Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 35 - 36 - 37

MCaleb PW
14 listopada 2007, 21:17
Kola z kwasem? Poproszę tak z trzy, nie, niech będzie dziesięć litrów. Na miejscu!
A co to... Lisze śmierdzą? Wąchałem kilku i wcale nie było tak źle, da się wytrzymać. Albo i nie, zależy gdzie siedzisz. Choć z wiatrem jest przyjemniej. Mógłbym Cię przy okazji wyszczotkować Wiewiórze? Mam tu szczotkę drucianą nawet przy sobie, czy wolisz ryżową? No i czym pierzesz futro? Ja większość moich futer tłukę maczetą, ale później nie pasują na mnie.
Znowu zbaczam z tematu, muszę zarzucić ten spaczeń, bo zacznę tajemnice państwowe ujawniać. Chyba, że prędzej o nich zapomnę. A o jakim państwie mówimy? Bo Kowalscy nie mają nic na swoją obronę. *hik!*
No i zdrowie żywych! Dla kaszdego pszyciał szpacznia gratisz. *hik!*

Ptakuba PW
15 listopada 2007, 16:14
No nie, operacja twarzy? Kto ci dał te badziewne szkła kontaktowe? Mają tandetny antyrefleks. Jak ja cię teraz poznam, trupo... znaczy się liszu?

Wiewek PW
15 listopada 2007, 16:16
Zmieniłeś avatara MCaleb. Nawet mi się podoba. A poza tym nie pij tyle koli z kwasem, bo... Ojej... Za późno. Nie szkodzi. Kelner! Daj troche piwa i orzechów! *gul* Oh... *gul* Pycha. *gul* Chcesz trochę *gul* piwa, Ptakuba? *gul* Zdrowie *gul* żywych!

Murzyno PW
22 kwietnia 2008, 13:52
Heloł heromaniacy!!(nie chodzi o używkę hehe....tzn.... aaaa wiecie o co chodzi :D )

Jestem całkiem sporawym fanem świata M&M(moja Pani mówi, że mam zajoba ale to inna sprawa)
Przetoczyłem się(dosłownie hehe) przez King's Bounty 1, 2, Homam 1, 2, 3, 3 i pół(WOG), 4, 5....M&M 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9(nie twierdze, że przeszedłem ale poświęcałem swój czas aby chociaż spróbować w to zagrać)
Moja przygoda z tymi grami trwa już ponad 10 lat...echh piękne początki...
Ktoś napisał na początku, że Acid to taki zły smok...wbrew pozorom i niespodziewanemu odzewowi mogę teraz sobie w spokoju pograć w Arcomage heh jeszcze raz dzięki...(no co trzeba wychwalać Wszędzieziejącegokwasem, bo się jeszcze znerwuje i przypali mi co nieco)
Co do Liszy....hehe śmierdzą zgniłym mięsem i non stop kojarzą mi się z "Powrotem Żywych Trupów" z lat 80 co nie może być, budzi we mnie non stop śmiech...hehe móóóóózg....łaaaa...móóóózg :D
Co do Aniołów....warto mieć wstawiennictwo po dobrej stronie, coby pomogły wskrzesić od czasu do czasu gdyby jakiś lichy Lisz okazał się troszkę mocniejszy ode mnie...
Co do Viniusów...z Viniusami można wypić wino z siarką ;P i in vino veritas, poza tym KB to KB i już
heh

vinius PW
22 kwietnia 2008, 15:30
No! W końcu! ktoś, kto poza Hobbitem (i Holgarem, o ile dobrze pamiętam) docenił walory artystyczne i wkład w budowę universum MM znakomitej gry - KB2... Witam Cię serdecznie z sercem na dłoni i głową gotową do rozmów :)

Wiewek PW
22 kwietnia 2008, 20:03
Cześć i czołem. Witamy w Grocie. Prosze jeszcze piwa.

Murzyno PW
23 kwietnia 2008, 10:34
W sumie to zachowałem się jak gbur.....

Wino z siareczką naszej rodzimej produkcji dla wszystkich....(chyba, że wampiry wolą kubek RH- a Wiewki browara)

Nemomon PW
23 kwietnia 2008, 22:44
Na jego koszt możesz i mi postawić kieliszka. Oczywiście wypiję za wasze zdrowie^^

filusfilusDobra - koniec tego dobrego. Temat służy do przywitania się z innymi, a nie do dywagacji na temat odmiany przez przypadki tego czy innego nicku.

Laxx_old PW
28 czerwca 2008, 18:01
Witajcie. Jestem tu nowa ;) o widzę kolege Ptakubę ^^^

vinius PW
28 czerwca 2008, 21:31
Więc witamy serdecznie :)

Wiewek PW
3 lipca 2008, 12:17
Przyłączam się do Viniusa.

Xelacient PW
11 lipca 2008, 01:28
Witam wszystkich mieszkańców groty. Zwie się Xelacientem ( najprawdopodobniej dlatego, że jestem hybrydą Xel'nagi i Ancienta ;)) Od dłuższego czasu przemierzam grotę wzdłuż i wszerz. To dzięki niej poznałem: prawdziwą historię uniwersum Might and Magic która (bez kitu!) mnie zachwyciła, przy czy zrozumiałem dlaczego Heroes 4 było wpadką (techniczno-koncepcyjną), a heroes 5 upadkiem(fabularnym), rolę King's Bounty oraz dodatek WoG. Heros 3 podobał mi się już wcześniej, ale dzięki tutaj zdobytej wiedzy popadłem w uwielbienie do niego. W każdym bądź razie mam nadzieję, że nie wylecę (zbyt szybko ;P) z tego forum.

Hellscream PW
11 lipca 2008, 11:51
Witam,
Ja na pewno jestem tu pierwszą tego rodzaju istotą. Ta cała menażeria wzbogaciła się teraz o orczego mistrza ostrzy i łowcę demonów.
Szczerze mówiąc, to Kwasową Grotę odkryłem przed Jaskinią Behemotha. Ale o ile w JB ceniłem forum, tu ceniłem materiały strony.
Pozdrawiam

Wiewek PW
11 lipca 2008, 12:58
Witaj w Grocie, xelacient! Czuj się jak u siebie w domu. Z Hellscreamem witałem się w innym temacie, ale i tak powiem "cześć" :).

Quba Drake PW
11 lipca 2008, 13:08
Witam, witam, nie napiszę, że macie się czuć jak w domu bo pewnych praw trzeba przestrzegać ;]. Nie próbujcie się dobierać do mojej spiżarki...w sumie smokowi nie potrzebna, ale taki ludzki nawyk mi pozostał.

Nemomon PW
11 lipca 2008, 13:56
Cóż, przywitam się i ja, (jeszcze żywy) rejonowy czarnoksiężnik. W sumie tak sobie pomyślałem, że do kompletu naszej społeczności brakuje nam tylko Legiona...

Alamar PW
11 lipca 2008, 14:08
Here he is:



@Hellscream
ceniłem?

Field PW
11 lipca 2008, 15:38
To i ja się przywitam jako drugi żywy czarnoksiężnik.
Alek - mam już szykować się do sprzątania, czy jeszcze nie? :>

Nemomon PW
11 lipca 2008, 16:34
Jako, że jestem staroszkolny, to bardziej o innym Legionie myślałem...



aczkolwiek Legion Legionowi nierówny. Zapewne będą się dobrze uzupełniać ;).

EDIT: Kardassie, nic nie przebije Dark Funeral czy Black Funeral (a w szczególności ich najnowszy album "Waters Of Weeping") czy też Mystic Circle (w zasadzie wszystkie utwory jednakowe).

Kardass PW
11 lipca 2008, 18:05
Witam,
Kręcę się już po Grocie od jakiegoś czasu. Moja przygoda z uniwersum HoMM/MM Zaczęła się jakieś 4 lata temu, kiedy to kumpel pokazał mi HoMM3. Potem trafiłem do tejże Groty i dowiedziałem się że świat MM nie jest taki "cukierkowy" jak mi się początkowo zdawało. Parę dni później byłem już zagorzałym fanem uniwersum MM i równie zagorzałym wrogiem gier MM Ubisoftu.

Jeszcze coś o sobie w realu...
Interesuję się informatyką, obecnie uczę się programowania C++.
Należę do subkultury tych zbuntowanych ponuraków w czarnych strojach z długimi włosami, mianujących się metalami, co z tym idzie słucham muzyki odpowiedniej dla w/w subkultury. Moje ulubione zespoły z Polski to Vader, Behemoth i Vesania, a z za granicy Venom, Dimmu Borgir i Amon Amarth.

A jeśli chodzi o moją historię w MM, to jestem, a raczej byłem półelfem (mrocznym rzecz jasna). Najpierw byłem czarnoksiężnikiem Nighonu, potem gdy wyszedłem na powietrze, zostałem paladynem, lecz wylano mnie za złe zachowanie... więc znów zostałem czarnoksiężnikiem. Podczas Rozliczenia otworzyłem swój własny portal i przeniosłem się do nieznanego mi świata. Tam zostałem zabity przez zbulwersowanego orka... Parę dni później jakiś początkujący nekromanta chciał posłużyć się moim ciałem w celu stworzenia sobie zombie. Niestety dla niego, nie wyszło i zrobił ze mnie wampira i w tej postaci istnieję do dziś ;]

Pozdrawiam wszystkich xD
strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Jesteś tu nowy? Przeczytaj!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel