Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 187 - 188 - 189 ... 200 - 201 - 202

Fandor PW
12 stycznia 2020, 21:19
Teraz znacznie lepiej chociaż tasak to trochę regres. Powinna być jednak broń bardziej przypominająca tą ulepszonego Zombiaka, a nie podstawowej jednostki.

Kuririn PW
12 stycznia 2020, 22:14
Wersja z ketchupem:

Kertra PW
12 stycznia 2020, 22:46
A może dać mu cep bojowy? Nie wiem, dla mnie w sumie zombiak z tasakiem bez krwi jest okej. Rób dalej inne jednostki, a jak coś to wrócisz i co coś zmienisz ;)

Kuririn PW
13 stycznia 2020, 21:38

traümatanzer PW
18 stycznia 2020, 11:50
Jesli moge cos zasugerowac, to zamiast szukac ulepszenia zombiaka, ktore zawsze bedzie wygladalo jak robione na sile, zastanow sie czy nie lepiej by bylo zrobic cos w rodzaju flesh golema, ktory wydaje sie naturalnym rozwojem zabawami z martwym cialem.

Kuririn PW
18 stycznia 2020, 17:38
Czarcik - żarcik - dwa rożne układy rogów:



Mistrz PW
18 stycznia 2020, 18:05
Nr 2 czyli pierwszy od prawej :P

Warmonger PW
20 stycznia 2020, 15:29
Siekiera (?) zombiaka wygląda bardzo nienaturalnie, bo jest źle wyważona. Tego nie da się trzymać w ręku.

Fandor PW
20 stycznia 2020, 20:14
Mógłbyś pokazać obok siebie Czarta i Diabła? Fajnie by było, żeby obie jednostki miały inne od siebie rogi po ulepszeniu.

Lord Hawk PW
21 stycznia 2020, 15:24
Czarcik bardzo fajny i z tych przedstawionych ten po prawej [ostatni], jednak nie wiem czy te rogi pasują, bo wyglądają na fuzje rogów diabła i arcydiabła, więc to raczej u nich ten rodzaj rogów by pasował, a u nowego czarta coś innego, bardziej stonowanego i innego typu [jakieś rozszerzenie tych co ma ulepszenie].

avatar PW
21 stycznia 2020, 15:49
O ile zombiaka skrytykowałem, to projekt pierwszy z prawej jest bardzo dobry!

Kuririn PW
21 stycznia 2020, 17:49
Poprawki - czy na lepsze?

Lord Hawk PW
21 stycznia 2020, 20:39
Poprawki na pewno na plus, kolor oraz zmiany tych górnych rogów znacznie lepiej, tekstury tych bocznych także, nie jestem tylko przekonany do długości/wielkości tych bocznych, może nieco krótsze/mniejsze/węższe/mniej zawiłe były by ok, tak aby było widać że to nadal ranga niżej od diabłów. Sama koncepcja jednak wydaje się dobra, zwłaszcza ten pas wygląda dobrze, niby nie wiele, a różnica od up'a spora.

Kuririn PW
21 stycznia 2020, 21:32
Znowu poprawki, Co do koloru skóry, nie jestem przekonany.

Lord Hawk PW
21 stycznia 2020, 21:45
Jak na moje to teraz te rogi są w sam raz, bardzie dobre jak na ulepszenie, oraz nadal diabeł widać że jest wyżej w hierarchii. Jedynie kolor skóry z poprzedniej grafiki mógłby zostać, ale czy ten czy tamten to teraz ta jednostka wygląda bardzo dobrze i bez zbędnych dodatków i udziwnień, od razu widać że to kolejne ulepszenie.

Kuririn PW
21 stycznia 2020, 23:04

Lord Hawk PW
21 stycznia 2020, 23:27
W powiększeniu wygląda jeszcze lepiej.

Mistrz PW
22 stycznia 2020, 09:53
Mniejsze rogi wyszły na plus. Kolor skóry podoba mi się ciemniejszy, ale nie ma to znaczenia oba są dobre. Sądzę, że trafiłeś. Już nic bym tu nie zmieniał.

Kuririn PW
22 stycznia 2020, 13:43
No cóż, zostało mi gmeranie przy twarzy. Chciałbym, aby wyglądała bardzo zbliżona do oryginału. A spójność kolorów jest bardzo ważna.

Lord Hawk PW
22 stycznia 2020, 17:31
Kuririn:
No cóż, zostało mi gmeranie przy twarzy. Chciałbym, aby wyglądała bardzo zbliżona do oryginału. A spójność kolorów jest bardzo ważna.

Czyli jest dobrze, ale może być jeszcze lepiej ^^. Co do koloru, jeśli chcesz jeszcze przy nim majstrować, to polecam dać ten sam co przy 2 ulepszeniu diabła. Ulepszony czart już ma taką skórę jak diabeł i arcydiabeł, dlatego kolejne ulepszenie pasowało by żeby miało takie samo, lub takie jak 2x up diabeł, a on z tego co pamiętam ma ciut ciemniejszy od oryginalnych. Inaczej mówiąc można by zrobić taki motyw kolorystyczny właśnie w tym aspekcie, bo jeszcze i magog i effret mogli by mieć podobnie w tej kwestii [demon i imp to tak trochę mniej].
Chociaż cokolwiek byś nie wybrał, to ta różna skóra na tej jednostce czy jaśniejsza czy ciemniejsza, to wygląda dobrze.
strona: 1 - 2 - 3 ... 187 - 188 - 189 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel