Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 35 - 36 - 37

jollo PW
12 maja 2013, 12:13
W takim razie czekam.

Torment PW
12 maja 2013, 15:27
Witam wszystkich,

Mam takie zapytanie: Coz to za sposob na wylozenie stworzenia poprzez discard do cmentarza i wylozenie za darmo z cmentarza? (Nie trzeba wtedy rozwijac Mocy zeby wylozyc stworzenie za np. 7). Chodzi mi o dokladne spelle/łuty szczescia...

Hayven PW
12 maja 2013, 16:27
Hmm... ja jedyny taki sposób widzę w Grand Finale Kat i Ołtarzu Ashy (jeśli ktoś nam obniżył atak np. klątwą negacji). Może jeszcze Posiłki (w podobnym przypadku), ale pewności nie mam.

Torment PW
12 maja 2013, 17:41
Hmm... Wiec na Arianie raczej nie skorzystam. Fakt, ze nie osiagnalem jeszcze 5 poziomu i dopiero poznaje gre, ale przy bohaterze z 0 pkt na lut szczescia chyba nie skorzystam z tych kart.

BTW: Ariana zabija stworzenie z "licznikiem" - mam rozumiec, ze kazdy licznik umozliwia mi zabicie stworzenia za 4 pkt zasobow? (infekcja, obnizenie atk/odwetu)?

Hayven PW
12 maja 2013, 17:47
Infekcja, Szał, Ogień (Płonąca Broń), Okaleczenie...

Tursonidas PW
12 maja 2013, 20:19
Witam Wszystkich Serdecznie!!
Jestem maniakiem Heroesów. Na Duala trafiłem niedawno. Jestem całkiem zielony (jak ten smok przy rejestracji :P ) ale jakoś przędę. Mam jednak pytanie: Mam kolekcję kart nabytą w Piekielnej Otchłani. Mogę je poświęcić na ołtarzu ale... nie jestem w stanie przerzucić ich do talii :( Gram Nekromantą i nawet kart tej nacji łącznie z magią nie mogę przenieść. Gdzie robię błąd??? bo to, że robię to pewniak :D

kuackillah PW
12 maja 2013, 21:23
W otchłani palisz karty za złoto i zbierasz % zeby dostac bonusowa karte. Na poczatku gry nie pal zadnych kart, zbieraj pieczeci do 1000 i kup duzego boxa z podstawki, a za złoto pakiety bohaterskie.

Tursonidas PW
12 maja 2013, 21:26
Dzięki za odezwę. Tak też robię ale w otchłani mam karty (powyżej), których nie mogę przełożyć do talii czy to tak powinno wyglądać?

Dark Dragon PW
12 maja 2013, 22:25
W Otchłani masz powyżej karty, które możesz przełożyć tylko do spalenia do Otchłani. Od wkładania ich do decka jest inna zakładka.

Tursonidas PW
12 maja 2013, 22:31
OK Dark. Rozumiem, że chodzi o zakładkę Karty (kolekcja + talia) tyle, że tych kart tam nie ma :( a są to dość ciekawe karty (te co niby są do poświęcenia w otchłani :/)

Dark Dragon PW
12 maja 2013, 23:00
Prześlij screena i zobaczymy o co chodzi. Jednego z Otchłani i drugiego z kolekcji kart.

Tursonidas PW
12 maja 2013, 23:37
Dobra można się śmiać :P ale muszę zapytać - jak się wkleja foty na to forum <zawstydzony>

lukap PW
12 maja 2013, 23:37
hej

powiedzcie mi co jest z kampania, urywa mi sie po 3 aktach i nie ma nic dalej, czytalem ze po jakims patchu nie mozna jej kontynuowac ale dla czego i kiedy bedzie mozna to robic z powrotem??

kuackillah PW
13 maja 2013, 00:17
Kampa na razie ma 3 etapy, mozliwe, że z dodatkiem, który wejdzie teraz bedzie czwarty. Z tego co wiem to bedzie kilka nowych, ciekawych smaczkow, osiagniec i troszke zmian w interfejsie, które spodobaja sie graczom ;) Bardzo dobrze, że gra sie rozwija i w całkiem dobrym tempie jak_i w dobra strone. Zdecydowanie zmieni sie metagame po tym dodatku.

Zaratustrian PW
13 maja 2013, 14:52
Ten temat może ci pomóc Tursonidasie.

jollo PW
13 maja 2013, 23:01
Co to znaczy, że zyskuje prawo do nagród 5 poziomu? ;)

Tursonidas PW
14 maja 2013, 00:18
Zaratustrian dzięki bardzo!! Dziś już nie będę wklejał tych zdjęć bo i tak późno. Pozdrawiam.


jollo PW
14 maja 2013, 12:26
To ja ponawiam pytanie.
Wziąłem udział w turnieju "Pula", zająłem bardzo odległe miejsce i dostałem informację, że zyskuje prawo do nagród 5 poziomu. Tylko o co tak właściwie chodzi?
I ogólnie jaki jest rozkład kasy w "Puli". Ile miejsc coś dostaje? Czy to zależy od sumy zebranej kwoty?

Dark Dragon PW
14 maja 2013, 12:57
Nagrody 5. poziomu to bodaj najniższy pułap nagród na jaki można się załapać. Nagroda każdego poziomu to pewien procent ogólnej puli turnieju.

Torment PW
14 maja 2013, 17:26
Sytuacja:

Przeciwnik rzuca czar powodujacy "Regeneracje wszystkich sojuszniczych jednostek 1" lub np. ten, gdzie "Bohater nie otrzymuje obrazen do swojej nastepnej tury"

Czy da sie rzucic w takiej sutyacji czar NA bohatera z efektem "zdejmuje wszystkie zaklecia z celu" i zdjac ten czar z tego pola "ponad" bohaterem?
strona: 1 - 2 - 3 ... 6 - 7 - 8 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel