|
|
|
|
Witaj Nieznajomy!
|
temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeńkomnata: Niebiańska Kuźnia (WoG, HotA, VCMI) |
wróć do komnaty
|
| strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 201 - 202 - 203 | |
![]() witchking
|
Na prośbę Kuririna zrobiłem coś takiego: Tak to mniej-więcej wygląda w mieście: |
![]() Gravius
|
za mało niebieskiego :P |
![]() Wiwern
|
Siedlisko gryfów jest śliczne. Liszy też, choć te czaszki na dole trochę psują wrażenie. Koronę też dałoby się jeszcze poprawić, ale generalnie na plus. Gorzej z waszymi koncepcjami areny walk. Nie trafiają do mnie zupełnie i gryzą się z klimatem miasta. :) |
![]() Kuririn
|
Wiem i właśnie ten projekt siedliska poszedł do kosza :D Co do siedliska liczow mam wersje bez czaszek i można te czaszki jeszcze wykorzystać w innym siedlisku. Nawet wiem gdzie :P |
![]() Drwal
|
Mi wersja Witchinga się podoba, budynki za areną są ładne w stylu H3, jedynie co można im zarzucić, że troszkę nie pasują kolorystycznie. Kolor dachówki powinien być bardziej rudawy, tak jak na domkach. Jak dla mnie mała korekta i powinno być ok. Co do siedliska Gryfów, nie wiem czemu z niego rezygnujesz. Wygląda bardzo dobrze, dobrze komponuje się z miastem. Radzę jeszcze raz to przemyśleć. :) |
|
Warmonger
|
Troszkę nie pasuje, bo rzuca cień w przeciwną stronę. Jest też nie w skali, choć to już mniejszy problem. Ogólnie jednak prędzej czy później ktoś się zorientuje, że to sklejanka. W ten sposób nigdy nie osiągniesz dobrego efektu. |
![]() Kuririn
|
Pisałem o arenie mistrzów, reszta zostaje. |
![]() Irhak
|
Luźny pomysł - może wykorzystać grafikę klasztoru? Wejście zdublować i dać na boki i dorobić jakiś murek? |
![]() AmiDaDeer
|
Warmonger: Tak jak cały ekran miasta? :D
Ogólnie jednak prędzej czy później ktoś się zorientuje, że to sklejanka. |
![]() Irhak
|
Cytat: Tak jak każdy budynek? :P
Tak jak cały ekran miasta? :D |
![]() Kuririn
|
Nie widzę problemu aby temat sklejanek został wyrzucony do kosza, (usunięty). Może ktoś, kiedyś zrobi lepszego moda, z modelami 3d. |
![]() jarojj10
|
Mi tam ten model jak najbardziej pasuje. Trzeba tylko trochę zmienić teksturę ściany żeby nie gryzła się aż tak z oryginalnymi. |
![]() Kuririn
|
Necropolia: Screen: ![]() Siedlisko duszka i kościanego łucznika. |
![]() Nerevar
|
Wszystko fajnie, tylko te płyty przy (rozkopanych) grobach wywaliłbym w diabły - imho wyglądałoby ciut lepiej. I jestem ślepy, czy u duszka za wiele zmian nie ma? |
![]() Kuririn
|
Tak, tam dodałem animacje duszków, lecz to widać dobrze w mieście (w wyżej umieszczonym screenie) :) Rozkopane groby ... coś chciałem dodać. Nie mam stworka na ul rycerza mrocznego. Może ktoś takowego posiada? lub chciałby zrobić?? Bez tablic grobowych :D Screen:
|
![]() Drwal
|
Tablice grobowe są trochę za duże i takie no za ładne. Jakbyś dodał efekt jakiegoś zniszczenia i je zmniejszył byłoby dużo lepiej. Wersja bez też ładna, gratulacje. |
![]() Irhak
|
Cytat: A może koszmar? :P
Nie mam stworka na ul rycerza mrocznego. |
![]() witchking
|
Ja tam wole wersje z nagrobkami. |
![]() MinosKing
|
Witam wszystkich jestem MinosKing i mam pewien pomysł na drugie ul. Upiornego Rycerza a mianowicie Nosferatu lub Jeździec Apokalipsy mam też odpowiedni def. z wyglądem i pełną animacją tej postaci jeśli zajdzie taka potrzeba podam go w formie linku :) Edit: Tutaj wspomniany link do tych jednostek: http://speedy.sh/R8tfU/Jednostki-Nekropolii.rar |
![]() Drwal
|
Mi też pomysł z nagrobkami się bardzo podoba, ale troszkę zbyt bardzo rzucają się w oczy. Może by wykorzystać, jakieś grafiki nagrobków co znajdują się już w oknie miasta. Wydaje mi się, że efekt byłby dużo lepszy:) Zrobiłem coś po swojemu, ale no wersja Kuririna chyba lepsza:
|
| strona: 1 - 2 - 3 ... 13 - 14 - 15 ... 201 - 202 - 203 | |
| temat: [VCMI/projekt] Dodatkowe ulepszenia stworzeń |
wróć do komnaty
|
powered by phpQui
beware of the two-headed weasel