Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 35 - 36 - 37

AmiDaDeer PW
15 listopada 2010, 18:38
Nevandar? Ja o czymś nie wiem? :P Wujek ugryzł. ;P

EDIT: NO WAI~(!*42)
Ale niech tam. :P

Irhak PW
15 listopada 2010, 22:24
Cytat:
Gdyby tak się dało... [zaczyna śnić na jawie]
Da się, ale trzeba mieć odpowiednie środki... można nawet sprawić, że niektórzy mniej ważni się nie urodzą... ;)

fishkebab PW
3 grudnia 2010, 18:05
Witam wszystkich, jestem tu nowy i mam nadzieję że zrobię coś dla tej strony. Trochę znam fabułę MM(ale przyznam się mam ubytki w wydarzeniach z przed MM6), może się przydam.

AmiDaDeer PW
3 grudnia 2010, 19:11
Na pewno będziesz jednym z mieszkańców - to już coś. :P

Witam Cię!

vinius PW
3 grudnia 2010, 20:22
Witaj :) można być starym mieszkańcem groty i wcale nie być pożytecznym, czego jestem najlepszym przykładem, więc nie ma co się przejmować.

Zerek PW
9 stycznia 2011, 21:02
Witam. Jestem tutaj nowy. Mam nadzieję, że napiszę tu trochę sensownych postów :)

Mam też kilka pytań:
- jak zrobić cytat??
- jak dodać link do jakiejś strony??

Kirin PW
9 stycznia 2011, 21:09
Witaj... Trzymam Cię za słowo z tymi postami. :P

Co do pytań zaś... W tym temacie masz wypis wszystkich komend dostępnych na forum.

\/Zawsze jest ten mityczny "następny raz". ;P

vinius PW
9 stycznia 2011, 21:11
Zapoznaj się primo z tym tematem, ale też z tym.
Witaj w tychże progach :).

EDIT: sekundy, sekundy...

Zerek PW
9 stycznia 2011, 21:31
Dziękuję wam za odpowiedź. Oczywiście zapoznam się też z konstytucją kwasowej groty.

Westert PW
12 kwietnia 2011, 08:32
Witam. Jestem na tym forum "świeżonką" Jeśli graliście w plemiona, może pamiętacie mnie jako moda forum ;)

Liznąłem trochę M&M7 i M&M8 grałem w Heroes 1, Heroes 2 i Heroes 3, a teraz poznaję WoG'a (mam nadzieję, że zapisałem poprawnie)

Witam serdecznie jeszcze raz.

Co do Hubertusa... Rzeźnika pokonałem nie raz ;)
HubertusHubertus świeżonka? mmmmhhh... fresh meat xP

Witamy również, kwaśno, ale przyjaźnie.

Mitabrin PW
12 kwietnia 2011, 17:07
Witam nową twarz na forum. O ile przyzwyczaisz się do "dziwności" tutejszej władzy (przykład (chociaż i tak nie najgorszy), jednakże spójrz też na datę pierwszego posta, od tamtego czasu dużo się zmieniło. Na odtrutkę możesz przeczytać to), to możesz zmarnować spędzić tu bardzo miło czas. :3

Post ten nie miał na celu obrazić Acid Dragona, czy jakiegokolwiek innego starożytnego/strażnika/akolitę. Fragment o dziwności tutejszej władzy ma mieć jedynie charakter humorystyczny. Pozdrawiam wielką Łasicę.

Westert PW
12 kwietnia 2011, 20:08
Pierwszy temat przeczytałem, natomiast drugi liznąłem i przeczytam dokładnie w wolnej chwili :P

Z tego co widzę całkiem przyjemna atmosfera, więc pewnie zostanę na dłużej.

Alamar PW
12 kwietnia 2011, 20:36
Cytat:
a teraz poznaję WoG'a (mam nadzieję, że zapisałem poprawnie)

Nie Czas przetestować granice wytrzymałości psychicznej.

Westert PW
13 kwietnia 2011, 14:30
Alamarze- w takim razie proszę o napisanie poprawnej odmiany tego słowa :)

Mitabrin PW
13 kwietnia 2011, 18:16
Zanim Alamar cię zacznie męczyć - masz tu stary post f!elda.
Ale na przyszłość możesz zapoznać się też z postem pod tym, do którego ci linka podałem. :3

Widmax PW
23 sierpnia 2011, 12:30
Ja też się chętnie przywitam, bo jestem tu nowy

Jak widać, mój nick to Widmax, ale mam na imię Michał. Mam lat ok. 14. Lubię sobie pogadać na różne tematy. Interesuje mnie Informatyka i Fantastyka. Lubię też sobie czasem porysować w Photoshopie, lub Gimpie.

Edit: Wiem, trochę za dużo napisałem, ale chciałem jakoś się przywitać z Grotowiczami.

Mitabrin PW
23 sierpnia 2011, 13:03
Witam świeże mię... świeżą duszę w Grocie, rozgość się i uważaj...

A właśnie...

PaoDak PW
11 września 2011, 19:58
Ja też jestem tutaj nowy. Nawet ciekawe to forum :) .

Irhak PW
11 września 2011, 20:19
Cytat:
Nawet ciekawe to forum :) .
Wiesz... ja tu na samym początku się zatrzymałem, potem dopiero wszedłem do Tawerny... po dłuuuższym czasie. I witaj :P

PaoDak PW
12 września 2011, 15:53
Cytat:
Wiesz... ja tu na samym początku się zatrzymałem, potem dopiero wszedłem do Tawerny...

Też miałem konto na tawernie, ale już mi się tam trochę znudziło. Chociaż może jeszcze tam wrócę...

f!eldf!eldUprzejmie przypominam, że tagi wstawiamy za pomocą nawiasów kwadratowych, a okrągłe były podane tylko po to, by się nie uruchomiły -_-"
strona: 1 - 2 - 3 ... 22 - 23 - 24 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel