Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 200 - 201 - 202

Drwal PW
23 lutego 2023, 20:04
Bez pokazania na polu bitwy ciężko ocenić czy jednostka pasuje.
Jako art jest bardzo ładna, pomysłowa. Nie jestem jednak pewny czy takie Forge, to nie jest lepsze miejsce. Za nowoczesne to. :P

Kastore PW
23 lutego 2023, 20:20
W Hirołsach nie było Niemiec, a co za tym idzie, nie było też żadnej wojny światowej, a hełm nie wygląda jak skomplikowaną technologię, więc według mnie jest w porządku.

Drwal PW
23 lutego 2023, 20:33
Czapka z daszkiem też nie wygląda na skomplikowaną technologię, a nie pasuje. Tu bardziej chodzi o jednorodność armii Nekropolii, gdzie dominują miecze, tarcze, rózgi. No tasak trochę odbiega, ale wciaż to nie front II Wojny Światowej.

Kuririn PW
23 lutego 2023, 21:05
No dobra, szyszaki tez występowały w wojnach, i są w grze. wiec o co kaman? Tasak ma ożywienie, zaś ul. zombiaka ma dość masywniejszy ten tasak.

Widzę, niektórzy się obudzili, dobrze.

AmiDaDeer PW
24 lutego 2023, 11:05
Jedyne czego bym sama się przyczepiła to szyna na nodze. Sama szyna na nodze nie jest złym pomysłem, ale w tej obecnej formie wygląda bardzo współcześnie (wręcz dieselpunkowo), stąd pewnie skojarzenia z Forge.

Kuririn PW
25 lutego 2023, 11:42
Zestawienie, po poprawkach CD...



Edit:


Hayven PW
25 lutego 2023, 13:57
Ulepszenie dostaje kamizelkę/zbroję skórzaną/cokolwiek to jest, a drugie ulepszenie ją rozpina... dlaczego?

Kuririn PW
25 lutego 2023, 14:16
Chyba tylko dlatego, aby była widoczna kolczuga, która nosi, później jest "zbroja skórzana/kamizelka" no i ryngraf. Trochę wzmocniłem tą biedna jednostkę...

Hayven PW
25 lutego 2023, 14:39
A, tam jest ten ryngraf, a pod spodem jeszcze kolczuga?

No to muszę powiedzieć, że w tej skali wygląda to tak, jakby chodził z gołą klatą.

Kuririn PW
25 lutego 2023, 14:41
Próbuje to jeszcze jakoś uwidocznić, lecz efekty są, jakie widać :/

Edit:
I już ostatecznie:



Edit:
Zestawienie:


witchking PW
25 lutego 2023, 18:45
Może spróbuj przyciemnić ta stał, Zbliżyć ja kolorem do tej na hełmie zombi w ulepszeniu. Wtedy lepiej będzie się odcinać od skóry.

Perfekcyjnie zrobiłeś pozę i skórę swojej jednostki.

Kuririn PW
25 lutego 2023, 19:21
witchking, próbowałem takich metod.

Drwal PW
25 lutego 2023, 19:48
Zgadzam się. Jest ok, ale do perfekcji brakuje kontrastu. Zbyt jednolite kolory ma ta jednostka, przez co nie wydaje się żadnym ulepszeniem ulepszenia.

AmiDaDeer PW
25 lutego 2023, 20:15
Zbyt jasny hełm sprawia, że cały nieumarlak wygląda jak Megamind.

jbnp5 PW
25 lutego 2023, 21:12
Jak już wyżej było powiedziane: Hełm w kolorze zbliżonym do oryginału wyglądałby lepiej.
I może kolczuge zrobić przerdzewiałą? Wiem, że to niezbyt praktyczne, ale za to nie będzie się przynajmniej stapiać kolorystycznie ze skórą.

Kuririn PW
25 lutego 2023, 22:34

Mistrz PW
25 lutego 2023, 23:18
Sęk w tym, że tu nie można przesadzić, bo to w dalszym ciągu jednostka drugiego poziomu. Moim zdaniem należy postarać się wyciągnąć trochę bardziej ten łańcuch na szyi trzymający ryngraf, bo był bardziej widoczny. Już jest bardzo dobrze i niewiele brakuje by było idealnie.

Kuririn PW
26 lutego 2023, 14:55
Dłubanina, noga szynowa lekko do poprawy...



Mouse Over:



Edit:





Edit2:





Edit2:




Warmonger PW
26 lutego 2023, 19:41
Proponuję ciemniejszy hełm - jak u ulepszonego zombiaka - a także czerwoną obwódkę wokół ryngrafu, koloru detali kubraczka tegoż zombiaka.

Szaman PW
26 lutego 2023, 23:53
Dołączę do reszty. Jak dla model mega, nic bym nie zmieniał… Tylko ten hełm jak w ulepszonym zombiaku bym zmienił.
strona: 1 - 2 - 3 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel