Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 191 - 192 - 193 ... 200 - 201 - 202

Mistrz PW
10 lutego 2020, 12:01
Hej! Za namową Kuririna wrzucam kolejny koncept Zombiaka. Tym razem skupiłem się na bardziej klasycznym ulepszeniu. Wzmocniony hełm ma za zadanie lepszą ochronę głowy, natomiast ryngraf na piersi chroni serce ( dwa słabe punkty ze zdecydowanej większości podań o nieumarłych). Połamana noga została wzmocniona szyną, co w parze z drugim brakującym butem, powinno dać 5 punkt szybkości i uczynić z Zombie użyteczną jednostkę. Kubrak, kolczuga i tasak są uwzględnione z poprzedniej wersji.



Wersja kolorowa




avatar PW
10 lutego 2020, 13:29
I to mi się podoba!

Kuririn PW
13 lutego 2020, 10:41


No i znak zapytania(wielki), bo to nie wygląda jak ulepszenie tejże jednostki.
Jakieś sugestie?

Warmonger PW
13 lutego 2020, 11:33
Moim zdaniem Naga zupełnie w porządku. Kolory trochę blade, ale styl dobry. Czuć moc i klasę.

Mistrz PW
13 lutego 2020, 11:35
Moim zdaniem Kuri, ogon powinien być ciemniejszy.

Cocytus PW
13 lutego 2020, 15:06
To mój pierwszy post na tym forum ale pomyślałem że też dam jakiś swój pomysł, moim zdaniem mógłbyś spróbować dać jej jakieś opancerzenie na górnej części tego wężowego brzucha. A co do koloru ogona to może zostawić go w kolorze czarnym ale wzory zmienić na złote (o ile nie będzie wtedy za bardzo ozłocona) albo skoro zmieniał się z ciemno szarego z czarnymi wzorami na czarny z czerwonymi wzorami to pójść tym schematem i zrobić ogon ciemny czerwony z jakimś wzorem.

planetavril PW
13 lutego 2020, 20:22
perhaps the skin instead of blue could be of its natural pink color

Lord Hawk PW
13 lutego 2020, 23:25
Jednostkę już widziałem i powtórzę rewelacyjna, ale lepiej się prezentuje na polu walki i akurat dobór kolorów mi się podoba, gdyż od razu widać że to nowa naga a nie jak w przypadku poprzednich nieco są za podobne przez kolorystykę, więc ten ogon jest na plus, bo jakby był czarny, to można by nieraz pomylić z downgradem. Poza tym lekka zbrojka i ochraniacze na łokciach niby nieznacznie, ale wystarczająco pasują na ulepszenie, więc może pokazanie wszystkich 3 obok siebie było by dobrym pomysłem.
Ewentualnie jeśli coś nie tak jest z ogonem dla większości, to może jak jeden z przedmówców spróbować coś z czerwonym się pobawić, takie czarny -> czarno-czerwony -> czerwony [taka jakby odwrotność jak przy smokach w lochu], ale mi tam to teraz wydaje się ok, zwłaszcza jak się porówna wszystkie obok siebie, a tym bardziej tą nową na polu walki.

Kuririn PW
23 lutego 2020, 15:52
Od jakiegoś czasu, chciałem ustawić serafina w pozycji w jakiej jest Archanioł na oryginalnym renderze:

Serafin:


Archanioł dla porównania:


Jeszcze popracuje nad lepszym ustawieniem(dokładniejszym) jak i teksturami.

Fandor PW
23 lutego 2020, 19:31
Niech Ci ktoś teraz zrobi ładną obróbkę 2D i będzie lepszy niż oryginał. :D

Kuririn PW
24 lutego 2020, 08:58
I mam wrażenie, że jest idealnie:


***

Kurczaki, zapomniałem o Świetnym rysunku, tudzież koncepcji zombiaka, wykonanego przez Mistrza. Bardzo fajny i oryginalny koncept. Postaram się jakoś to ogarnąć w blenderze, bo obecna forma jest nijaka, a nóż Twój koncept będzie tym, czym prawowicie powinien być. Good Job!

avatar PW
24 lutego 2020, 09:50
Potwierdzam, jest idealnie!

Lord Hawk PW
24 lutego 2020, 14:52
To się nazywa prawdziwa sztuka i ludzi ją tworzących powinno się określać artystami, niż to co nimi jest obecnie.
Bardzo ładnie i wiernie odwzorowane, oczywiście jak na inny model.

Mistrz PW
24 lutego 2020, 23:45
Jest idealny. Tym sposobem zyskałeś właśnie okładkę dla swojego projektu! Czapa z głowy i wielki szacun!

Kuririn PW
25 lutego 2020, 15:08
Heroeeeees 3 wiecznieeeee żyweeee!

Erui PW
25 lutego 2020, 19:20
Kuririn rządzisz!!!

Warmonger PW
26 lutego 2020, 10:17
Ostatnia wersja jest doskonała <3

Mistrz PW
27 lutego 2020, 11:21
Kuririn:
Heroeeeees 3 wiecznieeeee żyweeee!


Kuririn PW
3 marca 2020, 10:03
Chciałem ogłosić, że jeśli ktoś czeka na moda, to informuję, że projekt jest obecnie realizowany 🥳

avatar PW
3 marca 2020, 10:55
👍🏿
strona: 1 - 2 - 3 ... 191 - 192 - 193 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel