Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Sala Bohaterów  (Heroes I - IV)temat: [H3] Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie - Muzyka z intro ROE
komnata: Sala Bohaterów (Heroes I - IV)

Hellburn PW
14 kwietnia 2013, 20:49
Witam :)

Jak w temacie. Czy ktokolwiek słyszał, posiada lub wie skąd ściągnąć utwór muzyczny lecący w intro Heroes 3 ROE/SOD?
Właśnie dotarło do mnie (:P), że nigdy nie słyszałem tego utworu bez monologu Kaśki, a utwór jest zaiste zacny i chciałbym mieć go na dysku.

Irhak PW
14 kwietnia 2013, 21:25
Zgłoś się do Romero :P

Acid Dragon PW
14 kwietnia 2013, 21:57
Niektóre pliki HoMM/MM w formacie bik/smk zawierają osobno dialogi i osobno ścieżkę dźwiękową, ale sprawdziłem to w przypadku angielskiego intro do H3 i nie ma tam takiego podziału.

Tarnoob PW
17 kwietnia 2013, 21:06
Jeżeliby się udało oddzielić świetną muzykę od dialogów – zwłaszcza w intrach i outrach tych najepiccszych z epickich gier, czyli Heroes III i MM6-8, to czy jest cień szansy, że będzie ona wrzucona oddzielnie np. na kanał grotowy na YouTube?

Muzyka ze złego zakończenia MM7 po prostu powala na kolana, tak jak ta z intro H3 RoE.

Niektóre utwory można by umieścić nawet w niektórych projektach fanowskich, zwłaszcza rekonstrukcji Forge.
temat: [H3] Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie - Muzyka z intro ROE

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel