Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 185 - 186 - 187 ... 200 - 201 - 202

Trith PW
6 stycznia 2020, 01:39
Przyznam że jakieś urozmaicenie koloru chyba nie zaszkodzi.

No i jak na moje ten hełm to jednak nie to. Jakoś coś mi nie pasuje w tych bocznych ozdobach. Może zbyt kryjące to?

Jak zwykle powstaje pytanie jak prawidłowo rozróżnić nową jednostkę przy tego typu rekonstrukcji, żeby dalej wyglądało na ulepszenie i jednocześnie nie było udziwnione.

Kuririn PW
6 stycznia 2020, 01:48
Trith:
Jak zwykle powstaje pytanie jak prawidłowo rozróżnić nową jednostkę przy tego typu rekonstrukcji, żeby dalej wyglądało na ulepszenie i jednocześnie nie było udziwnione.

To jest bardzo dobre pytanie, które sobie zadaje od nastu lat... i nie znam odpowiedzi.

Widocznie, to nie jest czas na powstawanie golema.

J. M. Sower PW
6 stycznia 2020, 12:04
Myślę, że te twoje golemy bardziej pasują stylem do H3 niż te nowej wersji HoTA. ;) Z bliska może widać, że twój model nie jest tak odpicowany, ale w skali H3, która ostatecznie tylko się liczy, to twój moim zdaniem wygrywa. Tylko nazwa mnie nie przekonuje. ;P Rozumiem sprytne nawiązanie, ale jednak proste "stalowe golemy" brzmiałyby w mojej opinii lepiej.

Fandor PW
6 stycznia 2020, 15:27
Jak pisałem już na FB wykonanie i dostosowanie do warunków H3 - w tym bijesz na głowę HotA.
Jednakże tak jak piszą inni kolorystyka, nazwa, to jednak nie pasuje, no i przydałoby się go jednak jakoś bardziej urozmaicić względem żelaznego, bo z daleka naprawdę może wyglądać jak przekolorowanka.
Coś czuję że w tym tempie dostaniemy nowy mod - wariacja anioła jako 7 poziom w każdym mieście, a potem jeszcze całe miasto aniołów. :p

Erui PW
6 stycznia 2020, 15:35
Fajna jednostka. Co do nazwy: może by tak Srebrny Golem? Albo Adamantowy czy Mithrilowy? Po co powielać hotowego? W końcu ten z HOTy i tak trafi do VCMI. A co do koloru to powinien się jakoś bardziej się błyszczeć. Wypoleruj go bardziej po prostu;). A jak się nie da dodaj złote elementy.

Lord Hawk PW
6 stycznia 2020, 20:53
Erui:
Fajna jednostka. Co do nazwy: może by tak Srebrny Golem? Albo Adamantowy czy Mithrilowy? Po co powielać hotowego?

Przecież ten Kuririna ma własnie oryginalną nazwę, bo on nazwał go Tytanowy Golem, a ten z HOTA, to Stalowy Golem i oba się na tyle różnią i wpasowują że nawet jakby oba były w VCMI to nie będą się dublować, a być bardziej alternatywną wizją czegoś pomiędzy Żelaznym a Złotym.
Chociaż fakt Srebrny też brzmi sensownie, to już tej magii nazwy nie będzie, bo obecnie to gra słowna zarówno materiału z jakiego jest zrobiony, oraz nawiązania wyglądu golema do Tytana, w co idealnie się wpasowuje.

Erui PW
6 stycznia 2020, 21:23
Może źle zrozumiałem wypowiedź Sowera, który sugerował nazwę "stalowe golemy". Tytanowe dla mnie też pasują najlepiej. Co do złotych ozdób podtrzymuję.

Mistrz PW
6 stycznia 2020, 21:42
Pozostaje zgodzić się z przedmówcami. Świetny design, świetna nazwa i związana z nią gra słów. Dobra robota!

Kertra PW
7 stycznia 2020, 16:12
A dla mnie wygląda niczym aluminium :D Ha! Aluminium szeleści! xD Warszafski Deszcz - Aluminium

Ogólnie to uważam, że wszystkie jednostki ostateczną nazwę powinny dostać kiedy mod będzie ukończony i decyzja należy do Kuririna, bo wiadomo że każdy ma inne zdanie, więc temat nazewnictwa sobie odpuście i bardziej się skupcie na tym co powinien poprawić w modelach jednostek. Dla mnie golem jest super, podoba mi się, ale osobiście bardziej bym go "wypolerował" :D

Kuririn PW
9 stycznia 2020, 00:02
Ulepszenie kapłana:

Warmonger PW
9 stycznia 2020, 10:07
Kolorki ze sobą nie współgrają. Ta blada poświata zupełnie nie pasuje do reszty.

Eggyslav PW
9 stycznia 2020, 10:18
Mnie się tam podoba, aczkolwiek ze złotą poświatą byłoby mu lepiej.

Fandor PW
9 stycznia 2020, 11:30
Wydaje mi się, że musisz uprościć teksturę szaty. Po skalowaniu do rozmiarów H3 wygląda jakby była po prostu brudna, mniej biała, nie widać że po prostu ma inną fakturę i to nie bardzo pasuje do H3, gdzie wszystkie jednostki są sterylne, czyste jakby dopiero co wyszły z myjni.

Kuririn PW
9 stycznia 2020, 16:20
Warmonger:
Kolorki ze sobą nie współgrają. Ta blada poświata zupełnie nie pasuje do reszty.
Panie, jakby mi się tak chciało, jak mi się nie chce...

Eggyslav:
aczkolwiek ze złotą poświatą byłoby mu lepiej.
Co do światełka, to powiem szczerze, waham się jeszcze.

Fandor:
Po skalowaniu do rozmiarów H3 wygląda jakby była po prostu brudna

Zobacz to u pozostałych kapłanów i mnichów:


Aczkolwiek, zabawy ze światłem mogą przynieść dobry efekt.

Drwal PW
9 stycznia 2020, 17:07
Według mnie coś nie tak jest z perspektywą - patrzy za bardzo w naszą stronę, ręce podobnie.
Co do koloru, to pamiętaj o dominującym kolorze. Ja bym wszystkie jednostki kierował w czerwień, Ty bardziej postawiłeś na błękit. Też dobrze, ale jak patrze na komplet jednostek, to nie widzę dużej spójności. Nie wiem czy ktoś ma podobne zdanie.

Rakso PW
9 stycznia 2020, 20:12
Jeśli chodzi o nazwę, to polecam - Mnich/Mnisi > Kapłan/Kapłani > Papież/Papieże. :D

Bajan PW
9 stycznia 2020, 21:14
Zmienić białą poświatę na inną, może delikatnie niebieską? Na ten moment jeszcze się to gryzie, choć sam koncept bardzo mi się podoba.


Górnik:
Co do koloru, to pamiętaj o dominującym kolorze. Ja bym wszystkie jednostki kierował w czerwień, Ty bardziej postawiłeś na błękit. Też dobrze, ale jak patrze na komplet jednostek, to nie widzę dużej spójności. Nie wiem czy ktoś ma podobne zdanie.

Nie wiem jak prezentuje się komplet jednostek, ale przeskok z bieli na czerwień jest zbyt skrajny moim zdaniem. Proponowałbym złoto oraz biel jako następstwo dla klasycznego, zamkowego niebieskiego.

Rakso:
Jeśli chodzi o nazwę, to polecam - Mnich/Mnisi > Kapłan/Kapłani > Papież/Papieże. :D

Ja bym wybrał klasycznie - arcykapłanów, no ale Papieże też pasują, dobry pomysł.

Rakso PW
9 stycznia 2020, 21:28
Jak polski mod, to polski akcent powinien być Imho i dlatego Papieże bezapelacyjnie najlepsi.

Fandor PW
9 stycznia 2020, 21:46
Kuri problem polega na tym, że biały kolor zachowuje się inaczej niż standardowe barwy. Spróbuj się pobawić z tym wygładzeniem.
Jeszcze do kolorystyki, tak pomyślałem, że może zamiast ciemno-niebieskiej czy granatowej części szaty zrobić ją w tym kolorze co archanioł? W pewnym sensie ładnie by to się uzupełniało i anioł miałby jakiegoś kompana kolorystycznego.

Kastore PW
9 stycznia 2020, 21:50
Cale szczęście, że papieże nie istnieją nigdzie poza Polską, bo skutki mogłyby być katastrofalne dla całego świata.
strona: 1 - 2 - 3 ... 185 - 186 - 187 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel