Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Portal Przeszłości (Heroes VI)temat: Ogólnie o fabule dodatku i mechanice
komnata: Portal Przeszłości (Heroes VI)

Wikist PW
11 maja 2013, 21:50
No to tu możecie podzielić się z innymi jakie są wasze odczucia co do fabuła dodatku. Uwaga na spoilery, bo chciałbym żeby były tu dozwolone.

Dla mnie była o wiele lepsza niż ta z podstawki. Co chwila filmiki i cały czas działo się coś ciekawego. To była epicka historia która się jeszcze nie skończyła. I choć cały czas narzekam na kolorystykę czarnego smoka i od początku gry na modele żywiołaków to jednak przymykając na to oko, ta gra est niesamowita. W podstawce główna fabuła była rozłożona na wiele frakcji w taki sposób, że było 4 misje o niczym żeby dojść do sedna 1/5 fabuły i dopiero epilogi były na prawdę ciekawe, choć nie rozumiem czemu filmiki końcowe albo chociaż wyjaśniające okna dialogowe zostały pominięte :(. Ale wszystko było znacznie lepsze niż się spodziewałem. :)

Bosper PW
15 maja 2013, 15:21
Moje wrażenia z dodatku jak najbardziej pozytywne, frakcja Lochy jest super zrobiona i ma ciekawe a jednocześnie tradycyjne jednostki. Sama kampania Lochu jest dobrze przemyślana i wyjaśnia zamieszanie z Niewidzialną Biblioteką oraz Raelegiem, jako bohaterem w części 5, która to jest kontynuacją części 6.
Jestem jeszcze przed kampania nekropolii, ale ogólnie dodatek sprawił naprawdę miłe wrażenie(przede wszystkim komputer nie oszukuje tworząc bohaterów, którzy mają gigantyczne armie 1 w tygodniu jakby przyrost miał z całego Ashan a tak było na ostatniej mapie kampanii Sanktuarium, gdzie rycerze mieli duże armie a po ich zabiciu komputer znów zbudował takich samych z takimi samymi armiami itd.)
temat: Ogólnie o fabule dodatku i mechanice

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel