Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: Herald of the Void
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6

shpoora30 PW
12 czerwca 2013, 12:12
Mnie osobiście strasznie irytuje fakt, że mając 1200> ELO trafi mi się gracz z około 1k punktów i z nim przegram (choćby przez pech czy słabą rękę na początku) to stracę punktów tyle, co nie zdobędę ich pokonując go 3 razy :E

Powinno być ograniczenie co do maksymalnej straty/zysku punktów albo mniejszy rozrzut pkt ELO przy wyszukiwaniu..

Hayven PW
3 lipca 2013, 11:08
Czy są już jakieś dyskusje odn. znerfienia Gnilnego Spluwacza? :3 Jest on zdecydowanie za mocny, gdyż za 4 surowce i JEDNĄ kartę mamy efektywność 4 surowców (a nawet więcej) i dwóch kart (mam tu na myśli specjal, który jest IMO skuteczniejszy od Ognistej Strzały i samego potworka, który jest lepszy od Zombie, ponieważ 1 punkt Odwetu spokojnie nadrabia Niewrażliwością na Odwet).

Dark Dragon PW
3 lipca 2013, 11:22
Gnilny Spluwacz nie ma niewrażliwości na kontrę. A dyskusje owszem są.
Poza tym jeśli na polu nie ma jednostek przeciwnika musi splunąć na swoją jednostkę.

Hayven PW
3 lipca 2013, 11:29
Serio? Przecież jeśli przeciwnik nie ma jednostek na polu bitwy, to nie ma palącej potrzeby wystawiania Spluwacza :3

jollo PW
3 lipca 2013, 12:20
Fakt, jest bardzo mocny, to była pierwsza kreaturka, której chciałem mieć sztuk 4 ;)
Prosty nerf, gnilny spluwacz zakłada nie 2, a 1 licznik na wejście, powinno załatwić sprawę.
Swoją drogą powinni znerfić epickie zaklęcia stałe, a szczególnie "Moc natury"

Tezacjusz PW
3 lipca 2013, 12:42
Panowie, wydaje mi się, że Szkielet Księżycowego Jedwabiu jest delikatnie mówiąc zbyt bardzo mocny. Co myślicie? Dwa surowce za coś z niezłymi statami i okaleczeniem, które skutecznie osłabia większość tańszych jednostek.

Grakus PW
3 lipca 2013, 14:41
Gnilny spluwacz jest według mnie ok. Bo popatrzcie na jego staty - za 4 surowce, coś co ma 2 obrażenia, 0 odwetu i 5 życia. To o wiele słabiej niż jednostki za 3 surowce! Tę infekcję na poziomie pierwszym to sobie może w rzyć_(tudzież odwłok) wsadzić._A te 2 liczniki to równie dobrze mogę sobie załatwić prządką_(o ile nie zginie od razu po wejściu).

Hayven PW
3 lipca 2013, 14:44
Między okaleczeniem, a trucizną jest jednak pewna różnica...

jollo PW
3 lipca 2013, 15:45
Cytat:
Gnilny spluwacz jest według mnie ok. Bo popatrzcie na jego staty - za 4 surowce, coś co ma 2 obrażenia, 0 odwetu i 5 życia. To o wiele słabiej niż jednostki za 3 surowce! Tą infekcje na poziomie pierwszym to sobie może w żyć(tudzież odwłok) wsadzić.A te 2 liczniki, to równie dobrze mogę sobie załatwić prządką(o ile nie zginie od razu po wejściu).

Rzyć
Teoretycznie słabszy, ale licznik tika tak jak jednostki 1,2 poziomu. Więc za 4 mocy masz dwie jednostki :P

Grakus PW
3 lipca 2013, 19:28
@Up - poprawione:P, a poza tym ja bym wolał mieć dwóch dobrze wystawionych liszy, albo dwa szkielety plagi, zamiast dwóch liczników_i jednostki.
@Hayven - chodziło mi o prządkę losu, a nie o prządkę księżycowego jedwabiu (nawet nie wiesz, ile mi zajęło odgadnięcie o co ci chodzi).

Hayven PW
3 lipca 2013, 21:30
*zmieniając temat*

A co z bugami, czyli przede wszystkim bugiem ręki startowej (mulligan bug - nie dostajemy kart na starcie, mulligan nic nie zmienia, nie możemy wykonać ruchu i jedna osoba musi poddać partię) i wywaleniem klienta przez jakieś-tam "unexpected issue"?
strona: 1 - 2 - 3 ... 4 - 5 - 6
temat: Herald of the Void

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel