Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Jaka jednostka powinna być reprezentowana na siódmym poziomie?
Yeti standardowy (18)
 
 41%
Yeti "wampopodobny" (8)
 
 18%
Wendigo (18)
 
 41%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 9 - 10 - 11

witchking PW
1 lipca 2013, 15:37
Proponowałbym jednak nie rozdzielać Yeti na dwie wersje;p To znacznie zmniejsza jego szanse w głosowaniu (tak przynajmniej to odbieram). Zwolennicy Yeti podzielą się na dwie grupy (które tak czy siak wolą Yeti niż Wendigo)

AmiDaDeer PW
1 lipca 2013, 16:03
Rozważę to, jeśli wersja "wampopodobna" będzie mogła w ogóle konkurować z wersją behemotopodobną. :P

Dark Dragon PW
1 lipca 2013, 16:06
Popieram witchkinga (nie ma sensu robić kolejnej dogrywki skoro Yeti wygrał) - powinniśmy już zacząć pracować nad wyglądem Yeti.

witchking PW
1 lipca 2013, 16:11
@Dark Dragon popierasz opinie, której nie wypowiedziałem;p Jak najbardziej jestem za głosowaniem między Wendigo, a Yeti. Uważam tylko, że nie ma co rozdrabniać Yeti na kilka rodzajów.

Oczywiście jeśli chcesz to nikt Ci nie zabroni pracować nad modelem Yeti:)

Nemomon PW
1 lipca 2013, 16:19
Wciąż Yeti. Klasyczne. Wendigo na poziom 5 mi także pasuje.

A jak ktoś się upiera (a patrząc na wyniki ankiety to raczej nie) na Yeti "wampopodobnego", to zawsze można dodać ją jako jednostkę neutralną.

AmiDaDeer PW
1 lipca 2013, 16:20
Dark Dragon:
nie ma sensu robić kolejnej dogrywki skoro Yeti wygrał
W 2005 roku wynik pierwszego głosowania prezydenckie różnił się od wyniku drugiego głosowania. Tak samo tutaj wynik pierwszego głosowania może się różnić od wyniku drugiego. Wendigo ma wciąż takie same szanse jak Yeti.

witchking PW
1 lipca 2013, 16:23
Myślę, że wyniki ankiety są dlatego ukryte przed oddaniem głosu by głosujący się nie sugerował. Co innego wypowiadać swoje zdanie a co innego zdradzać wyniki ankiety. (Może się czepiam, nie wynika to bynajmniej z tego, że próbuje zwiększyć szanse mojego kandydata (ten już odpadł) po prostu dla porządku)

HobbitHobbitWyniki się wciąż zmieniają, więc sugestia z jednego posta może być przy pisaniu następnego już nieaktualna. Ale, rzecz jasna, jeśli będzie tutaj zbyt duży bałagan, to temat zostanie zamknięty - będą się wtedy liczyć tylko i wyłącznie kliknięcia.

Saki PW
1 lipca 2013, 18:17
Wendigo... Yeti jest, IMHO, bezsensowne, gdyż moim zdaniem w składzie powinien pojawić się gigant, biorąc pod uwagę to, że są one jednymi z niewielu jednostek, co do których mamy pewność, że żyły na Vori. To byłoby trochę dublowanie.

witchking PW
1 lipca 2013, 19:11
Zgadzam się z Tobą. Olbrzym jednak przegrał w głosowaniu i nie ma co przeciągać rozmowy na ten temat.

Saki PW
1 lipca 2013, 20:32
Niczego to nie wyklucza, zważywszy na to, że możemy zawsze wprowadzić trochę mniej olbrzymoidalne Wendigo:) Może kogoś przekona taka argumentacja. Czemu nie spróbować?;p

Lord Hawk PW
1 lipca 2013, 21:48
Swój głos oddałem na Yeti zwykłego, choć uważam że najlepszym rozwiązaniem było by zrobić to tak że Yeti było by nieulepszonym 7 poziomem, a Wendigo jego ulepszeniem [oczywiście z odpowiednim wyglądem] odznaczającym się rogami i bardziej mrocznym/groźnym wizerunkiem, a przy okazji także Olbrzymy Witchkinga na 6 poziomie miały by racje bytu.

AmiDaDeer PW
1 lipca 2013, 22:30
Ankieta nie służy temu, by wskazać najlepszą nazwę dla danego stwora.

Fandor PW
2 lipca 2013, 09:06
Wyniki ankiety są widoczne jak nie jest się zalogowanym więc wcale nie są takie ukryte. Faktycznie ja ciągle byłbym za olbrzymem, ale dyplomacja górą ;P.
Co do jednostki to yeti zmieniający się w wendigo czyt. wendigo będzie wyglądać jak yeti - wielka masa białego cielska i futra tylko z jelenimi rogami, dłuższymi zębami, tatuażami i może jakimś okryciem. Trzeba tylko zdecydować jak będzie walczy, bo od tego zależy broń.
Jeżeli taka opcja się nie podoba to yeti na 7, a wendigo maksymalnie 5.

Hayven PW
2 lipca 2013, 13:12
Ale to jest w sumie trochę teraz niesprawiedliwe głosowanie, skoro ciągle Yeti będzie wygrywać, ale każda z wersji z osobna będzie miała mniej głosów, niż Wendigo :P

quellburn PW
2 lipca 2013, 13:35
Hobbit przestań lobbować za Wendingo i szukać jak tu jeszcze go przepchnąć i zacznijmy pracować nad Yeti. Rozdzielanie Yeti na dwa rodzaje jest jawnym oszustwem - jeśli tak robimy to rozdzielmy Wendingo też na dwa rodzaje.

Matheo PW
2 lipca 2013, 13:57
Cytat:
Wendigo... Yeti jest, IMHO, bezsensowne, gdyż moim zdaniem w składzie powinien pojawić się gigant, biorąc pod uwagę to, że są one jednymi z niewielu jednostek, co do których mamy pewność, że żyły na Vori. To byłoby trochę dublowanie.

Nic dodać, nic ująć...


Jedyne sensowne głosowanie na tym etapie, to głosowanie na to:

1. Miasto bestii, większość jednostek stanowią zwierzęta (coś jak futrzane Fortress)
2. Miasto dzikie i prymitywne, lecz przy tym dostojne - zdegenerowana do poziomu barbarzyństwa cywilizacja czystych elfów.
3. Miasto magicznych humanoidów i nimf, gdzie wszystko opiera się na magii.
4. Miasto Śnieżnych elfów które przez odpłynięcie młodego pokolenia musiały dołączyć do swoich armii dzikie, barbarzyńskie bestie by przetrwać.
5. Coś innego?

AmiDaDeer PW
2 lipca 2013, 19:56
Hayven:
Ale to jest w sumie trochę teraz niesprawiedliwe głosowanie, skoro ciągle Yeti będzie wygrywać, ale każda z wersji z osobna będzie miała mniej głosów, niż Wendigo :P
Jeżeli tak będzie, to wtedy pomyślimy nad rozwiązaniem. Na razie tak nie ma, a nie chcę żeby potem była kłótnia w stylu "Łee, nie takiego yetiego chciałem". Nazwy zresztą są - jak już mówiłem - umowne, chodzi o sam wygląd stwora.

quellburn:
Hobbit przestań lobbować za Wendingo i szukać jak tu jeszcze go przepchnąć i zacznijmy pracować nad Yeti.
To zacznij. Ja chcę poznać opinię tutejszych użytkowników i to, że Ciebie nie obchodzi ich zdanie, jest dla mnie nieistotne.

quellburn:
Rozdzielanie Yeti na dwa rodzaje jest jawnym oszustwem - jeśli tak robimy to rozdzielmy Wendingo też na dwa rodzaje.
Na jakie? Bo nikt tutaj dwóch różnych oryginalnych rodzajów wendigo chyba nie proponował. :P

Irydus PW
3 lipca 2013, 07:11
Yeti standardowy jest lepszy, ale wampopodobny też ujdzie. Wendigo ssie, no ale co się dziwić :P tylko w Grocie coś takiego mogło zaistnieć. Kto jest autorem tej zawszonej artystycznej gnojówki? :D

quellburn PW
3 lipca 2013, 07:52
Irydus:
Yeti standardowy jest lepszy, ale wampopodobny też ujdzie. Wendigo ssie, no ale co się dziwić :P tylko w Grocie coś takiego mogło zaistnieć. Kto jest autorem tej zawszonej artystycznej gnojówki? :D
Trith w konsultacji z Hobbitem któremu tak bardzo zależy na wprowadzeniu swojego pomysłu.
Hobbit:
To zacznij. Ja chcę poznać opinię tutejszych użytkowników i to, że Ciebie nie obchodzi ich zdanie, jest dla mnie nieistotne.
Super, teraz chcesz całą sprawę przedstawić tak, że to ja niby się nie liczę z opiniami ludzi. Mnie bardzo obchodzi ich zdanie, bardziej niż Ciebie najwyraźniej bo ja uznałem wyniki pierwszej ankiety (w której wygrał Yeti, jeśli się mylę bo nie sprawdzałem jej do ostatniej godziny to mnie poprawcie) natomiast Ty tak jesteś przejęty wepchnięciem swojego pomysłu na 7 poziom, że wprowadzasz jakieś dogrywki ostatnich miejsc. Jak teraz wygra znowu Yeti mimo zmniejszania jego szans to też wyciągniesz jakiś przykład z historii, że w 1834 ktoś wygrał w 3 głosowaniu mimo, że przegrał w pierwszym i drugim? Naucz się przegrywać.

Hayven PW
3 lipca 2013, 07:53
Irydus, nie każdy tutaj zrozumie taki dowcip sytuacyjny i może go odebrać jako ogromną zniewagę :P

A tak na serio, to jeśli dobrze pamiętam, to zagłosowałem na wampopodobnego Yeti... czego teraz żałuję D:
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel