Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/gdybanie] Zamek Vori
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 24 - 25 - 26

Kuririn PW
24 czerwca 2013, 08:40
Najlepszym przykładem są smoki z nekropolii.

Eternal PW
24 czerwca 2013, 14:08
Dobra, niech już będzie Wendigo, ale tak jak go przedstawił Trith i na 5 poziomie. Na 7 poziom jest za mało efektowny i za mało duży. Tylko że w tej sytuacji wypada Kirin, więc proszę, by Matteo szybko powiedział czy chce go w Vori, bo widzi mi się w zupełnie innym zamku. Podoba mi się układ jednostkowy Witchkinga, ale olbrzymy niech spadną na 6 poziom- to mi pasuje do hekatonchejra, przy którym wciąż obstaję. Nie musi mieć stu rąk, wystarczy go zrobić tak, by było widać, że ma ich dużo, zresztą odnoszę wrażenie, że dla Greków "sto" było synonimem "dużo" (tak, Irhak, do ciebie piszę). Koncepcja miasta? Prastara rasa, na tyle mądra, że potrafi zachować równowagę między mocą a magią, naturą a cywilizacją. Tej równowadze zagrożą dopiero Gelu, Kija i Tarnum, którzy wtargną po Miecz Mrozu (nawiasem mówiąc, chyba trzeba zrobić jego grafikę).
Do tego dwa offtopy:
1 Jak tu się robi cytaty?
2 Jak ściągnąć VCMI bez konieczności płacenia?

Edit: Ostatni z poprawionych postów. Dla zainteresowanych- tym innym miastem była Przepaść. Za sturękimi obstawałem długo i nic z tego nie wyszło. Sam zamek zresztą też prawie upadł. Może ktoś kiedyś przygarnie tą biedną jednostkę. Zamkiem już się zajęto. Eternal, 24 listopada 2013.

Shin0bi PW
24 czerwca 2013, 14:29
1. Jest przyklejony temat w dziale technicznym.
2. Wejść na ich forum i pobrać.

Eternal PW
24 czerwca 2013, 14:39
Shin0bi:
Jest przyklejony temat w dziale technicznym.
Dzięki. Sprawdzę. Jak będziesz miał rację, powyżej będzie cytat z ciebie.

AmiDaDeer PW
24 czerwca 2013, 14:42
Eternal:
Dobra, niech już będzie Wendigo, ale tak jak go przedstawił Trith i na 5 poziomie. Na 7 poziom jest za mało efektowny i za mało duży.
Szczerze mówiąc nie znalazłem w tym temacie żadnej propozycji na siódmy poziom, która będzie bardziej efektowna czy "bardziej duża" - yeti będzie albo kopią behemota, albo tak samo efektowny jak Wendigo, z nimfą będzie właściwie to samo. No chyba że chcecie wrzucić tam smoka, w co wątpię. :P

Eternal:
Doom- nie zdradzaj swojego wieku, bo przestaną cię brać na poważnie.
Chyba masz nikłe pojęcie o tym, kto na to forum wchodzi. Całkiem sporo się tutaj wypowiada gimnazjalistów czy licealistów i raczej bardzo nieliczni nie biorą ich na poważnie tylko dlatego że są w takim wieku. Mogę Cię zaś zapewnić, że The Doom pisze bardzo sensowne posty na tle średniej forumowej - często zaś lepsze chociażby i składniowo od wielu wypowiedzi dorosłych istot.

Saki PW
24 czerwca 2013, 14:52
Ale skąd Sturęki w szeregach Vori? Jaki to ma sens, jaki związek? Po co kolejna gigantoidalna jednostka, skoro mamy już świetnie pasujące do klimatów Vori lodowe giganty?

Ty chcesz Sturękich, bo fajnie wyglądają, mają fajną nazwę, czy po prostu podoba Ci się ich koncepcja? Bo w moim odczuciu to Sturęcy do Vori pasują, jak pięść do nosa, nie mają żadnego uzasadnienia, no i powielają koncepcję giganta, lub yeti - co wolisz.

Hobbit, a witchkingowa koncepcja olbrzymów? Uważasz ją graficznie za nieodpowiednią? Wiem, wiem, w Tower są już Giganty na siódmym, jednak nie uważam, że aż tak raziłoby to ludzi, szczególnie, gdyby charakteryzowali się jakimiś odróżniającymi ich od Gigantów zdolnościami. To nie musi być bliźniacza im jednostka, nawet graficznie można je przedstawić tak, by podkreślić ich odmienność. Dla wikingów olbrzymy były jednak naprawdę potężnymi istotami, a wydaje mi się, że ich kultura jest dość dobrym źródłem inspiracji dla frakcji Vori. A jak się uprzeć, to można nawet z Wendigo zrobić oszczepników(pomysł raczej niekoniecznie serio);p

The Doom PW
24 czerwca 2013, 15:15
Pozwolę sobie na mały offtop, jako że padło moje imię ;) ...

Eternal:
Doom- nie zdradzaj swojego wieku, bo przestaną cię brać na poważnie.
To by świadczyło, drogi Eternalu, tylko o tym, że są narcystycznymi ignorantami, a wierzę, że nie są, przynajmniej większość ;P A propos - tu masz link do wszelakich forumowych komend - http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=519 ;)

Hobbit:
The Doom pisze bardzo sensowne posty na tle średniej forumowej - często zaś lepsze chociażby i składniowo od wielu wypowiedzi dorosłych istot.
Dzięki, staram się ;P

Co do Wendigo - ten 'zmodyfikowany' moim zdaniem wygląda bardziej 'groźnie', a to już plus ;D

AmiDaDeer PW
24 czerwca 2013, 15:27
Saki:
Hobbit, a witchkingowa koncepcja olbrzymów? Uważasz ją graficznie za nieodpowiednią?
Oczywiście że tak. Nie będzie można z niej na tym poziomie zrobić niczego oryginalnego. Będzie to albo powtórka z gigantów/tytanów (zwłaszcza jak damy im strzelanie), albo z diabłów (jeśli damy im teleportację), albo też możemy dać mu jakieś czary, które nie będą do niego w ogóle pasowały. :P Osobiście nie widzę też w nich niczego, co miałoby być bardziej groźne od Wendigo - za to bardzo oryginalne jest ustawienie na piątym poziomie jakiejś bardzo potężnej jednostki, która mogłaby w bezpośrednim starciu 1:1 zmierzyć się nawet z niektórymi jednostkami szóstego poziomu. Olbrzymy jak dla mnie pasują tam idealnie, szczególnie jeśli będziemy pamiętać o tym, że są wrogami minotaurów.

Eternal PW
24 czerwca 2013, 15:40
The Doom:
A propos - tu masz link do wszelakich forumowych komend
Dzięki, ale Shin0bi cię uprzedził- dum dum dum.
Hobbit:
Szczerze mówiąc nie znalazłem w tym temacie żadnej propozycji na siódmy poziom, która będzie bardziej efektowna czy "bardziej duża"
A hekatonchejr?
Hobbit:
Całkiem sporo się tutaj wypowiada gimnazjalistów czy licealistów i raczej bardzo nieliczni nie biorą ich na poważnie tylko dlatego że są w takim wieku.
Odpowiem cytatem skądinąd:
Haregar w Pytaniach bez odpowiedzi:
Buehehehe. :P Ja tak na prawdę to jestem 20 letnim chłopcem o niebieskich włosach itp., a nie jak na awatarze starym, pół-martwym rycerzem :P
Acid Dragon, tamże:
Aby uzyskać prawdziwy wiek Haregara podziel tę liczbę przez 2 :P
Rabican, także tam:
Szybko zmieniasz zdanie. Bo mi niedawno mówiłeś/pisałeś, że przez 4 :P.
To z początków groty. Jak to wyjaśnisz? Oczywiście nijak, bo tę część posta utworzono 24 listopada 2013 roku, gdy było już po całej sprawie.
Saki:
Po co kolejna gigantoidalna jednostka, skoro mamy już świetnie pasujące do klimatów Vori lodowe giganty?
A po co w Twierdzy behemoty, skoro są już cyklopi? Hekatonchejrowie będą po prostu krewniakami olbrzymów lubiącymi strzelać i mającymi o 98 rąk więcej. Poza tym zrzucenie olbrzymów na 6 poziom nie było moim pomysłem.
Saki:
Ty chcesz Sturękich, bo fajnie wyglądają, mają fajną nazwę, czy po prostu podoba Ci się ich koncepcja? Bo w moim odczuciu to Sturęcy do Vori pasują, jak pięść do nosa, nie mają żadnego uzasadnienia, no i powielają koncepcję giganta, lub yeti - co wolisz.
Vori potrzebuje takiej jednostki, co wynikało z pewnych postów. Uzasadnij drugie zdanie.
Poza tym, to nie jest "witchkingowa" koncepcja olbrzymów- zobacz cztery posty wcześniej. Co do powielania diabłów- Vori potrzebuje jednostki latającej.

witchking PW
24 czerwca 2013, 15:43
Moim zdaniem olbrzymy nie są wcale mniej oryginalne niż Wendigo;p Po prawdzie można przyczepić się do każdego pomysłu, ale nie o to chodzi.

Równie dobrze olbrzymy mogą być jednostką pieszą, albo czarującą. Co prawda moje pierwotne założenie było takie, że nieulepszony jest piechotą a ulepszony lata/teleportuje się zmieniając w śnieżną zamieć. Było by to oryginalne (nie ma jednostki na 7 poziomie która lata dopiero po ulepszeniu) i delikatnie nawiązywało by do tytana.

AmiDaDeer PW
24 czerwca 2013, 15:52
witchking:
Równie dobrze olbrzymy mogą być jednostką pieszą
...i się dublować (nazwą i postawą) z gigantami...

witchking:
albo czarującą
Taaa, czarująca kupa mięśni. :P

witchking:
Co prawda moje pierwotne założenie było takie, że nieulepszony jest piechotą a ulepszony lata/teleportuje się zmieniając w śnieżną zamieć. Było by to oryginalne (nie ma jednostki na 7 poziomie która lata dopiero po ulepszeniu) i delikatnie nawiązywało by do tytana.
Zaprawdę powiadam wam - unikajmy teleportacji jak tylko się da, a latanie po ulepszeniu to również dziwny pomysł (osobiście uważam że żywiołak energii jest jednostką zrobioną bardzo niedbale, ale może to tylko moje wrażenie). Poza tym latające olbrzymy? Serio?

Osobiście uważam, że nawet delikatne nawiązania do tytana byłyby raczej wadą niż zaletą.

witchking PW
24 czerwca 2013, 15:57
Cytat:
Taaa, czarująca kupa mięśni. :P
Poczytaj mitologie (a raczej przypomnij sobie bo pewnie ją znasz) skandynawską. Olbrzymy tam to rasa także znająca się na magii (choć nie wszystkie osobniki).

Cytat:
...i się dublować (nazwą i postawą) z gigantami...
Smoków w homm 3 jest masę i jakoś nikt się nie czepia. Model wykonany był tak by przywodził na myśl tytana i moim zdaniem jest to zaleta.

Uważam, że nie ma co popadać w paranoje i koniecznie tworzyć coś co jest oryginalne tylko dla tego by wyjątkowe właśnie było. Równocześnie uważam, że olbrzymy swobodnie mieszczą się na 7 pozycji w zamku. Na prawdę uważam, że tytany nie są tu problemem.

Na podobnej zasadzie czepiać można się Wendigo który tak właściwie może być podobny do diabła albo behemota. Do diabła w obecnej formie, do behemota jeśli się go zgarbi i wypasi.

Swoją drogą nie widzę jednostki typowo czarującej na poziomie 7. Przypomina mi się mag z king bounty (tego prastarego w nowego nie grałem) który był ciekawy ale w tamtej grze. W homm są po prostu inne standardy dotyczące jednostek.

Cytat:
Zaprawdę powiadam wam - unikajmy teleportacji jak tylko się da, a latanie po ulepszeniu to również dziwny pomysł (osobiście uważam że żywiołak energii jest jednostką zrobioną bardzo niedbale, ale może to tylko moje wrażenie). Poza tym latające olbrzymy? Serio?

A co złego jest w zamianie w zamieć?

caladan PW
24 czerwca 2013, 16:08
zazwyczaj czytam, ale powiem co nieco.

vori kojarzy sie z mrozem, więc mozna skupic się na nordyckiej min mitologii


Gnomy jako jednostki pierwszego jednostki ni przekonuja. Zawsze kojarzyli sie górami i cieplejszym klimatem. jest naród naukowców. Gdzie oni do pół barbarzńskiej krainy. Ognik te mi nie pasuje.

wojownik ef- tak

tygrys tak, ale moze wykorzystac jednostke z warcrafta III. Kapłanka księżyca. jednostka strzelajaca.

wiedzma jest cudowna

wendingo/ yeti. Oba stwory oki na piaty/szósty level, ale wyżej nie powinny być. Yeti to taki wiekszy człowiek. a Wendingo zawsze kojarzył mi sie z wiekszym wilkołakiem z dnd. ;)



olrzymy lodowe jak najbardziej na siódmy poziom. Wydaja sie silne


propozycje na 5-6 poziom
, lub fenrira(ogromny wilk)
jeszcze zastanawiałem czy nie dac Valkirie

propozycja na 7 poziom jormugund. olbrzymi wąż, ale powielało by sie z piratami




Nerevar PW
24 czerwca 2013, 16:23
Szczerze mówiąc, nie rozumiem postów o tym, że Wendigo w tej postaci nie pasuje na poziom 7 - jak dla mnie, nie odstaje od nieulepszonych wersji anioła, diabła czy tytana. A to, jak będzie wyglądał po ulepszeniu, to kwestia nadal otwarta - więc narzekanie na to, że będzie odstawał jest póki co kompletnie nieuzasadnione.

Cytat:
to mi pasuje do hekatonchejra, przy którym wciąż obstaję. Nie musi mieć stu rąk, wystarczy go zrobić tak, by było widać, że ma ich dużo
Czyli ile? Mi się wydaje, że zrobienie więcej niż 3-4 par będzie problemem przy robieniu animacji, a z kolei taka ilość będzie się kojarzyć z nagami. A, no i jeszcze te 50 głów pozostaje (50 też było synonimem dla "dużo"?)...

Cytat:
A po co w Twierdzy behemoty, skoro są już cyklopi? Hekatonchejrowie będą po prostu krewniakami olbrzymów lubiącymi strzelać i mającymi o 98 rąk więcej
Bo to nie dwie humanoidalne jednostki różniące się ilością kończyn, a humanoid i bestyjka.

Cytat:
Smoków w homm 3 jest masę i jakoś nikt się nie czepia. Model wykonany był tak by przywodził na myśl tytana i moim zdaniem jest to zaleta.
Patrząc na 7 poziom tylko te smoki się dublują, a każda inna jednostka jest już unikatem, czemu więc kopiować ten (niekoniecznie najlepszy) pomysł?

Cytat:
Na podobnej zasadzie czepiać można się Wendigo który tak właściwie może być podobny do diabła albo behemota. Do diabła w obecnej formie, do behemota jeśli się go zgarbi i wypasi.
Delikatne podobieństwo a dostawienie drugiego olbrzyma to jednak subtelna różnica...

Drwal PW
24 czerwca 2013, 16:23
Cytat:
tygrys tak, ale moze wykorzystac jednostke z warcrafta III. Kapłanka księżyca. jednostka strzelajaca.

Oto i ona, defa stworzył chyba Dragonar:



Według mnie o ile sama koncepcja jest okej, to taki rip jest zdecydowanie za słaby. Jednostki z Warctafta są zwyczajnie zbyt kanciaste.
Tygrys Maestro jest bardzo dobry:



Jako ulepszenie przemalować go na biało i dodać jakiś element różniący.

A co powiedzie by na przykład na 3-4 poziomie był jakiś niedźwiedź? ;P

witchking PW
24 czerwca 2013, 16:46
Myślę, że jeśli wstawiamy tygrysa to trzeba zrezygnować z niedźwiedzia. A przyznaje, że w którymś momencie sam myślałem nad niedźwiedziami.

Jednak za tygrysem:
-wielkie koty występują w homm 4 więc mamy miłe nawiązanie
-niedźwiedź planowany jest w kremlu (jasne możliwe, że to miasto nigdy nie wyjdzie, ale to też jest argument choć może mniej ważny)
-z tego co pamiętam druid z grove zamienia się w niedźwiedzia przy ataku
-tygrysy zdają mi się lepiej pasować do elfów (ale to może być subiektywne)

Zbierając do kupy to co pewne mamy takie jednostki:
Wiedźmy, tygrysy, Wendigo, olbrzyma, jakiegoś wojownika elfów.
Na ten moment pomijam poziomy. Czy ktoś z takim zestawem się nie zgadza?

Matheo PW
24 czerwca 2013, 16:49
Ja układ jednostek widzę następująco:

1 Gnom - nic nadzwyczajnego zwykły Gnom.
2 Elf Wojownik - Tworzony na podstawie modelu Tancerza Mieczy Maestro.
3 Wiedźma - ja je widzę jako typowe wiedźmy, czyli zgarbione, sędziwe staruszki.
4 Tygrys.
5 Żmij (nazwa robocza) - Latający wąż/smok, który ma tylko przednie kończyny.
6 Olbrzymy - Nie widzę ich na poziomie 7. Ponieważ można na nim umieścić coś oryginalniejszego. Olbrzymy będą jednostką masywną i opieszałą, bo taka ich natura. Taka jednostka już istnieje i są nią Giganci.
7 Weendigo - z tym, że ja go widzę jako demona. Humanoid z twarzą jelenia jest mało epicki. Potwory 7 poziomu zawsze są majestatyczne. Weendigo powinien być upiorem, pół zwierzęciem, demonem gór, lub bestią.

Plus Yeti jako neutral, lub alternatywa czegoś z powyższej listy.

Nie wiem, czy dyskusja nad tym projektem ma jeszcze jakiś sens. Niestety z powodu bardzo trudnej sytuacji osobistej, prace nad projektem porzucił Zbigniew. Był najważniejszą osobą w projekcie. Miał stworzyć ekran miasta i jednostkę 7 poziomu.

Wielka szkoda, bo ostatnimi czasy zwiększyła się szansa na realizację projektu. Niestety niektórych sytuacji nie da się przewidzieć...

Chodź spotkałem się ze sporą falą niechęci, gdy pytałem "Czy zechcesz Nam pomóc?", to wiele osób zaoferowało pomoc przy projekcie. Oto lista wszystkich zaangażowanych:

Zbigniew - grafika 3D
Hobbit - pomoc graficzna
Mad Hatter - grafika 3D
kuririn - grafika 2D
Chad - grafika 2D
TopFunny525 - grafika 2D
Fandor510 - grafika 2D
Dark Dragon - dźwięk
Altair - programowanie
Lord_Hawk - programowanie
Saki - mapy
Nicolai - szkice koncepcyjne
Mars - tłumaczenia na angielski, biografie bohaterów.
Acid Dragon - wsparcie
Dragonar - wsparcie
The Doom - wparcie

Wszystkim wymienionym wyżej osobom bardzo dziękuje :) Jeśli o kimś zapomniałem to przepraszam. Za wszelkie pomyłki również przepraszam. Nadal mam złudą nadzieję, że projekt będzie kontynuowany. Chodź po tym czego doświadczyłem w tym krótkim czasie wnioskuję, że nic z tego nie będzie.

Saki PW
24 czerwca 2013, 17:03
Zamiast tygrysa widziałbym już prędzej niedźwiedzia, lub coś... żbiko-rysiowatego.

"Hobbit":
Oczywiście że tak. Nie będzie można z niej na tym poziomie zrobić niczego oryginalnego.

Oczywiście, że można. Można by, jak ktoś sugerował, wprowadzić krąg zimna odpalany za każdym razem/z jakąś procentową szansą, kiedy ktoś zrobi olbrzymowi kuku. Można by ogarnąć zdolność zamrażania, tłumacząc to tym, że jeden zamach lodowego olbrzyma potrafi stworzyć potężne zamiecie i zmrozić każdemu krew. Można by dać mu szansę otumanienia przeciwnika, co sprawiałoby, że na jakiś czas zadawałby on o x% mniejsze obrażenia, miał szansę nietrafienia w przeciwnika, czy poruszał się wolniej(albo wszystko razem) - w końcu maczugi/topory/miecze olbrzymów swój rozmiar mają i nawet taki kawalerzysta zdzielony nim przez czerep może zobaczyć gwiazdy. Można wymyślić coś takiego, że ich potworne bitewne ryki mogą doprowadzić atakowanego przeciwnika do szaleństwa, co powoduje uaktywnienie się berserka(oczywiście, z dużym prawdopodobieństwem zaatakowany zostałby olbrzym, ale gdyby dobrze zaatakować, można by na przykład mocno nadszarpnąć bronionych przez jakiś oddział łuczników, czy sprawić, by dany oddział zmarnował kolejkę, atakując którąś z machin oblężniczych). Możliwości jest dużo, ogranicza je przede wszystkim wyobraźnia.

Cytat:
Osobiście nie widzę też w nich niczego, co miałoby być bardziej groźne od Wendigo

Ja tam widzę w nich wygląd;p Kwestia osobistego odbioru.

Cytat:
za to bardzo oryginalne jest ustawienie na piątym poziomie jakiejś bardzo potężnej jednostki, która mogłaby w bezpośrednim starciu 1:1 zmierzyć się nawet z niektórymi jednostkami szóstego poziomu. Olbrzymy jak dla mnie pasują tam idealnie, szczególnie jeśli będziemy pamiętać o tym, że są wrogami minotaurów.

Przyznam, że ta argumentacja bardziej mnie przekonuje - potężna, wyjątkowo silna jednostka piątego poziomu, przy której blednie większość jej odpowiedników z tego poziomu, a żaden nie może czuć się pewnie. Można by, co prawda, osłabić ich(moim zdaniem), jako strzelców(jeśli możliwe było by dodatkowe obniżenie obrażeń w wyniku strzału z bardzo dalekiego dystansu) i dać im w miarę małą ilość strzałów, ale zrobić z nich wybitnie groźnych wojowników wręcz. Z tym, że taka opcja tworzyłaby problemy podobne do harpii.

Eternal:
A po co w Twierdzy behemoty, skoro są już cyklopi?

Naprawdę uważasz, że behemot i cyklop są tak podobne, jak dwa modele olbrzyma o innej ilości rąk na prawie tym samym poziomie... ?

Cytat:
Hekatonchejrowie będą po prostu krewniakami olbrzymów lubiącymi strzelać i mającymi o 98 rąk więcej. Poza tym zrzucenie olbrzymów na 6 poziom nie było moim pomysłem.

Olbrzym i krewniak olbrzyma w jednym zamku z różnicą jednego poziomu - wcale nie brzmi, jak powielanie koncepcji.

Cytat:
Vori potrzebuje takiej jednostki, co wynikało z pewnych postów. Uzasadnij drugie zdanie.

Jakiej jednostki? Sturękich? Mamy przecież olbrzymów, którzy mogą robić dokładnie to samo, co hekatonchejrowie. Właściwie niczego, co oni robią, nie dałoby się zastąpić czymś bardziej adekwatnym do koncepcji(wendigo, yeti, olbrzym). Drugie zdanie - mamy już olbrzymy, więc byłoby to baardzo rażące powielanie(i nie przytaczaj mi cyklopów i behemotów, bo to porównanie jest bezsensowne - spójrz na modele obydwu stworów), sturęcy średnio wpisywaliby się w koncepcję miasta(jeśli założymy, że opieramy się na Skandynawii, a temu przychylne jest chyba wiele osób).

Cytat:
Poza tym, to nie jest "witchkingowa" koncepcja olbrzymów- zobacz cztery posty wcześniej.

Sugerujesz, że modele wykonane przez witchkinga nie są wykonane przez niego?

Eternal PW
24 czerwca 2013, 17:05
Caladan- nic nie zrozumiałem z twojego posta. Mógłbyś go edytować z małą pomocą słownika ortograficznego?
Nerevar:
Cytat:
Ja mam nicka.
Nerevar:
Czyli ile? Mi się wydaje, że zrobienie więcej niż 3-4 par będzie problemem przy robieniu animacji, a z kolei taka ilość będzie się kojarzyć z nagami. A, no i jeszcze te 50 głów pozostaje (50 też było synonimem dla "dużo"?)...
Nikt jeszcze nie zrobił Hekatonchejra z 50 głowami, nawet Grecy. Z ogonem węża też nie. 3-4 pary mogą być.

Drwal PW
24 czerwca 2013, 17:08
Cytat:
1 Gnom - nic nadzwyczajnego zwykły Gnom.
2 Elf Wojownik - Tworzony na podstawie modelu Tancerza Mieczy Maestro.
3 Wiedźma - ja je widzę jako typowe wiedźmy, czyli zgarbione, sędziwe staruszki.
4 Tygrys.
5 Żmij (nazwa robocza) - Latający wąż/smok, który ma tylko przednie kończyny.
6 Olbrzymy - Nie widzę ich na poziomie 7. Ponieważ można na nim umieścić coś oryginalniejszego. Olbrzymy będą jednostką masywną i opieszałą, bo taka ich natura. Taka jednostka już istnieje i są nią Giganci.
7 Weendigo - z tym, że ja go widzę jako demona. Humanoid z twarzą jelenia jest mało epicki. Potwory 7 poziomu zawsze są majestatyczne. Weendigo powinien być upiorem, pół zwierzęciem, demonem gór, lub bestią.

Nie musimy się zgadzać z twoim pomysłem, ale no tak zarządziłeś, tak będziesz miał. Wciąż jednak uważam, że porzucenie Yeti, które jest jednym z najbardziej znanych potworów, których nie ma w grze jest głupim pomysłem, To wręcz mógłby być symbol tego miasta.

Cytat:
Nie wiem, czy dyskusja nad tym projektem ma jeszcze jakiś sens. Niestety z powodu bardzo trudnej sytuacji osobistej, prace nad projektem porzucił Zbigniew. Był najważniejszą osobą w projekcie. Miał stworzyć ekran miasta i jednostkę 7 poziomu.

No to wręcz kataklizm, zwłaszcza że liczyłeś na niego najbardziej. Optymistycznie wygląda dolna lista, może tej paczce uda się zrobić jego robotę.

Cytat:
Chodź spotkałem się ze sporą falą niechęci, gdy pytałem "Czy zechcesz Nam pomóc?", to wiele osób zaoferowało pomoc przy projekcie. Oto lista wszystkich zaangażowanych:

Ciekawe czy ty byś był chętny pomóc jakby ktoś Cie zapytał czy zrobisz ze mną miasto, które nawet nie wiesz czego ma dotyczyć. A myślę, że przesadzasz z niechęcią, temat z twoim miastem ma prawie 360 postów, więc myślę, że na zainteresowanie i chęć pomocy nie możesz narzekać. Mi w moim modzie poza Kuririnem nikt nie chciał pomóc.

Cytat:
Matheo Team

...-...
...-...
...-...
...-...

To jednak jest oficjalny team? A myślałem, że coś na zasadzie Forge, że każdy coś robi w miarę potrzeby. :) Może to i dobrze.
A i zasadnicze pytanie, jaka jest twoja rola bo nie widzę na liście?
I nie ma Tritha, narazie jedynej osoby, która coś już pokazała? Ani Dru, który udostępnił wszystko co miał?

Edit: Zrobione :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 17 - 18 - 19 ... 24 - 25 - 26
temat: [VCMI/gdybanie] Zamek Vori

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel