Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 71 - 72 - 73 ... 86 - 87 - 88

witchking PW
16 stycznia 2018, 22:44
Wygląd czachy to koncepcja Hobbita i świetne wykonanie Tritha. Jednostka oczywiście będzie neutralem a jej głównym atutem będzie specjalna zdolność która mam nadzieje będzie miłą niespodzianką:)

Mistrz PW
17 stycznia 2018, 00:22
Super. Bardzo się cieszę, że przywracacie niewykorzystane elementy gry. Sądzę, że był by to lepszy alt dla nekropolii niż wilkołak.

Dark Dragon PW
17 stycznia 2018, 00:31
Sam koncept przywrócenia tej jednostki to świetny pomysł. Na razie animacja według mnie ma dwie wady:
- zielona poświata zdaje się być osobnym bytem, niezależnym od samych kości
- końcówka kręgosłupa wydaje się być nie współgrać z jednostką; takie wrażenie odniosłem przez kontrast kolorów oraz osobną animację tejże kości.

Zgadzam się też z Mistrzem, że Banshee stanowiłaby o wiele lepszą alternatywę w Nekro niż Wilkołak. Po namyśle stwierdzam, że jeśli planujecie jakąś OP umiejętność (jak np. miał dżin/duch w H1), to rozumiem sens bycia neutralem, niemniej klimatycznie pasowałaby bardziej (jest nieumarła).

Kastore PW
17 stycznia 2018, 02:24
IMO nie pasuje klimatem do reszty gry. Wygląda zbyt przerysowanie i bezpłciowo. Anyways, jestem za nazwą "Lost Soul".

Andruids PW
17 stycznia 2018, 04:42
Kastore:
"Lost Soul"
Słabsze zarówno od Banshee jak i Demilisza.

Osobiście, mam mieszane uczucia co do pokazanego modelu. Na pierwszy rzut oka wygląda jak coś od Axolotla. Zbyt duże kontrasty. Ale jest w nim coś co sprawia, że chciałbym zobaczyć tę jednostkę w grze.

Oprócz tego, zestawiać to z wilkołakiem, to jakieś nieporozumienie. Obrzydliwa zieleń ma pasować do trójkowej Nekropolii? Ogarnijcie się ludzie.

Eggyslav PW
17 stycznia 2018, 10:04
Miło widzieć Starą poczciwą Banshee, W końcu Mumia nie będzie jedynym nieumarłym Neutralem...

Mistrz PW
17 stycznia 2018, 11:29
Andruids@

Nikt nie mówi tu o jakości modelu ( choć oczywiście nie jest ładne to co ładne, tylko co się komu podoba) tylko o spójności. Wilkołak w nekropolii pasuje jak pięść do nosa. Stronghold czy Rampart były by bardziej naturalne choć też nie do końca. Ogólnie Wilczek powinien być neutralem właśnie a Benshee lub np. Ponury Żniwiaż altami nekropolii.

Kastore PW
17 stycznia 2018, 13:42
Wilkołak będzie pasował do nekropolii, jeżeli wyglądem będzie spójny z klimatem nekropolii. A jest. Anyways, równie dobrze można powiedzieć, że wampir nie pasuje do nekropolii i będzie to równie wartościowe stwierdzenie.
Cytat:
Słabsze zarówno od Banshee jak i Demilisza.
.

Nephretes PW
17 stycznia 2018, 14:01
Ziew...że też niektórym nie znudził się jeszcze ten spór o wilkołaka.

Od siebie jeszcze dodam, że poza ciekawą zdolnością, rekrutacja demilisza będzie również unikatowa.

Warmonger PW
17 stycznia 2018, 14:06
Chyba się domyślam, jaką umiejętność dostanie Demilisz. Będzie hardkor }:>

Co do rekrutacji - zgaduję, że tylko w specjalnym banku? Innych opcji w VCMI chwilowo nie widzę.

Kastore PW
17 stycznia 2018, 14:30
Cytat:
Chyba się domyślam, jaką umiejętność dostanie Demilisz. Będzie hardkor }:>
Chyba nie farmienie się na zabitych jak duchy z H1/H2, choć byłoby zabawnie jakby demilisz był silniejszy od zwykłych liszy.

Anyways, nazwa demilisz nie ma sensu, biorąc pod uwagę jak powstają lisze w świecie MM.

AmiDaDeer PW
17 stycznia 2018, 14:49
Kastore:
choć byłoby zabawnie jakby demilisz był silniejszy od zwykłych liszy.
Przecież demilisz w tradycji D&D jest silniejszy od zwykłych liszy. Aczkolwiek przyznam, że sam osobiście bym optował raczej za tradycyjną nazwą kodową - Banshee. Niemniej nazwa to dla mnie w tym wypadku kwestia drugorzędna.

Kastore PW
17 stycznia 2018, 15:29
Cytat:
Przecież demilisz w tradycji D&D jest silniejszy od zwykłych liszy.
:O

Mistrz PW
17 stycznia 2018, 15:46
Też bym wolał Banshee.

Kammer PW
17 stycznia 2018, 16:23
Siema, z pewnością nie możecie się doczekać mojej opinii!

Również jestem zdania, że latająca czacha lepiej pasuje za wilkołaka. Jednak - nie lękajcie się! Niemalże zerowym wysiłkiem będzie można podmienić te dwie jednostki i będzie wybór między OP wampirem a OP latającą czaszką.

Sama czacha na pierwszy i drugi rzut oka wyglądała mi jak migająca zielona plama, potem się przyjrzałem i dostrzegłem, że faktycznie coś tam w środku jest.
Aczkolwiek muszę pogratulować Hobbitowi pomysłu, by tę jednostkę wprowadzić.

I jeszcze jedna bardzo istotna kwestia - w defie jest błąd. Jeżeli wokół czaszki płonie ogień, to w cieniu powinna być sama czaszka. A jeżeli to jest dym... to to na dym nie wygląda, nie rozmywa się, ma ściśle określony kształt.

Co do samej umiejki - liczę, że avatar pokaże coś naprawdę ciekawego.

AmiDaDeer PW
17 stycznia 2018, 16:28
Kammer:
I jeszcze jedna bardzo istotna kwestia - w defie jest błąd. Jeżeli wokół czaszki płonie ogień, to w cieniu powinna być sama czaszka. A jeżeli to jest dym... to to na dym nie wygląda, nie rozmywa się, ma ściśle określony kształt.
To nie błąd. Żywiołaki energii i burzy też rzucają cienie, mimo że w teorii nie powinny.

avatar PW
17 stycznia 2018, 16:39
Cytat:
Co do samej umiejki - liczę, że avatar pokaże coś naprawdę ciekawego.
Ale ja jestem od wklepywania w jsony ciekawych pomysłów reszty chłopaków;] Tak czy siak - ponieważ to jednostka neutralna, więc bez większych problemów można było jej nadać coś unikatowego i dość potężnego!
Cytat:
Co do rekrutacji - zgaduję, że tylko w specjalnym banku?
To jedna z dyskutowanych opcji.

Kammer PW
17 stycznia 2018, 16:43
Nie jestem pewien - burzy składają się z chmur burzowych, które jednak słońce zasłaniają. Co do energetycznych... zawsze myślałem, że one są z plazmy, hm.

Przy okazji sprawdziłem żywiołaki ognia i ifryty - oni nie rzucają cienia, to dobrze, że NWC miało to na uwadze.

diabełek412 PW
17 stycznia 2018, 16:52
A ja myślę, że lepiej zostawić te decyzję fanom kto ma być alt Nekropolii, albo ten wilczek, albo ta czacha. Bo dyskutowaniem o tym w nieskończoność nie ma sensu. W końcu trzeba się zająć innymi alternatywami, nie?

AmiDaDeer PW
17 stycznia 2018, 16:54
diabełek:
A ja myślę, że lepiej zostawić te decyzję fanom kto ma być alt Nekropolii, albo ten wilczek, albo ta czacha.
Zwrócę uwagę, że większość użytkowników tego forum to fani, więc Twoja propozycja nic by w tej kwestii nie zmieniła. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 71 - 72 - 73 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel