Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Podziemna Tawernatemat: Wasze niusy ze świata M&M
komnata: Podziemna Tawerna
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18

Tarnoob PW
27 maja, 21:22
W sobotę 22 czerwca w Filharmonii Warmiński-Mazurskiej w Olsztynie będzie koncert muzyki z gier wideo. W programie m.in. Heroes of Might and Magic III, ale nie podają, o które utwory chodzi. Chętnie się wybiorę, a jeśli będzie tam też jakiś inny grotowicz albo fan HoMM, to chętnie potem pójdę do kawiarni albo pabu.

Jeśli ktoś będzie wtedy pierwszy raz w Olsztynie, to chętnie oprowadzę po najważniejszych punktach jak niedaleka Starówka. To jeden z najdłuższych dni w roku, a wg Google zmierzch będzie dopiero po godzinie 21, dlatego ciemność nie będzie problemem. Zresztą nawet po zmierzchu tamta część Olsztyna jest w miarę bezpieczna.

anonim1233 PW
1 czerwca, 15:24
W sumie TVggry zrobiły materiał o historii serii Heroes of Might and Magic. I jak dla mnie za bardzo skupili się nad opisem samych gier, a nie na samej historii powstawania serii np. opis Heroes 2, ale brak wzmianki, że w tym samym roku, w którym ta gra wyszła NWC wykupione zostało przez 3DO.

Nicolai PW
2 czerwca, 17:40
No cóż, TVGry nigdy nie byli najlepszym źródłem wiedzy. Wręcz przeciwnie, robili masówkę przedstawiając temat po łebkach i często z mniejszymi lub większymi błędami, ale są jednymi z pierwszych, więc ludzie ich lubią.

anonim1233 PW
2 czerwca, 17:47
Akurat jakiś czas temu zrobili film dotyczący the Sims i skupili się w nim na kwestii fabuły i też popełniali szereg błędów w tym.

Żmijec PW
4 czerwca, 08:01
Popełnili taką wpadkę, że w HoMM IV "fabularnie trafiliśmy na kontynent Jadame".

Andruids PW
4 czerwca, 08:03
No, to trochę wpadka.

Yaaqob PW
11 czerwca, 09:37
Papierowe RPG "Might and Magic"!

Andruids PW
11 czerwca, 19:17

Crazy-AK47 PW
12 czerwca, 22:50
Osobiście materiał od tvgry był robiony po macoszemu na odwal się, a przynajmniej część poświęcona częściom po czwórce.
A z tym Jadame zamiast Axeoth to walnęli gafę

Kastore PW
12 czerwca, 23:32
Bo w TVGry mają mało czasu na robienie materiałów.

Szaman PW
13 czerwca, 19:38
Nie jestem pewien.. ale w którymś antycznym odcinku o serii Heroes zrobili ten sam błąd. Mnie raczej zastanawia JAK mogli zrobić ten błąd. I tutaj znalazłem ciekawy smaczek. Sami siebie się splagiatowali robić obecny materiał.

Na ich stronie poświęconej H4 znalazłem ten sam błąd.

To tylko widać, że ich "research" nie był zbyt dogłębny.

Alamar PW
13 czerwca, 20:36
Żmijec:
Popełnili taką wpadkę, że w HoMM IV "fabularnie trafiliśmy na kontynent Jadame".
Ten błąd najprawdopodobniej wynika z tego, że przed premierą HoMM-a IV Jadame wg plotek miało być nowym kontynentem gry (co różne gazety czy portale podchwyciły). A plotka zapewne powstała w oparciu o Might and Magic 8.
Przeniesienie się na nowy świat, a tym bardziej zniszczenie starego, nikomu do głowy wtedy nie przychodziło.

Hayven PW
13 czerwca, 23:06
No ok, ale mieli ponad 20 lat, żeby ten błąd skorygować.

Kastore PW
14 czerwca, 00:19
Nie płacą im tam za takie rzeczy. Musicie pamiętać, że TVGry to przede wszystkim praca.

Crazy-AK47 PW
14 czerwca, 01:13
Może i praca, ale należałoby chociaż wykonywać ją jak należy. Dla porównania seria w pigułce od arhn.eu nie miała tego błędu i powiedzieli poprawnie, że w Heroes 4 trafiliśmy do Axeoth.

Choć osobiście mam więcej żalu o to, że części Ubisoftowe w materiale nie otrzymały żadnych konkretów, tak jakby albo w nie grali, ale ich to nie obchodziło, najbardziej jest to widoczne przy sekcji przeglądarkowej. Nie wspomnieli o tym, że Might & Magic: Heroes Online jako pierwsze wprowadziło mechanikę flankowania, która tak dobrze została przyjęta, że pojawiła się w Heroes 7. Dla porównania (znowu) arhn.eu ale tym razem w materiale o przeglądzie serii The Settlers, nawet jak końcowo The Settlers Online wyszło w materiale negatywnie to zostało chociaż zauważone, że część była najbliższa pierwowzorom serii.

Kastore PW
14 czerwca, 01:40
Crazy-AK47:
Może i praca, ale należałoby chociaż wykonywać ją jak należy. Dla porównania seria w pigułce od arhn.eu nie miała tego błędu i powiedzieli poprawnie
To może zostań ich szefem, żeby było jak w arhn.eu.
strona: 1 - 2 - 3 ... 16 - 17 - 18
temat: Wasze niusy ze świata M&M