogólnie za fantastyką, dobrze wrócić jest do korzeni ;_; mam nadzieję, że będę się tu dobrze bawić!

Galius887 PW
26 sierpnia 2013, 11:33
Witam
Trafiłem tu głównie dlatego że lubię 3 część heroes. Mam nadzieję na dobrą zabawę.

Eternal PW
17 listopada 2013, 19:57
Jak widzę, ten temat służy wyłącznie do przedstawiania się. A naprawdę przydałoby się coś, co wyjaśniłoby nowym realia Groty przystępniej od konstytucji. Link byłby na stronie "Załóż konto" mógłbym nawet napisać taki tekst.
Ale się dostosuję. Jestem Eternal, często widziany w Niebiańskiej Kuźni, gdzie krok po kroku poznaję tajniki moddingu. Niedługo rozpocznę w Grocie działalność na szeroką skalę. Pilnuję też, żeby snajpertv nie został tu zjedzony żywcem i pomagam przy przeklętym Vori. Kelner! Koktajl z goblina poproszę!

Martusia8 PW
15 stycznia 2014, 15:15
Witajcie, czy ktos tu jeszcze zyje? na forum?

__________________________
- pozostałości po anihilacji -
Dark DragonDark DragonProszę o zapoznanie się z Konstytucją. Linki zostały anihilowane. Post został umieszczony w złym miejscu i został również przeniesiony w bardziej adekwatne.

AmiDaDeer PW
15 stycznia 2014, 15:57
Tak, żyjemy, ale (całe szczęście) ta komnata akurat nie jest miejscem, w którym toczą się zażarte dysputy. Reszta forum jednak wręcz tętni życiem, przynajmniej w większości przypadków.

Z innej beczki: twoje linki podpadają pod Grotową Konstytucję, punkt II.1d) - nie zamieszczaj ich ani na forum, ani w profilu.

CRW PW
15 stycznia 2014, 18:33
Toż to bot jest :D w ogóle ostatnio skubańce zrobiły się strasznie cwane :/ Inna moja teoria, że ktoś sobie wynajmuje ludzi do spamowania na forach.

Acid Dragon PW
15 stycznia 2014, 18:49
Raczej to drugie. No chyba, że ktoś napisał jakiegoś bota specjalnie do rozpoznawania smoków z H2 podczas rejestracji ;P. (tak, jest to banalne, ale komuś by się chciało?)

CRW PW
15 stycznia 2014, 18:54
Ciągnąć trochę OT: jeśli gugl jest w stanie wcisnąć Ci reklamę na bazie tego, co szukasz w necie (niekoniecznie w danej chwili) nie widzę problemu, żeby można było robić boty które automatycznie wrzucałyby materiały związane. A jednak trochę tutaj smoków jest :)

Z drugiej strony na forum gdzie sobie administruję ustawiłem takie pytania, że bot raczej by nie zgadł, a i tak się dziady rejestrują...

A co do pytania komu by się chciało: spamerstwo to są duże pieniądze, wię chętnych byłoby bez liku :)


/edit.
Pierwszą część możecie zignorować, to tylko moje braki w czytaniu ze zrozumieniem. Nadal uważam, że da się zrobić bota pod to, ale fakt, chyba aż tak ambitnych nie ma :) Łatwiej wynająć Chińczyka z google translate :P

Acid Dragon PW
15 stycznia 2014, 19:27
Jak mówiłem - jasne, że jest to banalne. Algorytm na rozpoznawanie smoków przy rejestracji dałoby się zawrzeć w jednej linijce.

Jednakże sądzę, że spammerom raczej nie chciałoby się wchodzić na wszystkie "niestandardowe" fora i wyłapywać takie rzeczy. Prędzej napiszą coś ogólnego dla rejestracji na forach typu phpbb, których jest od groma.

Lord Baffourd PW
26 stycznia 2014, 22:38
Witam.
Z nieśmiałością i mając drżący płomień pochodni w mej prawicy za jedynego towarzysza zagłębiam się w mroczne otchłanie Kwasowej Groty. Wiedzie mnie tu ciekawość, a także obietnica dobrej kompani. Czy będzie tak w istocie?

Swoją podroż poprzez uniwersum Mocy i Magii zacząłem w 1999 roku od trzeciej części Wielkich Opowieści o Bohaterach. Wraz z nią zainteresowałem się pozostałymi historiami z tego uniwersum. Zostałem wessany i nie mogę się uwolnić aż po dzień dzisiejszy. I nie chcę się uwalniać.

Ignoruję powstanie Ashanu, kierując nadal swe myśli w stronę Starej części uniwersum. Dopinguję przy tym, choć do tej pory z ukrycia, zespół pracujący nad odtworzeniem Niebiańskiej Kuźni. Robicie kawał świetnej roboty.

Tyle o mnie. Witam raz jeszcze i mam nadzieję że nie zostanę pożarty...

Choć nadzieja nie jest godnym zaufania kompanem.

AmiDaDeer PW
26 stycznia 2014, 23:30
Witaj na forum. Skoro ja przeżyłem, a nawet dorobiłem się wysokiej rangi, to Ty też możesz. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel