Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/gdybanie] Zamek Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26

AmiDaDeer PW
25 czerwca 2013, 16:06
Matheo:
Ty nawet tego nie zrobiłeś, więc się łaskawie przymknij.
To nie jest język dyskusji, a prowokacja do flame'u. Udzielam ostrzeżenia albo cały temat zostanie zamknięty.

witchking PW
25 czerwca 2013, 17:51
To może takie zapytanie, jest ktoś zainteresowany pracą nad tym miastem?

Pytanie tyczy się przede wszystkim skrypterów, programistów, grafików 2 i 3d ( a pytam o takich specjalistów bo na tym etapie są decydujący).

@down ja tylko badam rynek;p Na HC chyba temat nie zrobił się głośny więc nie ma co pytać;)

Shin0bi PW
25 czerwca 2013, 18:10
Cytat:
Ty nawet tego nie zrobiłeś, więc się łaskawie przymknij.

Proszę o odrobinę kultury. Lepsza ortografia też by się przydała "pożądni"...

Co do tego co zrobiłem a czego nie - rezultat naszych prac jest identyczny. Ja nie brałem się za nic i efektem moich prac jest NIC, a ty puszyłeś się po całym forum i również zrobiłeś wielkie NIC. Zastanów się, kto wyszedł na tym co najmniej śmiesznie.

Przepraszam za OT, ale nie pozwolę bezkarnie się obrażać.
Co do tematu - Witchking, może zapytaj na Heroes Community jeśli tu nikt się nie zgłosi?

Eternal PW
25 czerwca 2013, 20:00
I w ten sposób, w bezładzie, bałaganie i kłótni, ma się zakończyć polski projekt Vori? Moje sumienie nie pozwala mi tak zostawić tematu, który wyciągnąłem z ciszy. Jeśli znajdzie się ktoś, kto zajmie się grafiką i ktoś, kto wrzuci ją do gry, chętnie zostanę nowym liderem. Od siebie dorzucę statystyki i fabułę. Obiecuję, że nie będę na siłę wpychał Sturękiego do miasta. Pytam wszystkich, którzy stworzyli 22 strony tego tematu: pomożecie?

Edit:Nie pomogli. WoGóle nic z tego nie wyszło. Za późno zrozumiałem pewne rzeczy. Ciekawych, kto teraz nad tym pracuje zapraszam do tego posta. Eternal, 24 listopada 2013.

Dark Dragon PW
25 czerwca 2013, 20:24
Cóż - myślę, że decyzje podejmowane za pomocą głosowań będą najsprawiedliwsze.

Saki PW
25 czerwca 2013, 20:26
Ale niekoniecznie będą zorganizowane i składne.

witchking PW
25 czerwca 2013, 20:27
Warto też poruszyć, że wybór jednostek to nie jedyny element projektu. Osobiście uważam, że choć wcale nie banalny to to jednak najmniej pracochłonny element;p

Eternal PW
25 czerwca 2013, 20:39
Nie odpowiedzieliście na moje pytanie. Czy pomożecie? Oczywiście, jestem za demokracją, ale lider jednak jest potrzebny.
Na zachętę przypominam moją koncepcję miasta:
Ja, zanim projekt zaczął się walić:
Prastara rasa, na tyle mądra, że potrafi zachować równowagę między mocą a magią, naturą a cywilizacją. Tej równowadze zagrożą dopiero Gelu, Kija i Tarnum, którzy wtargną po Miecz Mrozu

witchking PW
25 czerwca 2013, 20:42
Cytat:
Nie odpowiedzieliście na moje pytanie. Czy pomożecie?

Zobaczę szkielet do zamku dodany do VCMI i koncept który mnie zainteresuje to Ci odpowiem. Póki co wchodzenie do zespołu bardziej mnie ogranicza niż daje korzyści. Ograniczy mnie lider, a zespół nie daje niczego czego nie mógłbym zrobić sam;p A nawet jeśli nie sam to z czyjąś pomocą (bo akurat chętnych do lineupa i statystyk jest wielu;p)

Mówiąc o liderze miałem na myśli kogoś kto ogarnie temat w dużej części sam, a przynajmniej sam zacznie robić coś konkretnego.

Eternal PW
25 czerwca 2013, 21:00
Proszę o pomoc właśnie dlatego, bo po szkielecie nie ma śladu. Matheo- jeśli takowy istnieje, opublikuj go, byśmy mieli z czego robić Vori. Ogólnie wszystkich proszę o opublikowanie materiałów związanych z miastem, jeśli jakieś macie oraz o pomoc w ratowaniu tego projektu. Jeśli znajdzie się choć trochę chętnych i materiałów, a Acid wyrazi zgodę, może uda nam się zrobić to miasto.
Witchking- jeśli są chętni, to czemu się nie zgłaszają? W moddingu jestem nowicjuszem, dlatego tak proszę o pomoc. Jak dotąd nikt, kto spełnia twoje wymagania, nie zgłosił się na lidera, a ja nie pozwolę temu projektowi paść.

AmiDaDeer PW
25 czerwca 2013, 21:03
Masz na pierwszej stronie niektóre materiały. Szkielet możesz sklecić sam, skoro jesteś liderem. :P

witchking PW
25 czerwca 2013, 21:27
Hobbit pamiętasz te piękne czasy gdy jak ktoś szukał zespołu wrzucał na początku swoją prace, by było widać, że włożył w to już trochę pracy?

By moje stanowisko było jasne:
Popieram otwarte projekty, ale słowo Projekty trzeba napisać wielką literą. Spójrzcie na VCMI, całkowicie otwarte ale autorzy ujawnili projekt gdy coś już mieli. Podobnie starałem się zrobić z Forge (owszem moja sytuacja była o tyle łatwa, że masę grafik było, ale przecież mogłem napisać posta: "szkoda by forge się marnowało, zróbmy je. Będę liderem i szukam ludzi którzy mi pomogą (zrealizują moją koncepcje)).

Dodam tylko, że jest to wyjątkowo ważne gdy słomiany zapał jednego lidera zgasł po kilku tygodniach.

Drwal PW
25 czerwca 2013, 22:22
Kiedyś nawet Witchking była taka fajna moda w Grocie, że tematy: zrobie hiper mega moda/nowe miasto (bez wykonanej żadnej pracy) były od razy zamykane. Owszem miło jest podyskutować o Vori, bo wydaję się ciekawym, oryginalnym pomysłem. Każdy z miłą chęci na pewno by je zobaczył, ale raczej trzeba temperować takie pseudo zapały na pokaz jakie widzieliśmy u Matheo.

Cytat:
.... a ja nie pozwolę temu projektowi paść.

Jeden pan na literę M bardzo podobnie mówił. A wszyscy widzieli jak się skończyło. Lepiej nie obiecywać. ;)

Dark Dragon PW
25 czerwca 2013, 23:00
W MM8 mamy wspomniane walki Minotaurów z Lodowymi Olbrzymami z Vori. Tak więc powinny się nienawidzić. Jednostki, które się wzajemnie nienawidzą w H3 mają ten sam poziom. Idąc tym tropem chyba nie mogły być zbyt mocne, prawda? To jest taka moja luźna myśl, ale mimo wszystko myślę, że takie Olbrzymy w rzeczywistości mogły być mniejsze od takich Tytanów.

AmiDaDeer PW
25 czerwca 2013, 23:07
Dark Dragon:
Jednostki, które się wzajemnie nienawidzą w H3 mają ten sam poziom.
Ifryty nie mają tego samego poziomu co dżinny. :P

Dark Dragon PW
25 czerwca 2013, 23:22
My bad... ale i tak różnią się jedynie o 1 poziom. Tak w zasadzie to gdyby tutaj dać olbrzymy również na 6 to wyglądałoby to bardzo podobnie.

Saki PW
25 czerwca 2013, 23:25
Z tym, że zakładając istnienie Yeti niepodobnego do behemota, ciężko będzie stworzyć yeti niepodobnego do Olbrzyma(o ile takowe będą). A olbrzym, moim zdaniem, zdecydowanie bardziej nadaje się do tego zamku, zważywszy na to, że mamy wiedzę, że takowe na Vori istnieją(zaś Yeti to tylko radosna twórczość, nic więcej).

witchking PW
25 czerwca 2013, 23:37
A o to Yeti;p
http://c.wrzuta.pl/wi16230/48ca9330002d492e51ca0c98/yotun

Przypadkiem znalazłem na sieci;p

Eternal PW
26 czerwca 2013, 21:22
Witchking- ten Yeti jest piękny. Niepodobna, by nie znalazł się w grze.
Poza tym- rozumiem, że lider mojego pokroju wydaje wam się śmieszny. Jestem tego samego zdania. Niestety, nikt inny się na to stanowisko nie zgłosił, a mi żal tego projektu. Sam nigdy nie zrobię tego zamku, dlatego proszę o pomoc. Jeśli wam zależy na tym zamku, pomóżcie mi. Jeśli nie- proszę, nabijajcie się ze mnie dalej. W każdym razie czekam do 1 lipca. Po tym terminie projekt uznaje się za upadły i pozostanie czekać, aż HoTA łaskawie się tym zajmie.

Natomiast jednostki widzę tak:
1 poziom- Gnom
2 poziom- Tancerz Mieczy
3 poziom- Tygrys
4 poziom- Wiedźma lub Arktyczny Strzelec
5 poziom- Wiedźma lub Lodowy Demon lub Wendigo lub Yeti
6 poziom- Lodowy Olbrzym lub Wendigo lub Yeti
7 poziom- Lodowy Olbrzym lub zwycięzca plebiscytu Dru.

I co wy na to?

AmiDaDeer PW
26 czerwca 2013, 21:25
Ja sam, parę postów wyżej:
Masz na pierwszej stronie niektóre materiały. Szkielet możesz sklecić sam, skoro jesteś liderem. :P
strona: 1 - 2 - 3 ... 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26
temat: [VCMI/gdybanie] Zamek Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel