Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/mod] Preserve 2.0
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5

Czarexin PW
21 czerwca 2013, 13:53
Kiedyś instalowałem woga więc myślałem, że on jest nadal w folderze.

Lord Hawk PW
7 sierpnia 2013, 21:51
Wersja pod VCMI 0.92b [i nowsze] teraz do ściągnięcia z mediafire z tego samego linku co poprzednio.

Warmonger PW
8 sierpnia 2013, 07:58
Niesamowite, nie ma żadnych błędów w logach ^^. Dobra robota.

Elrath PW
24 sierpnia 2013, 18:56
A teraz walnę coś głupiego.

Jak się to instaluje?

Warmonger PW
24 sierpnia 2013, 19:00
Tak, jak zostało opisane na wiki. Wypakowujesz do folderu Mods.

przynajmniej przez najbliższy tydzień - w wersji 0.94 będzie dostępny Mod Manager, który pozwoli pobierać i instalować mody bezpośrednio z sieci ;)

Elrath PW
24 sierpnia 2013, 19:04
Dzięki za odpowiedź.

Edit: Nie działa

Zibi17k PW
23 października 2013, 13:26
Wziąłem się za przerobienie Preserve pod nową wersję VCMI, ale utknąłem. (czyt. zrobiłem część, a reszty nie chcę ruszać bo mogę coś zepsuć ;p)
Do przepisania zostały jednostki, budynki i bohaterowie (czyli niestety większa połowa ;/

Jak ktoś umie i chce niech dokończy (udostępniam część przepisaną, nieprzepisaną i miasto wersji pod stare VCMI)

http://www.mediafire.com/download/7b4y0ml86r475y4/preserveeeeee.rar

Powodzenia

Warmonger PW
23 października 2013, 13:28
Ale dlaczego właściwie przepisujesz całe miasto pod nową wersję? Wystarczy wrzucić trzy stare części do jednego moda.

Drwal PW
8 listopada 2015, 10:32
Ściągnąłem Preserve ze strony VCMI i niestety ciągle wyskakuje mi ten sam błąd.





Gra się nie uruchamia. Ma ktoś może wersje działającą lub wie skąd taką ściągnąć?

avatar PW
8 listopada 2015, 10:41
Przestało się uruchamiać po wyjściu wersji 0.98e. Wcześniej działało, choć dźwięki niszczyły głośniki.

Kuririn PW
8 listopada 2015, 10:58
Edit:
A u mnie z kolei śmiga ;)

Dodam ze pobrałem ze strony VCMI.

Kammer PW
8 listopada 2015, 11:00
Mi się i na 0.98 nie uruchamia.
Przy kodowaniu Vori kilkukrotnie miałem taki błąd - przyczyną był błędnie wstawiony przecinek/cudzysłów/nawias, więc... należałoby (moim zdaniem) przejrzeć całość plików i znaleźć ten błąd. Nieco czasochłonne. ^L^'

avatar PW
8 listopada 2015, 11:29
Moja konsola pokazuje mi disaster.
http://imgur.com/VMqC5ii

Andruids PW
8 listopada 2015, 11:58
Możecie jeszcze się pochwalić jakie inne mody macie włączone. Zwłaszcza Kuririn. Ja nie mam w zasadzie nic oprócz Forge i też wywala mi disaster.

@Kammer: No właśnie nie geniuszu. Może Kuririn ma coś, czego brak powoduje gruchnięcie. Jakieś dodatkowe stworzenia, wogifikacje, czary. Kto wie.

Kammer PW
8 listopada 2015, 12:03
U mnie nawet samo Preserve + pliki VCMI wywala disastera, więc to nie ma znaczenia. :P

Kuririn PW
8 listopada 2015, 13:19
Forge, rezerwat, abbys, nowe ulepszenia, hota, new menu, hota balans i item pack all.
Świeżutkie VCMI postawione i wklepane mody.

avatar PW
8 listopada 2015, 13:34
Mody: VCMI/WOG/Hi-Res Menu. Z Preserve wywala disaster. Z Grove czy z Forge nie wywala disastera.
Ale! Gdy włączę jednocześnie: HotA, Grove, WoG, Forge, Preserve, Bastion - disastera nie ma i gra się odpala.

Warmonger PW
8 listopada 2015, 13:40
Czy to jakaś stara wersja Preserve, która wykorzystuje dowódcę z WoG?

Tak czy inaczej, ten problem był już rozwiązany - a jeśli się powtarza, VCMI powinno rzucić bardziej treściwy błąd.

Andruids PW
8 listopada 2015, 13:48
Ściągnąłem Hotę i problem przestał występować. Po wyłączeniu moda problem wraca, jak w zegarku.

Widzisz Kammer, jednak niektóre niepozorne rzeczy mają znaczenie. Teraz tylko niech ktoś mądry rozgryzie co u licha sprawia, że Preserve się wywala bez Hoty...

Kammer PW
8 listopada 2015, 13:50
Faktycznie. :o

Cóż, moje dotychczasowe doświadczenie wskazywało na coś innego.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5
temat: [VCMI/mod] Preserve 2.0

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel