Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/MDT] The Tides of War
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 86 - 87 - 88

Kammer PW
17 lutego 2015, 18:46
Jeszcze lepiej. Aczkolwiek wolałbym, by ilość dziur zwiększała się w miarę zbliżania się w miarę oddalania od tułowia.

Arszonto PW
17 lutego 2015, 18:58
Bardzo mi się podoba aczkolwiek przyczepię się odrobinkę do materiałów.
Złoto jest ciut mało złote, a to szare pomiędzy nim na czepku(?) ma taki sam sposób odbijania światła, jedynie zmieniony kolor. I skrzydła. Zdecydowanie nie powinny być jednolicie szare. Jakieś szumy może załatwiłyby sprawę.

Poza tym model świetny. Naprawdę bardzo mi się podoba :).

Nerevar PW
17 lutego 2015, 19:49
Super jednostka.

Cytat:
Aczkolwiek wolałbym, by ilość dziur zwiększała się w miarę zbliżania się w miarę oddalania od tułowia.
To w końcu w miarę zbliżania się czy oddalania?

Kammer PW
17 lutego 2015, 20:01
Hm, oddalania, już naprawiam, dzięki.

witchking PW
17 lutego 2015, 22:12


Zamiast dziurawić skrzydła poszarpałem je na brzegach.

bRyland PW
17 lutego 2015, 22:13
Dziurawe były(by) lepsze..

Saki PW
17 lutego 2015, 22:18
Zmiana, IMHO, zdecydowanie in plus - wczesniej te skrzydla wygladaly jakos tak... dziwnie, nie wiem nawet, jak to okreslic. Nie bylo to zbyt naturalne, wygladalo bardziej, jakby ktos poprzebijal je palcem w losowych miejscach.

Nephretes PW
17 lutego 2015, 23:52
Nadal siedzę przy moim ulubionym zamku: lochy.



Ten pająk miał być początkowo na 7 poziom, ale ewidentnie widać, że najwyżej 6 poziom byłby odpowiedni. Sugestie?

Gravius PW
17 lutego 2015, 23:54
To draider? Może bardziej pajęcze nogi (mniej owłosione), bo na pierwszy rzut oka nie widać co to :P

Arszonto PW
17 lutego 2015, 23:55
Za dużo... w sumie to wszystkiego. Ta herosowa rozdzielczość sprawia, że szczegóły się zlewają i stają się dramatycznie nieczytelne.

Nephretes PW
18 lutego 2015, 03:09
Ups, faktycznie za wcześnie wyskoczyłem z tym nieudanym prototypem. Udajmy, że tego nie było.

Kuririn PW
18 lutego 2015, 08:42
Zgadzam się z przedmówca, nieudanym prototypem XD

Eggyslav PW
18 lutego 2015, 10:31
Drider wymaga dopracowania, to fakt, nie mniej jednak, przyszedł mi pomysł na jednostkę, inspirowany tym "prototypem": Pajęczy jeździec/Pajęczy Rycerz: Dokładnie to co myślicie, facet (może Mroczny Elf, czy inny Drow) ujeżdżający wielkiego pająka, uzbrojony w lancę, powstrzymuje kontratak, a ulepszenie jeszcze przy ciosie rzuca Spowolnienie na wroga. Witchking, Neph, co wy na to?

Kammer PW
18 lutego 2015, 11:09
Coś takiego (a przynajmniej podobnego) było w naszym wspaniałym i (nie)kochanym Grove. Lepszej grafiki nie znalazłem, przepraszam.

witchking PW
18 lutego 2015, 16:26
Cytat:
Drider wymaga dopracowania, to fakt, nie mniej jednak, przyszedł mi pomysł na jednostkę, inspirowany tym "prototypem": Pajęczy jeździec/Pajęczy Rycerz: Dokładnie to co myślicie, facet (może Mroczny Elf, czy inny Drow) ujeżdżający wielkiego pająka, uzbrojony w lancę, powstrzymuje kontratak, a ulepszenie jeszcze przy ciosie rzuca Spowolnienie na wroga. Witchking, Neph, co wy na to?

Sam o tym myślałem w którymś momencie, ale w Lochu są potwory i mutanty a do tego schematu nie pasuje mi facet na pająku. Dużo lepiej wpasowuje się tu drider.

Fandor PW
18 lutego 2015, 19:04
Chyba kiedyś coś wspominałem, że Neph idzie w ślady Axeolotla to mnie okrzyczeli, a pająk ewidentnie tego dowodzi - modele świetne w 3D, ale zbyt szczegółowe, skomplikowane do Heroes 3, w sumie trochę szkoda, ale może spróbuj Nephretesie ograniczyć inwencje twórcą, nie robić tych szczegółów i wrzucać najprostszy model?

Eggyslav PW
18 lutego 2015, 19:04
@Kammer: Mówisz o Spider Princess? Ona bardziej właśnie podchodzi pod Dridera, bo to pół kobieta-pół pająk, a nie kobieta na pająku.....

@Witchking: Niby tak, ale taki pająk wielkości konia raczej zalicza się do mutantów/potworów, nie? Loch miałby w końcu też jednostkę kawaleryjską....

Kammer PW
18 lutego 2015, 19:08
Tak, Eggyslavie, o niej mówię. Sądzę, że przy takich rozdzielczościach, jakie mamy w H3 trudno będzie odróżnić kobietę na pająku od kobiety-pająka. :P

Nephretes PW
18 lutego 2015, 19:32
Dalej udając, że niczego wcześniej nie wstawiałem przydałoby się zrehabilitować. Stwierdziłem, że jednostka będzie bardziej czytelna jeśli pójdę w humanoidalną stronę:



Swoją drogą zaczyna mnie ta rozdzielczość frustrować, gdyż ogranicza moje dziubalstwo.

Lyokoheros PW
18 lutego 2015, 21:03
Wygląda nieźle, ale jednak wzorem oryginalnych jednostek piersi zakryłbym czymś w rodzaju "naturalnego stanika"(z sierści/skóry(ale takiej jak na odwłoku lub tułowiu)) lub ewentualnie pancerzem.
A i mam wrażenie, że ten wystający z tyłu kolec wygląda dziwnie(przynajmniej gdy jednostka jest pokazana bokiem).
Po za tym świetnie.
strona: 1 - 2 - 3 ... 29 - 30 - 31 ... 86 - 87 - 88
temat: [VCMI/MDT] The Tides of War

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel