Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
Jaka jednostka powinna być reprezentowana na siódmym poziomie?
Yeti standardowy (18)
 
 41%
Yeti "wampopodobny" (8)
 
 18%
Wendigo (18)
 
 41%
(głosowanie zakończone)
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11

Mad Hatter PW
2 kwietnia 2015, 20:34
Gratuluje Kammerowi postawy, widzę że nie ma co liczyć na Vori.
Już bardziej wierzę że Logmar się ukaże.

Kuririn PW
2 kwietnia 2015, 21:04
Cytat:
Z Vori jest jak z dziewicą w gimnazjum, każdy kiedyś słyszał o takim zjawisku, ale nikt nie widział.

Takimi słowami lodu(Vori) nie roztopisz :D

Tak apropo, przydałby się jakiś screen, aby nie gadać głupot, wiedząc że Kammeroza coś robi w tym kierunku...

krasnolud99 PW
2 kwietnia 2015, 21:45
Gdybym ja robił Vori, i umiałbym tylko modować, to bym zrobił tak jak jest w jednym mieście(nie pamiętam gdzie to było ale jak znajde to podeśle link) zrobić miasto bez grafik, po prostu zamiast grafik dać prostokąty, dopóki jakiś porządny grafik by się nie znalazł i dopóki nie zrobiłby czegoś co można wstawić zamiast tego prostokąta. W tym pomyśle chodzi przede wszystkim o pokazanie, wszystkiego w grze, statystyk, kosztów itd. Nie robie tak z Logmarem ze względu na to że nie umiem jakoś super modować, bo nie interesowało mnie to. Myśle że Kammer wyciągnie z tego jakąś lekcje i nie będzie starał się mydlić ludziom oczu obietnicami.

J. M. Sower PW
2 kwietnia 2015, 22:16
Nie żebym komuś źle życzył, ale aktualnie projekt Kammera ma szansę na realizację równą 0. Jego projekt to tylko koncepcja, on nawet nie umarł i nie może, bo się jeszcze nie narodził ;P (w sensie, nie wyszedł z fazy planowania do fazy realizacji). Niemniej życzę Kammerowi aby dogadał się w końcu z jakimś grafikiem, żeby mógł się realnie nazywać liderem projektu Vori ;).

Kammer, może trzeba pójść trochę na pewne ustępstwa i nie trzymać się mocno swojej wizji, to będzie szansa, że jakiś grafik zacznie z tobą współpracować ;).

Andruids PW
2 kwietnia 2015, 22:22
A ja słyszałem Sower, że martwisz się, że zabraknie Ci kiedyś celu w życiu.

Cytat:
A tak swoją drogą, to wizja tego, że zakończę kiedyś prace nad Forge mnie trochę przeraża ;P. Jeśli chodzi o moding to będę musiał obrać jakiś następny daleki cel, bo to tak jakby całe życie gdzieś iść (mieć ciągle w głowie myśl o tym celu) i w końcu, po wielu latach trudu dojść na miejsce.
Tak więc nie trzeba daleko szukać, są duże szanse, że Vori nie zostanie ukończone za twojego życia, ani nawet mojego (Kammer pewnie się zahibernuje) : p

J. M. Sower PW
2 kwietnia 2015, 23:23
Nad Vori już nawet pracowałem, jednak póki co jest to jeden z moich porzuconych projektów ;). Kto wie, może się kiedyś wezmę za dłubanie przy tym mieście. Póki co Forge ma jednak jeszcze wiele niedopracowanych elementów.

Nicolai PW
3 kwietnia 2015, 14:56
Kammer wstydzi się wrzucić oficjalną odpowiedź, więc ja to zrobię za niego:


Eternal PW
4 kwietnia 2015, 18:34
To ja także się wypowiem (bo skoro już jesteśmy przy niekoniecznie honorowych tytułach, ja pełnię z kolei funkcję rzecznika Vori). I powiem, że z Vori nie jest tak źle jak myślicie. Jest jeszcze gorzej.
witchking:
Tak, coś w tym jest. Ostatnio słyszałem, że ludzi wkurza jak ciągle się gada o mieście, czasem coś pokaże i znów gada i rozważa. Tymczasem w kierunku Vori nie dzieje się nic (przynajmniej z perspektywy obserwatora), nawet nie omawia się koncepcji, od czasu do czasu tylko ktoś podkreśla, że je robi. Zaczyna to wyglądać bardziej jak tytuł honorowy niż cokolwiek innego ("jestem liderem Vori").
Jeśli ktoś jest ciekaw, skąd działalność Vori w konspiracji, polecam przeczytać mojego ostatniego posta w głównym temacie Vori. W kierunku Vori dzieje się ostatnimi czasy wyłącznie wydawanie kolejnych wersji pre-alfa (których Kammer nawet nie raczy aktualizować), bo poza gadaniem to jedyne, co nasz lider potrafi zrobić.
krasnolud99:
Ja nawet proponowałem Kammerowi współprace ale on nie chce, bo dałem mu warunek że dostane dostęp do pre-prawie nie zaczętej Vori oraz ukrytych dla nieuprawnionych tematów o Vori. Kammer chyba nie chciał mi udostępniać czegokolwiek i w ogóle mi nie odpowiedział. Ciekawe czy Logmar wyjdzie wcześniej niż Vori? No sory ale ja ide do przodu z grafikami
Powody odmowy, jak sądzę, są dwa: kiepskie opinie na twój (i Logmaru) temat (dość mamy problemów z PR-em) oraz ego Kammera. Jakiś czas temu, kiedy prace nad Vori definitywnie stanęły w miejscu, część - o, przepraszam, całość - członków zespołu straciła wiarę w sukces, więc zaczęła sobie robić jaja. Wiesz lub nie, ale ogłosili cię swoim liderem, przechrzcili projekt na "Vorimarog", zaczęli zaśmiecać Google Drive coraz głupszymi lineupami jednostek, hejtują Kammera przy każdej okazji, a co najgorsze włączyli Bacusa do prawdziwego zespołu. Odpowiedź Kammera stanowi zawalenie strony Vori dziesiątkami memów i sucharów ( m.in. koalicja KAMMER). Obie strony zgodnie olewają moje próby pchnięcia projektu naprzód. Na domiar złego Nicolai, wodzirej Vorimaroga, zwala całą winę na Kammera, Kammer robi dobrą minę do złej gry, a Mad Hatterowi puściły nerwy, rzucił w diabły naszą bandę i oświadczył, że teraz robi miasta Vori oraz Bori. Na własną rękę.
Przez Kammera pzemawia prawdopodobnie urażona Vorimarogiem duma. Gdyby to ode mnie zależało, przyjąłbym twoją ofertę. Niestety nie mam stołka szefa kadr, a jestem jedynym lojalnym wobec Kammera członkiem, bo choć mechanizmami sobie nie pogram, ktoś je jednak zrobić musi. Przykro mi.
Kuririn:
Tak apropo, przydałby się jakiś screen, aby nie gadać głupot, wiedząc że Kammeroza coś robi w tym kierunku...
Kammer nie robi nic, bo się na tym nie zna. Niestety studia i strażnikowanie zajmują mu za dużo czasu, aby się tego nauczył (skąd ja to znam?). Grafiką zajmował się Mad Hatter, ale Morglin równo zjechał jego prace i od tego czasu Mad ma focha, a Morglin przejął jego obowiązki... teoretycznie. Wg niego, czeka, aż ANcient DRuids zrobi szkic ekranu, a Kammer "weźmie się do roboty". Następnie do grafiki zatrudniono Baloqa, który nie daje w tej kwestii znaku życia.
k99:
Myśle że Kammer wyciągnie z tego jakąś lekcje i nie będzie starał się mydlić ludziom oczu obietnicami.
Oj naiwny, naiwny, naiwny... Do Sowera to samo. Kammer to zbyt duży bufon, mówię to jako osoba, która rok albo i dłużej walczyła o pozytywny charakter miasta i skończyło się to schizmą wewnętrzną w polityce fabularnego Vori.
Sower:
Nad Vori już nawet pracowałem, jednak póki co jest to jeden z moich porzuconych projektów ;). Kto wie, może się kiedyś wezmę za dłubanie przy tym mieście.
Tak, błagam, błagam, ratuj!
Podsumowując- Vori stoi w miejscu, a odpowiedzialni są za to wszyscy jego członkowie. Ze swojej strony zrobię co mogę, by to zmienić, ale cudotwórcą nie jestem. Tu zaś wrzucę rozpaczliwy apel: jeśli kogokolwiek interesuje jeszcze najbardziej pechowy mod w historii, to ratujcie!

krasnolud99 PW
4 kwietnia 2015, 18:50
@Eternal Co do grafik to poczyniłem spore postępy, nie są jeszcze(wg Hobbita) gotowe do pokazania, ale moge komuś pokazać na Hermesie lub jeśli naprawdę muszę to też tutaj gdziekolwiek. Projekt mógłby pójść naprzód ale Kammer, jak powiedziałeś ma za duże ego do tego by przyjąć nowe osoby. Co do Mada, to wszystko wiedziałem wcześniej. Co do Vorimarogu to ja nawet się tym nie interesowałem. Najsmutniejszą prawdą jest to, że Kammer zdaje mi się też nie bierze tego na poważnie, niestety ale jak inna osoba, najlepiej grafik niech zainteresuje się tym miastem, Kammer go przyjmie, i zmieni nastawienie bo inaczej Vori może upaść prędzej czy później.

Morglin PW
4 kwietnia 2015, 19:16
Eternal:
Grafiką zajmował się Mad Hatter, ale Morglin równo zjechał jego prace i od tego czasu Mad ma focha, a Morglin przejął jego obowiązki... teoretycznie. Wg niego, czeka, aż ANcient DRuids zrobi szkic ekranu, a Kammer "weźmie się do roboty".
--wypalone-- Nie pisz, jakbym był w waszym zespole, bo nie jestem, a dostęp do ukrytego forum dostałem wbrew mojej woli, co już wielokrotnie tłumaczyłem. I skąd pomysł, że przejąłem czyjekolwiek obowiązki? Nigdy czegoś takiego nie deklarowałem, a jedyne co zrobiłem, to skleiłem pospiesznie ekran z tej grafiki. Jednak było to bardziej robione z myślą, by zobaczyć, jak wygląda dodawanie nowej frakcji do VCMI. Dlatego było to tworzone na prawdziwy, przysłowiowy odpierdziel i nie z myślą o tym, by ktoś miał tym kiedykolwiek grać.

I nie, nie "Wg niego, czeka", bo na nic związanego z waszą twórczością nie czekam.

Serio, proszę cię, nie mieszaj mnie do tych waszych zabaw, swoich długich i nieciekawych wywodów, z których absolutnie nic nie wynika, czy innych bzdetów.

Warmonger PW
4 kwietnia 2015, 19:42
Podsumujmy zatem: nikt nic nie zrobił, ale wszyscy się nienawidzą. Wesołych świąt.

TopFunny525 PW
4 kwietnia 2015, 19:44
(Ok mój post traktujcie wyjątkowo "z dystansem" gdyż to jest prędzej moje gdybanie aniżeli stwerdzienia)

W moim odczuciu post Eternala ma na celu wyżalanie się na resztę członków drużyny a z siebie traktowanie bóg wie kogo. Mówisz że wina ciąży na całym teamie, jednakże jedyną osobę którą wymieniasz praktycznie notorycznie w całym poście jest Kammer. Czytając twojego posta drogi Eternalu miałem wrażenie jakbyś całą winę zwalał właśnie na Kammera. Poza tym, z tego co widzę w waszym teamie są tak naprawdę aktywne tylko dwie osoby. Baloq gdzieś zniknął, Morglin jak przyznał nie należy do waszej drużyny, Mad zrezygnował (troszeczkę niesłusznie) gdyż przejął się moim zdaniem zbytnio krytyką Morglina...

Przechodząc do konkretów : Eternal sprawa jest prosta, o Vori gadamy jakieś dwa lata a na razie nic nie zostało udostępnione poza przeciętnym tłem kammera i plikami które dał Dru dwa lata temu. Jak na razie przez większość czasu było tylko gdybanie o line-upie nie pokazano żadnych jednostek przykładowych defów jedynie kilka artów. Nie mówię że jest to złe czy coś ale to bardzo mało w porówaniu np.: do tego jak się rozwijało/rozwija dalej kronverk które mimo wszystko trochę dalej poszło niż Vori. Jak na razie vori moim zdaniem można nazwać miastem zombie. Cały czas są podjęte próby "reanimacji" tego miasta poprzez dyskusje itp. ale wychodzą takie sobie.

Moim zdaniem są trzy wyjścia :

1)Albo przekażcie mod innemu teamowi, przekażcie to co dotychczas zrobiliście (chociaż podejrzewam że jest tego niezbyt dużo)
2)Albo poproście o pomoc na jakichś większych forach dot. Heroesów (Vide. HC czy Df2.ru) i poproście o wsparcie, że potrzebujecie grafików itp.
3)Albo ogłoście upadłość teamu ze wzg. na sprawy prywatne, nikt was nie będzie przecież bił za to że nie możecie ukończyć moda (vide sytuacja z Grove)

Thus End moich spekulacji, gdybań itp. Pozdrawiam Serdecznie

Nicolai PW
4 kwietnia 2015, 19:52
@Eternal: Bez przesady, Vori jakoś tam się rozwija. Problemem jest brak modeli, ale to jest na chwilę obecną rozwiązane tak jak @krasnolud99 mówi, czyli placeholderami. Od strony programistycznej Kammer jakoś to posuwa do przodu. Czemu nie pokazuje tego światu? Nie wiem... musielibyście się go zapytać. Jednak jeśli Vori tak bardzo Cię frapuje to czemu sforkujesz obecnego modu i nie zacniesz robić własnej wersji?

Bacus PW
4 kwietnia 2015, 20:25
Jakiś żalipupa:
, a co najgorsze włączyli Bacusia do prawdziwego zespołu.

Ale co w tym najgorszego? Vori zdarzyły się gorszę rzeczy... jak np. Eternal, ale rozwiń tę myśl, bo chcę się pośmiać :P

Inna bajka, że ja NIGDY do prawdziwego zespołu Vori nie należałem, a jak mnie z tym powiązałeś?

Cytat:
Odpowiedź Kammera stanowi zawalenie strony Vori dziesiątkami memów i sucharów ( m.in. koalicja KAMMER)

Dobrych memów i sucharów!

Cytat:
Wiesz lub nie, ale ogłosili cię swoim liderem, przechrzcili projekt na "Vorimarog", zaczęli zaśmiecać Google Drive coraz głupszymi lineupami jednostek, hejtują Kammera przy każdej okazji

To jest taka paplanina, że nie bardzo wiem o co w niej chodzi, ale! Vorimarog to był projekt, który miał raczej wyśmiać Logmar aka Marog, a nie Vori. A Kammera hejtujemy bo możemy, a nie dlatego, że #Vori_ssie... naucz się rozróżniać.

Cytat:
Przez Kammera pzemawia prawdopodobnie urażona Vorimarogiem duma.

Tutaj śmiechłem i śmieje się dalej. Zamiotłeś xD Urażona Vorimarogiem duma? To jest chyba najbardziej absurdalna rzecz jaką tu napisałeś, ale cały ten tekst jest nim przesiąknięty :P

Dobrotliwy Nicoś, poskromiciel KucUF:
Jednak jeśli Vori tak bardzo Cię frapuje to czemu sforkujesz obecnego modu i nie zacniesz robić własnej wersji?

Chciałbym to zobaczyć xD

Fandor PW
4 kwietnia 2015, 20:43
Kiedyś to mówiłem, kiedy projekt ma realne szansę powstać? Kiedy lider coś robi, a kiedy robi najwięcej? Kiedy jest grafikiem. Mamy Forge, dużo grafik robili Trith i Sower, ale wszystko zaczęło się od Witchkinga który sam jest grafikiem, Oasis w fazie projektów, ale ma największe szanse na powstanie, liderem projektu jest Nephretes - główny grafik. Jeżeli chcecie aby wasze miasto powstało to przepraszam za wyrażenie, pieprzcie Kammera i wybierzcie kogoś porządnego, na pewno K99 lepiej się sprawdzi niż on, a najlepiej to błagajcie Sowera skoro ma ambicje kiedyś wrócić do tego miasta.

Matheo PW
4 kwietnia 2015, 23:01
Cytat:
1)Albo przekażcie mod innemu teamowi, przekażcie to co dotychczas zrobiliście (chociaż podejrzewam że jest tego niezbyt dużo)
Skąd weźmiesz tych ludzi?
Cytat:
2)Albo poproście o pomoc na jakichś większych forach dot. Heroesów (Vide. HC czy Df2.ru) i poproście o wsparcie, że potrzebujecie grafików itp.
Nikt nie odpowie na wiadomość o treści "Zrób za mnie grafiki i to takie jak ja chcę".
Cytat:
3)Albo ogłoście upadłość teamu ze wzg. na sprawy prywatne, nikt was nie będzie przecież bił za to że nie możecie ukończyć moda (vide sytuacja z Grove)
Grove upadło, bo koncepcja miasta była zwyczajnie słaba. Poza tym Gajem da się grać.

Jedyne sensowne rozwiązanie, to pomagać przy innych projektach (Kuźnia, Oaza, Alternatywne Jednostki/Ulepszenia). Wtedy doświadczeni graficy i programiści, będą mieć powody by chociażby myśleć o Vori. Ostatnio witchking prosił o pomoc przy Kuźni, ktoś z Vori w ogóle się tym zainteresował?

Dlaczego ktokolwiek miałby pomagać przy martwym mieście, dla zasady?

witchking PW
5 kwietnia 2015, 00:44
Jaki jest obecny line up Vori? Wykorzystujecie ten ekran:

Kammer PW
5 kwietnia 2015, 00:56
Mam szampański nastrój po tym, co się przed chwilą stało na Cmentarzu. 11/10. Serdecznie polecam Wejście Smoka. Świetna akcja! Te wybuchy!

Dodatkowo cieszę się, że temat został podjęty. Świadczy to o tym, że wciąż jest jakieś zainteresowanie Vori. A teraz lecimy. Chronologicznie.

Górskikrasnolud:
czy miasto śnieżnych elfów ujrzy kiedyś światło dzienne?
Cóż, Vori jest dla mnie dość ważne i, wbrew pozorom, dążę do wydania go

Matheo:
Jeśli faktycznie przechodzisz do HV, to liczę na współpracę!
HV jest moją drugą ulubioną częścią Sagi, głównie przez modding. Nie wykluczam, że kiedyś również na nim popracuję.

fandor510:
Nieudany joke, nikt się nie nabrał tylko jeszcze śmiać się chce, że się w takie coś bawisz, albo weź się w końcu na poważnie za to Vori
Cóż, nie byłeś wtedy na czacie. Działo się, oj, działo. Główny problem, jaki mam z Vori jest coś, co nazywam syndromem Hayvena. Mam wrażenie, że tylko ja chcę to wydać, co też skutecznie mnie spowalnia.

witchking:
Tymczasem w kierunku Vori nie dzieje się nic (przynajmniej z perspektywy obserwatora), nawet nie omawia się koncepcji
Jakkolwiek by to nie wyglądało – to jest element mojej polityki. Zrobić miasto przynajmniej częściowo działające i je zaprezentować. Co do konsultacji koncepcji z innymi… Mam o tym złą opinię. Taka Oaza ma ciągle zmienianą koncepcję, co cokolwiek źle się odbija na tworzenia go. Czemu? Bo właśnie wszystko się konsultuje. Pamiętacie, co się działo, gdy Dru opublikował pozostałości? Chaos, mnóstwo pomysłów, z których nie wynikło zupełnie nic…

K99:
a nawet proponowałem Kammerowi współprace ale on nie chce, bo dałem mu warunek że dostane dostęp do pre-prawie nie zaczętej Vori oraz ukrytych dla nieuprawnionych tematów o Vori. Kammer chyba nie chciał mi udostępniać czegokolwiek i w ogóle mi nie odpowiedział.
Uwielbiam Cię. Mieliśmy kiedyś prostą umowę. Ja daję Ci stronę – Ty robisz grafiki run. Po czym wrzuciłeś trzy rendery, stwierdziłeś, że zgubiłeś model i że robienie run jest nudne, strzeliłeś focha i sobie poszedłeś. Wytłumacz mi, jaką mam gwarancję, że teraz tego nie powtórzysz?

Mad Hatter:
Gratuluje Kammerowi postawy, widzę że nie ma co liczyć na Vori.
Tak swoja drogą – jestem ciekaw, czemu masz do mnie tak negatywny stosunek? Podburzasz przeciwko mnie k99. Chętnie poznam twe zastrzeżenia wobec mnie.

k99:
Myśle że Kammer wyciągnie z tego jakąś lekcje i nie będzie starał się mydlić ludziom oczu obietnicami.
Hm? Kiedy składałem jakieś poważniejsze obietnice? A prostokąty to moim zdaniem zły pomysł. Po coś są placeholdery. Jestem bardzo ciekaw, jak zainteresowałbyś kogoś takim prostokąciakiem.

Sower:
Kammer, może trzeba pójść trochę na pewne ustępstwa i nie trzymać się mocno swojej wizji, to będzie szansa, że jakiś grafik zacznie z tobą współpracować ;).
Ale czy ktoś umiałby od razu wymienić moją koncepcję? Plan jest taki, by wyjść do grafików z półproduktem. Zawsze jest tak lepiej niż iść z brakiem produktu, czyż nie?

Sower:
Nad Vori już nawet pracowałem, jednak póki co jest to jeden z moich porzuconych projektów ;). Kto wie, może się kiedyś wezmę za dłubanie przy tym mieście
Wiesz, czekam z otwartymi ramionami. :D

Eternal:
I powiem, że z Vori nie jest tak źle jak myślicie. Jest jeszcze gorzej.
No to posłuchajmy oceny naszego eksperta.

Eternal:
Jeśli ktoś jest ciekaw, skąd działalność Vori w konspiracji, polecam przeczytać mojego ostatniego posta w głównym temacie Vori.
A ja polecam poczytać też moje posty i zrozumieć, czemu nie przepadam za konsultowaniem się z otoczeniem. Eternalu, nie przypisuj sobie mych pomysłów.

Eternal:
wyłącznie wydawanie kolejnych wersji pre-alfa (których Kammer nawet nie raczy aktualizować)
Mhm, bo te kilkanaście run to nic niewarty śmieć i zapychacz miejsc. Zresztą – sam sobie zaprzeczasz w tym zdaniu.

Eternal:
kiepskie opinie na twój (i Logmaru) temat
Tak, plus to, co ja pisałem.

Eternal:
dość mamy problemów z PR-em
Przypomnij, proszę, kto za to odpowiada?

Eternal:
Wiesz lub nie, ale ogłosili cię swoim liderem, przechrzcili projekt na "Vorimarog", zaczęli zaśmiecać Google Drive coraz głupszymi lineupami jednostek, hejtują Kammera przy każdej okazji, a co najgorsze włączyli Bacusa do prawdziwego zespołu. Odpowiedź Kammera stanowi zawalenie strony Vori dziesiątkami memów i sucharów ( m.in. koalicja KAMMER).
LoL! Zasięgnij języka, nim zaczniesz pisać takie dyrdymały. McVorimarogalboazoondorge to paszkwil nad moddingiem H3. Jak się przyjrzysz, to zobaczysz nazwy kilku miast. Doprawdy, jesteś JEDYNĄ osobą, która ma taki bólpupizm z powodu KAMMERu, (C)Humoru i reszty. Jedno i drugie to efekt specyficznego humoru Cmentarzowców. Chcesz – przyjdź, wytłumaczymy. Ale nie twóŽz jakichś chorych teorii. Bacaman nie jest w zespole, a szkoda. Świetnie szkicuje. A (C)Humor to genialna kompilacja ironicznych grafik na temat Vori.

Eternal:
Obie strony zgodnie olewają moje próby pchnięcia projektu naprzód. Na domiar złego Nicolai, wodzirej Vorimaroga, zwala całą winę na Kammera
DoubleLoL. Podaj, kiedy coś ostatnio próbowałeś coś zrobić. Bo ja kojarzę wyłącznie plany podwójnego spotkania. A do było takie heheszkowe, że darowałem sobie komentarz.

Eternal:
Przez Kammera pzemawia prawdopodobnie urażona Vorimarogiem duma. Gdyby to ode mnie zależało, przyjąłbym twoją ofertę. Niestety nie mam stołka szefa kadr, a jestem jedynym lojalnym wobec Kammera członkiem, bo choć mechanizmami sobie nie pogram, ktoś je jednak zrobić musi. Przykro mi.
TripleLoL. Mam być urażony czymś, co traktuję jako świetny żart? Srsly? Jesteś wobec mnie lojalny? Ale wiesz, że ja wiem o tym, jak to próbowałeś kaptować innych Vorijczyków do zamachu stanu? Ja wiem, wiem wszystko. Wiec nie kreuj mi się tu na świętoszka.

Eternal:
Kammer to zbyt duży bufon, mówię to jako osoba, która rok albo i dłużej walczyła o pozytywny charakter miasta i skończyło się to schizmą wewnętrzną w polityce fabularnego Vori.
QuadraLoL. Już pominę uważanie mnie za bufona, OK, Twoja opinia. Nie ma żadnej schizmy. Obie fabuły sobie leżą i czekając na czas, gdy będą potrzebne. Tak, cieszę się, że po eternalowym roku (R)&(TM) to dostałem od Ciebie.

Eternal:
Vori stoi w miejscu, a odpowiedzialni są za to wszyscy jego członkowie. Ze swojej strony zrobię co mogę, by to zmienić, ale cudotwórcą nie jestem.
PentaLoL. LoLality. LoLish him! Zauważyliście, że Eternal miesza mnie z błotem, resztę zespołu stawia niejako z boku, a siebie stawia na piedestale? Doprawdy, nie podoba mi się Twa postawa. Do tej pory jedyne co zrobiłeś to fabuła, na którą musiałem czekać osiem miesięcy. I knucie z mnóstwem pomysłów, jak się wykreować. Praca z Tobą nie jest najłatwiejsza. A jak już mówisz o robieniu co tylko możesz… Na czym ona polega? Szukasz pomocy na zagranicznych forach? Nie sądzisz, że warto byłoby mnie o tym poinformować?

k99:
Najsmutniejszą prawdą jest to, że Kammer zdaje mi się też nie bierze tego na poważnie
Ale wiesz, że żarty są po to, by się z nich śmiać?
Morglin:
I skąd pomysł, że przejąłem czyjekolwiek obowiązki? Nigdy czegoś takiego nie deklarowałem, a jedyne co zrobiłem, to skleiłem pospiesznie ekran z tej grafiki. Jednak było to bardziej robione z myślą, by zobaczyć, jak wygląda dodawanie nowej frakcji do VCMI. Dlatego było to tworzone na prawdziwy, przysłowiowy odpierdziel i nie z myślą o tym, by ktoś miał tym kiedykolwiek grać.
Prawda, szczera prawda i tylko prawda. Morglin miał zrobić to, co miał. Poklął na mnie siarczyście, ale wykonał swą pracę.

Warmonger:
Wesołych świąt.
Wesołego jajka

TopFunny525:
W moim odczuciu post Eternala ma na celu wyżalanie się na resztę członków drużyny a z siebie traktowanie bóg wie kogo. Mówisz że wina ciąży na całym teamie, jednakże jedyną osobę którą wymieniasz praktycznie notorycznie w całym poście jest Kammer. Czytając twojego posta drogi Eternalu miałem wrażenie jakbyś całą winę zwalał właśnie na Kammera.
Ponownie muszę uznać to za szczerą prawdę.

TopFunny525:
Eternal sprawa jest prosta, o Vori gadamy jakieś dwa lata a na razie nic nie zostało udostępnione poza przeciętnym tłem kammera i plikami które dał Dru dwa lata temu. Jak na razie przez większość czasu było tylko gdybanie o line-upie nie pokazano żadnych jednostek przykładowych defów jedynie kilka artów.
Hm… Główny problem polega na tym, że line-up, szkice jednostek, te słynne runy i tak dalej są na stornie. W sumie to zamierzałem ją pokazać, ale zespół mnie powstrzymał. Jednakże w ciągu tygodnia ona przewija się przez Cmentarz na tyle często, że bez większych problemów można na nią wpaść i podejrzeć, co na lodzie piszczy.

TopFunny525:
Moim zdaniem są trzy wyjścia :
Mi najbardziej pasuje opcja numer dwa. Tak, ona najlepiej pasuje do mojego początkowego planu, którego stale się trzymam. Mimo, że na to nie wygląda…

Nicolai:
Czemu nie pokazuje tego światu? Nie wiem... musielibyście się go zapytać.
Bo ludzie zaraz by się rzucili, że wypuszczam(y) półprodukt i co my sobie w ogóle myślimy… Chcę ograniczyć ilość negatywnych uczuć. Do minimum…

Bacus:
<całość>
Zgadzam się w całości. Nie ma sensu cytować fragmentów.

fandor510:
Mamy Forge (…) Oasis
Szczerze mówiąc… Powoli zaczyna mi się udzielać sceptyzm Morglina co do tworzenia miast do VCMI. W Forge wybuchają kłótnie, a Oaza… Te ciągłe skoki po koncepcjach bardzo mnie martwią. I to jest też treścią jednego z Cmentarnych żarcików: Czym się różni Oaza od Vori? To pierwsze ma grafiki, to drugie koncepcję.

fandor510:
pieprzcie Kammera i wybierzcie kogoś porządnego, na pewno K99 lepiej się sprawdzi niż on
Na Cmentarzu zabrała się już grupka ochotników… I skąd pewność, że k99 jest ode mnie lepszy?

Matheo:
Ostatnio witchking prosił o pomoc przy Kuźni, ktoś z Vori w ogóle się tym zainteresował?
Tak, Morglin to wziął. Ja też (tak, wiem, że ten pierwszy jest raczej słabym przykładem. :D)

witchking:
Jaki jest obecny line up Vori? Wykorzystujecie ten ekran:
Tak, tan ekran. Line-up: Onikuma, sopelnik, tygrys, kopacz, mesmer, olbrzym, wendigo. Słowem – niewielkie zmiany. I, tak, wiem, że nazwy za wiele Wam nie powiedzą. :D

Fandor PW
5 kwietnia 2015, 01:08
Uważam, że grafik zawsze będzie lepszym liderem niż osoba od koncepcji/plików.
Muszę Cię przeprosić, za szybko uznałem opinie Eternala za prawdziwą.
Zgadzam się, że otwarta praca utrudnia wydanie miasta, ale i wiele ułatwia pozwala się doskonalić. Według mnie Nephretes dobrze by zrobił jakby zamknął koncepcję ekranu i bezlicych. Dostał rady, wie czego ludzie oczekują jak zrobić ten pustynny ekran, teraz powinien wyłączyć internet i na spokojnie wszystko dokończyć samemu po rozważeniu za i przeciw, natomiast dalej dopytując o wszystko, zmienia co chwilę koncepcje, a szkoda. Wy nie macie na razie czego pokazać przy Vori, zróbcie chociaż szkice (pogadac z Bacusem) coś jak przy preserve, zbierzcie opinie czego ludzie oczekują, przełóżcie to na to czego wy chcecie, a potem wróćcie do swojej konspiracji i niech grafik 3D wciela to w życie.

Kammer PW
5 kwietnia 2015, 01:15
fandor510:
Muszę Cię przeprosić, za szybko uznałem opinie Eternala za prawdziwą.
Przyjmuję przeprosiny, a jakże.

fandor510:
zróbcie chociaż szkice
Akurat szkice już są. I są uznawane za najjaśniejszy punkt Vori przez praktycznie cały zespół.
strona: 1 - 2 - 3 ... 9 - 10 - 11
temat: [Ankieta] Sprawy dot. zamku Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel