Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 35 - 36 - 37

Vatras PW
25 lutego 2012, 19:41
Witamy, witamy serdecznie.

Grota z tego co mi wiadomo posiada wszelkie atesty z ministerstwa i powinna wytrzymać nawet najgorsze kataklizmy. Nie to co inne fora, co się zawalają po byle wichurze. Dlatego zostając tutaj nie grozi ci trauma przeżywania kolejnej katastrofy budowlanej. Ale gdyby jednak, to całą winę zwalaj na Smoka (to ten Kwasowy co tutaj tak jakby rządzi).

Miłego pobytu!

AmiDaDeer PW
25 lutego 2012, 20:42
Witamy. Uwaga na jednorożce.

Irhak PW
25 lutego 2012, 21:28
Cytat:
Uwaga na jednorożce.
They kill!

Mitabrin PW
25 lutego 2012, 22:42

Irhak PW
25 lutego 2012, 23:39
Niestety nie... dowód :P

megaworm PW
27 lutego 2012, 20:31
Witam wszystkich Grotowiczów! Do groty trafiłem przez przypadek, szukając informacji o MMH VI. Zastrzegam, że swoją przygodę z might&magic ograniczam chwilowo tylko do heroesów i Dark messiaha, a fabularnie bardziej połapany jestem w Ashanie, fabułę NWC tylko trochę liznąłem. Mam nadzieję, że grota przyjmie mnie w miłej atmosferze(rozumcie: nie zamieni w nieumarłego xD).

Mitabrin PW
27 lutego 2012, 20:49
Jak to zwykle mam w zwyczaju witam nowego przybysza. Nie martw się, większość z nas kiedy trafiła do Groty zbytnio nie orientowała się w starej fabule... sam dopiero po pewnym czasie (spędzonym między innymi w bardzo przystępnie napisanej Gildii Mrocznych Tajemnic) dowiedziałem się o wszystkich aspektach i smaczkach starego świata. :3

TopFunny525 PW
27 lutego 2012, 20:59
Chociaż, że w forum jestem już od ponad miesiąca. to powiem, że witam wszystkich i jestem nie tak dawno nowo przybyłym wędrowcem do kwasowej groty. Mam nadzieję, że pobyt na tym forum będzie dobry.
Pozdrawiam

Matheo PW
27 lutego 2012, 22:58
Chyba powinienem też coś tu napisać (szkoda że od tego nie zacząłem :) ). Po miesiącu w Grocie, chyba dalej jestem nowoprzybyłym ;) Dzięki Grocie i istotnom, które się o nią troszczą. Bardzo szybko można poszerzyć swą wiedzę. Nie żałuję że tu, ,wtargnąłem,, początki były nie najlepsze heh. Ale teraz chyba się zaaklimatyzowałem :) Pozdrawiam wszystkich Grotowiczów :)

Karule PW
4 kwietnia 2012, 21:07
Szukałem całe 10 minut tematu w którym można zadać pytanie dot. strony, ale nie idzie znaleźć :P

Więc wyleje swój żal tutaj. Najfajniejsza (dla mnie) rzecz na grocie - kalendarze adwentowe są niedostępne (stare linki nie działają), skarbnica ciekawostek i zgromadzonej wiedzy w jednym miejscu, czego nie można znaleźć nigdzie indziej.

Ludzie o wiele bardziej woleliby sobie to poczytać niż kolejne statystyki jednostek, czy suche teksty o fabule w grach M&M. Taka prawda i apeluje aby to bezzwłocznie zmienić.

Dark Dragon PW
4 kwietnia 2012, 21:13
Zadałeś już to pytanie i została również udzielona odp. W Grocie najbardziej przeszkadza mi... i tutaj Twoja narzekanie na brak starych kalendarzy :)

Armiwart PW
15 kwietnia 2012, 22:14
Siema, dopiero co się zalogowałem na Kwasowej Grocie, ale mam wielką nadzieję, że zostanę tu na długo. :)

Mitabrin PW
15 kwietnia 2012, 22:27
Witam nowego przybysza! Zawsze miło zobaczyć w Grocie nową twarz... Też mamy nadzieję, że zostaniesz tu na długo. :3

@down
Cicho!

Trith PW
15 kwietnia 2012, 22:37
Cytat:
Też mamy nadzieję, że zostaniesz tu na długo. :3

Co jednak ze względu na specyfikę tego miejsca jest mał... Ekhm! Witam serdecznie! ^^'

Aż się zastanowiłem, co jeszcze sprowadza świeże m... nowe istoty w to miejsce... I nie mam nawet zielonego pojęcia z różowym połyskiem.

Azon PW
15 kwietnia 2012, 22:41
Jestem już to od kilku lat, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.
Co przedstawia obrazek domyślnego awatara?

Lord Pawello PW
15 kwietnia 2012, 22:45
Też w sumie jestem ciekaw - mnie trochę przypomina skavena.

A i oczywiście witam nowego użytkownika, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. :)

Mitabrin PW
15 kwietnia 2012, 22:56
Cytat:
Jestem już to od kilku lat, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju.

Jest to kwestia, którą wiele razy omawiałem (między innymi z Hobbitem). Najprościej jest przyjąć, że nazwa "weasel.jpg" wszystko tłumaczy. :P

Alamar PW
16 kwietnia 2012, 08:48
Cytat:
Pijaną fretkę.

vinius PW
16 kwietnia 2012, 09:20
A właściwie - dwie.

Fandor PW
16 kwietnia 2012, 18:47
Cześć także jestem nowy jako zalogowany użytkownik chociaż wchodzę tu od jakiegoś czasu i uważam że to dość popularna strona z sympatycznymi użytkownikami.
Armiwart widzę że mnie trochę uprzedził (znamy się trochę), ale następnym razem będę pierwszy.
strona: 1 - 2 - 3 ... 24 - 25 - 26 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!