Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 53 - 54 - 55 ... 86 - 87 - 88

Kammer PW
15 października 2016, 09:59
Kastore:
Tak ikoniczny potwór ma ugrzęznąć w tak anachronicznym już modzie? :P
Tak.
WoG to prawdziwy kamień milowy, coś, co każdy, kto chce chociaż liznąć modding, musi wypróbować, więc nie widzę powodu, by ruszać tę świętość.

Ursus PW
15 października 2016, 10:11
Wilkołak pojawił się w Might and Magic 6.

Mi się model wilkołaka z MDT podoba, bo składak goblin + piekielny ogar z WoGa nie wygląda zbyt dobrze, a po za tym to będzie tylko mod - jego ściągnięcie nie będzie przecież obowiązkowe.

Aayren PW
15 października 2016, 11:21
@Kammer - naprawdę dziwią mnie Twoje wypowiedzi. Świętość którą należy pozostawić WoGowi? Idziemy do przodu, powstają nowe doskonalsze mody, VCMI kiedyś może stać się nowym kamieniem milowym (a mam wielkie nadzieje, że tak się stanie) i myślę, że twórcy starają się dać nam to co najlepsze i najgrywalniejsze. I w tej grupie właśnie znajdziemy wilkołaki. Jeśli będą dość silne by konkurować z wampirami, to już czuję tą gęsią skórkę gdy pierwszy raz będę musiał wybierać pomiędzy nimi :D A nie jakieś umarłe wiedźmy czy inne badziewie wymyślone na siłę bo "wilkołaki zostawiliśmy świętości WoGa".

avatar PW
15 października 2016, 15:30
Trochę akademicka ta wasza dyskusja. W VCMI nie ma żadnego problemu by obok siebie na mapie przebywał i wogowski Wilkołak i ten z alternatyw. Już taka sytuacja jest: mamy Satyra z HotA i Satyra z Grove. I wszystko bangla. Co za problem, że wystąpi w grze dwie rasy Wilkołaków? (jedna leśna, z możliwością likantropii), druga miejsko-nieumarła o odmiennych statystykach.

Fandor PW
20 października 2016, 10:10
Ja jestem za tym, żeby WoGa też rozwijać, jeżeli powstaną nowe modele jednostek, które już w nim występują, będzie można je podmienić, co poprawi jego graficzną jakość i będzie przyjemniej w niego grać.

Nephretes PW
20 października 2016, 18:56
A HD renderu wilkołaka to jeszcze nie widzieliście


Zachari PW
20 października 2016, 19:09
Wow, czyżby coś szło do przodu ?

Drwal PW
20 października 2016, 19:10
Ruszyła maszyna, już nikt jej nie zatrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła.
Musiałem

Nephretes PW
20 października 2016, 19:13
Coś tam ostaatnio dłubię, więc trochę ruszyło się- przynajmniej z mojej strony, ale jeszcze nie całkiem na serio. Z pełną mocą ruszę dopiero po obronie magisterki.

Ursus PW
21 października 2016, 21:09
Bardzo piękny wilczek ;). Patrzę i się napatrzeć nie mogę. To będzie alternatywa dla której jednostki?

Matikun PW
22 października 2016, 01:08
@Up

Dla wampira, spodziewaj się potężnej jednostki ;).

Andruids PW
22 października 2016, 01:44
Mówię to z wielkim smutkiem, ale pikseloza wyjątkowo sprzyja tej jednostce. To jedno mnie pociesza. Odstające ucho w zupełnie innym kolorze, żółte paznokcie i kulkowate oczy, brzydko się prezentują w wysokiej rozdzielczości.
: /

Aayren PW
22 października 2016, 10:27
@up - w pełni się zgadzam! Dlatego - ucięte - ten render HD, pikseloza jest zdecydowanie w porządku i na tym się skupmy ;)

EDIT: Heh, nie przyszło mi absolutnie do głowy, przepraszam :)
DrwalDrwalW tym znaczeniu to nie wulgaryzm, niemniej można chyba użyć na forum czegoś bardziej eleganckiego. Przy piwie oczywiście to co innego. Pozdrawiam. :)

Drwal PW
22 października 2016, 12:52
Mi tam się render HD podoba, ale rozumiem wasz punkt widzenia. Ja podobnie mam z wampirem - w rozdzielczości Heroes 3 uwielbiam te jednostkę, natomiast jak widzę jak tak naprawdę wygląda (małpa z pazurami :P):




Kuririn PW
22 października 2016, 13:06
Jednostka Tracy Ivata, co ty chcesz MARUDO stara.

Kalohn PW
22 października 2016, 14:19
...dość wiernie oddająca koncepcję G. Almonda, gwoli ukonkretnienia. ;)

Drwal PW
25 października 2016, 15:52
Na naszym Facebooku pojawiła się nowa grafika. Tak (najpradopodobniej) będzie wyglądać wilkołak i jego ulepszenie na tle innych jednostek Nekropolii:

Facebook Mod Design Team

Kastore PW
25 października 2016, 15:55
P R Z E P I Ę K N Y !!!

MinosKing PW
25 października 2016, 16:01
Widzę że się już sam poprawiłeś Drwalu :P tak rzeczywiście Wilkołak jak i jego ulepszenie wyglądają niesamowicie na tle Nekropolii.

Mistrz PW
25 października 2016, 21:38
Planujecie po jednej alternatywie na miasto czy też będzie więcej?
strona: 1 - 2 - 3 ... 53 - 54 - 55 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel