Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 192 - 193 - 194 ... 200 - 201 - 202

planetavril PW
3 marca 2020, 18:06
little left for release?

Mistrz PW
3 marca 2020, 19:40
Long way ahead, as far as I'm concerned.

Drwal PW
8 marca 2020, 17:43
Jest i przystojniak.

planetavril PW
4 kwietnia 2020, 04:43
has the facebook page of the project been closed?

FirePaladin PW
5 kwietnia 2020, 14:08
You know, your models are truly awesome (I can't fully express in words their level of awesomeness), but there is only a little problem: their textures are not full of "dots" and "lines", like the original textures of HoMM3 creatures, found here:http://h3.heroes.net.pl/galeria/modele-3d. They are mostly colors assigned to certain areas right now. But I guess you're gonna fix that. If not, there are surely many people who would be glad to help with textures, including me.

The (Greatest?) Basilisk needs several improvements (color palette, etc. something doesn't fit well), the Naga (Empress?) does need a darker tone for her tail. The zombie upgrade needs texture improvement (for skin), everything else is more than ok at him.

For everyone, the russian posts I read with the automatic Google Translate from Chrome, so I guess we can understand each other and by me, you can continue the thread in russian.


@Planetavril

I can't access the Facebook page, since it now requires me to log in, and I don't even have a Facebook account.

😈 PW
5 kwietnia 2020, 14:40
Cytat:
For everyone, the russian posts I read with the automatic Google Translate from Chrome, so I guess we can understand each other and by me, you can continue the thread in russian.

Да, спасибо. Путин хороший президент.

FirePaladin PW
5 kwietnia 2020, 14:47
😈:
Да, спасибо. Путин хороший президент.

Translated: Yes thank you. Putin is a good president.

Lol.

For those who don't know, I'm the same guy from HeroesCommunity (with the same name).

Alistair PW
5 kwietnia 2020, 14:48
Dobre :)

DragonKing PW
11 kwietnia 2020, 14:57
Porzuciliście moda? Bo ostatni post Kuririna był ok. miesiąc temu. Jeśli nie to przepraszam za zawracanie głowy.

ErysLawPL PW
16 kwietnia 2020, 04:53
Te modele sa profesjonalne I niesamowite. Oby tak dalej panowie :)

Kuririn PW
16 kwietnia 2020, 13:27
ErysLawPL:
Oby tak dalej panowie :)
A ja zawsze myślałem, że Kuririn to liczba pojedyńcza.
Wychodzi na to, że to jest rodzajnik nieokreślony.

Lord Hawk PW
16 kwietnia 2020, 13:53
Kuririn:
A ja zawsze myślałem, że Kuririn to liczba pojedyńcza.
Wychodzi na to, że to jest rodzajnik nieokreślony.

On chyba miał na myśli że robisz za cały zespół i docenia kilka razy mocniej :D

ErysLawPL PW
17 kwietnia 2020, 03:29
Dokladnie tak jak kolega okreslil :)

Nie no a tak bez zartow to myslalem ze stoi za tym projektem kilka osob, stad ten blad.

Andruids PW
1 maja 2020, 22:42
Kuririn prosił, żebym zostawił też tutaj swojego troglodytę z peleryną i laską.


avatar PW
1 maja 2020, 23:00
Peleryna i laska kieruje myśl w stronę troglodyty-czarownika. Dość odważne posunięcie dla ślepej jednostki :)

Fandor PW
2 maja 2020, 05:54
W zasadzie pomysł jest świetny, tylko pytanie jak planujecie rozwinąć harpię, bo na 1 poziomie szaman/czarownik, na 2 wiedźma. Jeszcze niech oko i meduza strzelają za pomocą magii i będzie wesoło. ;D

Kuririn PW
2 maja 2020, 11:39
Wersja "szamańska" jeżeli można to tak nazwać, gdy powstanie, będzie jednostka neutralną.
Zas, szkic który wykonał Mistrz, z pewnością chciałbym takiego ogóreczka widzieć w modzie, jako 2 ulepszenie.

Fandor PW
2 maja 2020, 20:41
Kuri toż to ja właśnie to powyższe ulepszenie naszkicowane przez mistrza nazwałem szamańskim ze względu na prostotę rasy ogórkowej.
Jak odpowiesz na zarzut, że wprowadzi to 2 czarujące jednostki pod rząd?
Ja wiem, że u Harpii to bycie wiedźmami w grze jest trochę nie widoczne, ale w filmach kampanijnych było to zaznaczane, a i im, będziesz musiał wymyślić jakieś ulepszenie.

Święty Majkyl PW
20 maja 2020, 17:33
Jak można zgłaszać pomysły, to ja zgłaszam inną wizję ulepszonego jaszczuroczłeka, zapożyczoną z innej gry. Czerwony wojownik:)

Albo jeśli byłyby sprzeciwy, że bez cienkiego strzelającego Cytadela jest jeszcze gorsza, to jako inna jednostka neutralna. I wtedy po ulepszeniu dostawałby miecz dwuręczny, jak ci w M&M VIII:) Czerwony wojownik

DragonKing PW
20 maja 2020, 18:48
Hmm, cóż, jeżeli strzelający jaszczur, miałby ulepszać się w takiego, co nie strzela, to nikt by takiego nie ulepszał. Nawet gdyby był potężnym wojownikiem, to nikt by nie zamieniał strzelca na wojownika, których w mieście jest pod dostatkiem(potężnym wojownikiem fizycznym jest bazyliszek czy hydra). Sam proponowałbym takiego, co ma zatrute strzały(myślałem też o double shocie, jednak byłby to kusznik bis), a żeby się odróżniał kolorystycznie proponuję żółtawobrązowy lub fioletowy(nie za ciemny, ani nie za jasny, ale bardziej ciemny). Na gnolla pomysłu nie mam, ważka jest gotowa i uważam, że bardzo ładna, dalej bazyliszek, wystarczy wybrać jedną z tych ładniejszych wersji, gorgona jest cudowna i to chyba po tytanie moja ulubiona jednostka, wiwerna też ładna, jednak czerwona kolorystyka, według mnie nie pasuje do cytadeli, bo nawet na samym ekranie miasta jest tylko jeden, typowo czerwony element- czyli grall, ewentualnie można byłoby się jeszcze doczepić do ul. rojowiska ważek czy ognia w karczmie, ale on raczej jest żółto-pomarańczowy. Tak czy siak uważam, że dodawanie czerwonych jednostek do tego miasta, jest niepotrzebne. Hydra myślę, że jeszcze większa+1,2 głowy, ale ciemnożółta, z jeszcze większymi WSZYSTKIMI statystykami i potężną trucizną, a może i berserkiem i podwójnym atakiem.
Miłego Dnia!
PS:ponawiam prośbę. Jestem dosyć nowy na grocie, więc nie chce mi się przewijać prawie
200 stron. Mógłby mi ktoś przesłać(najlepiej jakby zrobił to Kuririn)te jednostki, które są zrobione? Z góry serdecznie dziękuje.
strona: 1 - 2 - 3 ... 192 - 193 - 194 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel