Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 193 - 194 - 195 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
20 maja 2020, 19:44
DragonKing:
PS:ponawiam prośbę. Jestem dosyć nowy na grocie, więc nie chce mi się przewijać prawie
200 stron. Mógłby mi ktoś przesłać(najlepiej jakby zrobił to Kuririn)te jednostki, które są zrobione? Z góry serdecznie dziękuje.
Zapraszam do zakładki "zdjęcia", na Fanpage.

DragonKing PW
20 maja 2020, 20:12
Kuririn:
Zapraszam do zakładki "zdjęcia", na Fanpage.
Dzięki serdeczne!

Kuririn PW
28 maja 2020, 20:41
Jednostki zamku uważam za gotowe!


I poprosiłbym o konstruktywna krytykę!

avatar PW
28 maja 2020, 22:19
Fajnie, że są w końcu gotowe ;D

planetavril PW
29 maja 2020, 07:11
What happened to the female angel? Was it infected by Covid-19?

:D :D

Warmonger PW
29 maja 2020, 09:31
Niestety uważam, że biały gryf to osobliwy pomysł i po prostu nie wygląda dobrze.

Poza tym - super :)

FirePaladin PW
29 maja 2020, 09:57
They look very great, but as I said on Discord too, the Griffins look too much like some chicken, with all that fluffiness.

@planetavril

I guess she might be included as an alternative version, but this is just speculation.

Kuririn PW
29 maja 2020, 10:25
Warmonger:
Niestety uważam, że biały gryf to osobliwy pomysł i po prostu nie wygląda dobrze.
To jakieś sugestie podaj chociaż, biały nie to jaki?

Po za tym, jest kilka artów od Tracy Ivaty, gdzie występuje biały pupilek. Również przy rozmowach o gryfie, były podane rożne (graficzne) sugestie... Myślę, że na plus.

FirePaladin PW
29 maja 2020, 11:23
You could make the feathers on the neck look like those of a mature bird; after all, the feathers on the neck look like young birds' fluff.

Also the big fluffy cheeks amplify that effect.

Everyone else looks very good, though.

Biros12 PW
29 maja 2020, 14:49
Świetna robota!
Szkoda tylko ze ta czysto turniejowa bron została u czempiona.

Kuririn PW
29 maja 2020, 16:11
Biros12:
Szkoda tylko ze ta czysto turniejowa bron została u czempiona.
Lanca u kawalerzysty jak i czempiona nie zmieniła się, więc w tym przypadku postanowiłem również się tego trzymać.

DragonKing PW
29 maja 2020, 21:20
Pierwsze dwie jednostki OK. Nie ma co tu dużo mówić. Gryf nie jest zły. Nie wiem dlaczego biały kolor miałby komukolwiek przeszkadzać. Według mnie nie ma tu koloru zastępczego. Krzyżowiec jest świetny, co tu dużo opowiadać. Mnich to moja druga ulubiona jednostka. Jest wręcz idealny. W każdym miejscu. Czempion jest spoko, jednak mimo wszystko uważam, że lepsza była kolczuga na nogach. Archanioł to najlepsza jednostka w mieście. Gratulacje pierwszego ukończonego miasta, to teraz czas na Cytadelę. Gnolla nie ma, Jaszczura nie ma, ale Ważka jest, Bazyliszek jest, Gorgona jest, Wiwerna jest i Hydry nie ma. Już naprawdę niewiele brakuje:P. Pozdrawiam.

Fandor PW
30 maja 2020, 15:34
Wszyscy wiemy, ile czasu zajął Kirinowi ArchArchanioł, i pomimo że jest to najładniejsza z jednostek, to mam zgrzyt, że totalnie nie pasuje do reszty miasta. Castle zawsze było najbardziej jednolitym zamkiem. Aniołek miał togę taką samą jak reszta armii. Archanioł był w dość zwyczajnym pancerzu, ale jeszcze pasował do zwykłych zbroi reszty jednostek z miasta. Tutaj mam dysonans bo dodajesz błękitny i biały kolor (znaczy biały był kolorem Castle, ale dodatkowym) u Ciebie stał się głównym kolorem dwóch jednostek). Może jakby kapłan był dalej granatowy, ale z białymi dodatkami bardziej by to pasowało?
Krzyżowiec jest świetny. Szkoda, że perspektywa gry sprawiła, że nie widać płyt na hełmie, tylko rogi, ale poza tym, żadnych zastrzeżeń.
Gryf to ciężki przypadek, ale nie wiem czy bym go zmieniał. Nie mam takiej satysfakcji patrząc na niego, jak w wypadku reszty jednostek, ale zupełnie nie mam pomysłu, jak mógłbyś go zrobić lepiej i odróżnić od poprzednich form.
Łucznik jest piękny, tylko niezrozumiałym wydaje się, dlaczego strzelec stojący za armią, ma najlepszy napierśnik, który bardziej by się przydał halabardnikom, a tym bardziej krzyżowcom. ;)
Także oprócz logicznych zastrzeżeń nie mam nic do halabardników, kuszników, krzyżowców i czempionów.
Gryf i kapłan zgrzytają kolorystycznie, ale to nie tak że są źle zrobione.
Natomiast może tego Archanioła zrobiłbyś jednostką neutralną z tieru/poziomu rdzawych/błękitnych smoków, a zrobiłbyś coś bardziej ludzkiego do miasta?

DragonKing PW
31 maja 2020, 10:52
U trzech jednostek, głównym kolorem jest biały, a u czterech pozostałych dominuje niebieski i srebrny. Jednolitość kolorystyczna jest.
Fandor:
Może jakby kapłan był dalej granatowy, ale z białymi dodatkami bardziej by to pasowało?
Uważam,że zbyt słabo odróżniał by się od swojego poprzednika. Bardzo mi się Kapłan podoba i jestem za nie zmienianiem go.
Fandor:
Tutaj mam dysonans bo dodajesz błękitny i biały kolor (znaczy biały był kolorem Castle, ale dodatkowym)
Tak się patrzę sobie na 7-poziomową jednostkę Zamku i zastanawiam się, co właśnie napisałeś. U Krzyżowca też jest zbyt dużo białego, aby nazwać to kolorem dodatkowym. U Gryfa biały też nie był głównym kolorem?
Fandor:
Natomiast może tego Archanioła zrobiłbyś jednostką neutralną z tieru/poziomu rdzawych/błękitnych smoków, a zrobiłbyś coś bardziej ludzkiego do miasta?
IMHO niedobry pomysł, bo przez to mielibyśmy aż 6 Aniołów w grze.

Pozdrawiam

Alistair PW
31 maja 2020, 16:05
Dla mnie świetna robota. Aniołek może powinien być bardziej granatowy niż błękitny, ale w przeciwieństwie do Fandora uważam, że ilość niebieskiego sprawia, że Aniołek nie jest zbyt biały. Ma białe skrzydła, ale dla mnie nie wpływa to na postrzeganie tej jednostki jako białej. Sam kapłan, choć ma tylko jedną granatową wstawkę idealnie pasuje do reszty. Nie widzę tu dysonansu. Najbardziej biały w tym zestawie jest gryf, praktycznie bez granatu, choć tu można tłumaczyć to tym, że jednak jest to wolne stworzenie, a do tego jego biel podkreśla jego majestat. Gratuluję pięknej pracy. Tyle z mojej strony.

Kuririn PW
31 maja 2020, 17:20
Trafiłeś na mój zamysł w każdej swojej wypowiedzi. 10 na 10. 😅

Mistrz PW
1 czerwca 2020, 21:37
Nooo, to jest właśnie to! Podoba mi się, że ojojojoj! Szczególnie świetnie wyszedł arbalestier (ten morion i piórko ojojojoj), ale skoro prosiłeś o konstruktywną krytykę, to teraz łyżka dziegciu. Weź zrób coś z poświatą kapłana, bo raz, że się nie świeci, to ten fiolet wygląda znacznie słabiej niż złoty u Kapłana. ja bym zwyczajnie przy tym złotym został.

Czekam na line-up porównawczy wszystkich trzech poziomów Zamku i na następne jednostki!

Święty Majkyl PW
2 czerwca 2020, 14:08
Biały gryf będzie się łatwo brudził, zwłaszcza krew dobrze widać na białym:) Szkoda że nie ma chociaż trochę niebieskawego opancerzenia, żeby być lepszym latającym czołgiem. A kapłan to tak nijaka wizualnie i w działaniu jednostka, że jemu żadne ulepszenia nie pomogą:(

EmylioFR PW
9 czerwca 2020, 16:20
Tak się prezentuje stan moda na podstawie wypowiedzi pod tym tematem oraz postów wstawianych fanpage. Jeśli coś jest źle "zamalowane" to mnie poinformujcie.
klik

Kuririn PW
9 czerwca 2020, 20:41
Nieprawidłowe dane masz.
strona: 1 - 2 - 3 ... 193 - 194 - 195 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel