Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 86 - 87 - 88

Kastore PW
20 października 2017, 16:47
Thaddeus:
Jak ziomek po prawej:
Wrzuć jakiś filmik ewentualnie. Albo nie, bo i tak źle to wygląda i jest niepraktyczne.
Thaddeus:
A żółtą obwódkę koszar pewnie dałoby radę zmienić po wybudowaniu katedry.
Da radę, ale to słaby pomysł.
Thaddeus:
Albo w ogóle ją zmniejszyć, by na mur nie wchodziła.
Tzn. usunąć?
miszczu:
Nie wiem skąd taki problem z przysłonięciem części murka gdy, w tym samym zamku, gildia magów przesyłania część murów obronnych.
Ale nie połowę budynku tylko małą część oraz nie ma potrzeby powtarzania takich działań.

Edit:
Sorry, tato. ^^
KammerKammerNie takim tonem.

Thaddeus PW
20 października 2017, 18:55
witchking:
Może wyjaśnię, dla mnie problemem nie jest, że katedra przysłania mur, problemem jest to, że wybudowana jest w miejscu muru. Zarówno wrota w inferno jak i zamek w castle są po prostu zasłonięte. Katedra tymczasem nie zasłania a stoi w miejscu części innego budynku. Taka sytuacja nie ma miejsca w rzadnym innym oryginalnym mieście.

Nie musi być wybudowana w miejscu muru. Koszary są kawałek dalej, a mur zbliża się po skosie. Koniec muru może zatem w domyśle łączyć się z bokiem katedry. Katedra oczywiście może być mniejsza, to już od was zależy.

Dren PW
20 października 2017, 19:00
A może katedra niech się łączy z miejscem rekrutacji krzyżowców, wskazywało by to na "Krzyżowskie" pochodzenie Paladynów.

Szaman PW
20 października 2017, 20:42
Czy tylko ja jestem za obecną lokalizacją budynku? W czym obecna lokalizacja jest zła?

Kuririn PW
20 października 2017, 21:26
Dam sobie rękę uciąć że, Witch budynek próbował ustawić w różnych miejscach.
Chociaż osobiście aktualne miejsce siedliska mi nie pasuje.

Thaddeus PW
21 października 2017, 20:12
Ciężko to obliczyć dokładnie, ale na tym obrazku katedra ma jakieś 50m wysokości, co nie pobiłoby rekordu Polski


Faktycznie być może jednak lepiej wyglądałaby mniejsza:



Próbowałem również z miejscem katedry z filmiku, jednak umieszczenie jej w tym miejscu powoduje natłok budynków w narożniku ekranu, podczas gdy tuż obok jest wolna przestrzeń.

Kammer PW
26 października 2017, 22:57
MDT wrzuciło takie coś. O ile uważam, że katedra w ogólności jest taka se, to to już jest naprawdę ładną robotą. Bardzo fajnie wkomponowane kolorystycznie, kojarzy się mocno z mezoamerykańskimi świątyniami. Najwyżej nieco mi przeszkadza trochę odmienna góra, ale i tak to jest kawał dobrej roboty.

Teraz czekam na jednostkę. ;p

J. M. Sower PW
27 października 2017, 17:44
Zabawne jak nieraz praca wykonana w ledwie parę popołudni może przyćmić coś z czym gryzł się cały zespół przez dłuższy czas. ;P Pod kątem architektonicznym budynek jest połączeniem azteckiej piramidy z zigguratem. Dlatego góra tak odbiega od tego co można zobaczyć w Mezoameryce.

Mistrz PW
27 października 2017, 22:33
Bardziej nurtuje pytanie: co jest w środku?

Trith PW
28 października 2017, 13:16
Rupiecie, bibeloty i schowek na miotły. Oficjalne info.

P.S. Powyższa informacja nie jest stanowiskiem MDT na temat czegokolwiek. Z wyjątkiem jednego z odrzuconych konceptów Gildii Magów Forge.

Drwal PW
8 listopada 2017, 17:13
Zapraszam do obejrzenia naszej drugiej już prezentacji video, na której zobaczycie nowe zaklęcie, artefakt, alternatywę Nekropolii w praktyce i coś extra. ;)



Bezpośredni link (lepsza jakość): https://youtu.be/c_EwiEtGO4I

Hayven PW
8 listopada 2017, 18:01
Super! Wilkołak świetnie się wpasowuje wyglądem (za to dźwięk przy chodzeniu brzmi jakoś dziwnie, no i nie wiem, czy nie robi on tego za wolno), wilcza jama też dobrze wpasowana w ekran miasta (chociaż nie oglądałem wideo w wysokiej jakości, więc nie bardzo mogłem się jej przyjrzeć dokładnie), różdżka jest raczej klimatyczna, zaklęcie też OK (animacja bardzo w stylu H3, co do dźwięku - nie jestem pewien co do śmiechu, ale nie jest on też zły).

Tak w ogóle - Oaza jest już jakoś wydana, czy to jednostki z archiwów Nepha (mogłem coś przegapić)? Bo przyczepiłbym się do tego, że kot też za wolno chodzi, a poza tym, to na plus. Ale dobrze zobaczyć ich wreszcie w akcji :D

avatar PW
8 listopada 2017, 18:16
Animacje celowo zostały ustawione na najmniejszą szybkość by oglądający mógł się bardziej przyjrzeć poszczególnym klatkom animacji ;]

Warmonger PW
8 listopada 2017, 19:06
Super, kosmos! Z bonusową Oazą :)

Tylko dźwięk przy rzucaniu Wampiryzmu jest jakiś dziwaczny i od czapy.

Szaman PW
8 listopada 2017, 22:00
A mi się własnie podoba dźwięk i animacja wampiryzmu. Chętnie bym użył je do przygód gunduli:) Ikonka "aury of power" też mnie urzekła...

Matheo PW
10 listopada 2017, 01:09
Doskonale! Kapitalna jednostka, świetne siedlisko. No i Oazę już widać. Brawo.

Magiellan PW
11 listopada 2017, 12:01
Model wilkołaka jest bardzo fajny ale nie powstrzymam się... Muszę zadać to pytanie...Nie wiem być może odpowiedź na nie już się przewinęła w tym temacie ale przyznaję, że nie chciało mi się całości czytać... Otóż właściwie skąd pomysł na tego wilkołaka zombi w nekro? Mi się wydaje, że wilkołak jako jednostka do nekro to akurat pasuje średnio, ale sam nie wiem...

voncur PW
11 listopada 2017, 18:41
Wygląda bardzo spoko.
Dzięk czaru to coś odświeżającego, ale czy to dobrze?
A może inne czary przydałoby się odświeżyć?
Taka implozja to śmiech na sali

Jedyne, co mnie ciekawi, to kto weźmie wilka zamiast wampira?
Który lata, powstrzymuje kontratak i ma wbudowany wampiryzm na typa wolnego, bez latania, bez powstrzymania kontry i bez wampiryzmu na rzecz -20%dmg?

AmiDaDeer PW
11 listopada 2017, 18:52
Obniżenie obrażeń o 20% to nie jest jedyna umiejętność wilkołaka. Radzę jeszcze raz obejrzeć filmik - uważnie.

voncur:
Taka implozja to śmiech na sali
Zagraj w Hotę. :P

Hayven PW
11 listopada 2017, 19:21
OK, jedna rzecz, którą właśnie zauważyłem, bardziej do Oasis, ale skoro film był tu, to i tu napiszę.

Czy kot nie jest przypadkiem zbyt podobny do chochlika?
strona: 1 - 2 - 3 ... 67 - 68 - 69 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel