Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Niebiańska Kuźnia  (WoG, HotA, VCMI)temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń
komnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI)
strona: 1 - 2 - 3 ... 183 - 184 - 185 ... 200 - 201 - 202

Kuririn PW
16 grudnia 2019, 17:12
Warmonger:
ale w tym momencie wygląda trochę niewyraźnie podczas animacji.
Nie zapominaj, że to gif.

Eggyslav:
już lepszy by był proporczyk albo flaga zawieszona pod ostrzem:
To przerabiałem, wyszło bardzo, hmm nie hirołsowo...

zmudziak22:
Może Czempion/Paladyn, miałby uzbrojenie i broń jak na okładce podstawk
Raczej nie sadze. Ulepszenie tez musi mieć lance.

A przede wszystkim, rzucam sugestiami...

Fandor PW
17 grudnia 2019, 11:05
Dziwi mnie, że tak długo zajęła wam dyskusja o grafice z okładki która miała być efektowna, a nie w 100% zgodna z zawartością gry. Plus zawsze można się było wymówić, że to bohater/dowódca/jednostka specjalna.
Wracając do sedna, nie wiem, czy długa kopia czy lanca nie będą zbyt drobne w stosunku do postury krzyżowca, mogą przez to śmiesznie wyglądać w heroesowych warunkach (szkoda że tylko mi się podoba obecna forma tej kopii).
Flaga to generalnie głupi pomysł. ^^
Może po prostu skoro i tak widać po zbroi, że to ulepszenie zostaw broń taką jaka jest. Ja osobiście też zbytniej różnicy nie widziałem w ulepszonej kopii krzyżowca i nie przeszkadzało mi to (chociaż jak pisałem, ja bym zostawił obecną wersję i nie zmieniał).

Eggyslav PW
17 grudnia 2019, 19:44
Fandor:
Flaga to generalnie głupi pomysł. ^^

A to niby czemu? Według mnie pasuje, gdyż proporce były częstą ozdobą rycerskich kopii. I zresztą taki proporzec ma więcej sensu niż robienie z kopii halabardy, która była bronią piechoty. Kopia była bronią kłującą, służyła do ataku w sarży, a takie zbędne dodatkowe tnące ostrza tylko by ją obciążały na końcu, co powodowałoby to że taka kopia złamałaby się zanim czempion dotarłby do wroga.

Już lepiej zostawić kopię tak jak była.

Święty Majkyl PW
19 grudnia 2019, 22:04
Patrząc jak to teraz wygląda w grze i na profilu moda, to widać że lepiej nie przesadzać z dodatkami. Rozmywają się a jakby na kopii jeszcze miała latać flaga, to by było zupełnie nieczytelne.

Kuririn PW
27 grudnia 2019, 17:39


Dużo (jak nie wszystko)pomógł Khemiel ;)

avatar PW
27 grudnia 2019, 18:02
Brakuje mu trochę kąpieli w Perwolu :)

Khemiel PW
27 grudnia 2019, 21:13
Jakie wszystko panie, ja mu ino futerko na łapkach dokleiłem. ;P

Dydzio PW
28 grudnia 2019, 10:29
Poza kanciastymi skrzydłami lepszy od oryginału

Kuririn PW
28 grudnia 2019, 11:41
To jest sugestia ulepszenia :D z pancerza zrezygnowałem, ponieważ zostałem namówiony :P

zmudziak22 PW
28 grudnia 2019, 14:03
Wygląda jakby wpadł do beczki z wybielaczem :P (żarcik)

Fajnie się gryf prezentuje, nie jest przesadzony z uzbrojeniem jak Gryf w H5.

Kuririn PW
28 grudnia 2019, 15:36
Mam nadzieje, że to jest to.

Jednak nie to. Lecz to :P

Dren PW
28 grudnia 2019, 18:17
Takie pytanko, tekstury to robisz w jakimś zewnętrznym programie graficznym, czy raczej używasz tego co masz w blenderze? A może obydwa?

Kuririn PW
28 grudnia 2019, 18:24
Dren:
A może obydwa?
Tak i tak.

witchking PW
28 grudnia 2019, 20:11
Gryf wygląda godnie, zmniejszylbym tylko intensywność kolorystyka dziobu a podkręcil troche szpony

Dren PW
28 grudnia 2019, 22:24
Dzięki

Erui PW
28 grudnia 2019, 22:52
Gryf cud, miód, malina. Nic bym nie zmieniał.

Lord Hawk PW
29 grudnia 2019, 23:12
Gryf prezentuję się bardzo dobrze, skoro zbrojka odpada to trudno coś jeszcze zaproponować, ale również trudno się do czegoś doczepić, kolorystycznie idealnie pasuje do zamku.

DragoHomm PW
29 grudnia 2019, 23:20
Mi brakuje jakiegoś elementu, którym mógłby się kolorystycznie wpasować w resztę oddziałów. Może obroża/wstęga coś w stylu gryfa z Heroes I

Lord Hawk PW
29 grudnia 2019, 23:30
DragoHomm:
Mi brakuje jakiegoś elementu, którym mógłby się kolorystycznie wpasować w resztę oddziałów. Może obroża/wstęga coś w stylu gryfa z Heroes I

Ta obroża, wstęga czy coś to faktycznie jest jakiś dobry pomysł jako "uszlachetniacz" i warto rozważyć. Co się jednak tyczy kolorystyki przy innych jednostkach miasta, to Gryf akurat jest chyba taki celowo, żeby się odróżniać, zresztą w każdym zamku coś takiego się zdarza np. w Inferno Hell Hound/Cerber.

Święty Majkyl PW
30 grudnia 2019, 17:30
A może zamiast obroży mu ryngraf dać? Byłaby szlachetna symbolika z małym akcentem pancerza:)
strona: 1 - 2 - 3 ... 183 - 184 - 185 ... 200 - 201 - 202
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel