Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 35 - 36 - 37

Acros12 PW
7 maja 2013, 11:04
Jak myślicie, czy jest szansa na to, żeby za wygraną z graczem, który ma wyższe Elo była większa kasa ? Bo dochodzą mnie słuchy, że gracze specjalnie zbijają sobie Elo poniżej 1001 i farmią , a to może trochę zaburzyć system tej gry.

Dark Dragon PW
7 maja 2013, 12:08
Nie. Gracze zbijają ELO, bo łatwiej jest im wygrywać, a za wygraną jest więcej złota.

Hayven PW
7 maja 2013, 15:36
Ale faktem jest, że jeśli twój przeciwnik ma wyższe ELO niż ty, za pokonanie go zdobywasz więcej kasy i expa :P

Shael PW
8 maja 2013, 15:29
Witam. Otóż nie wiem jak zbudować talię do samouczka (ostatni obóz to jest), wybieram wszystkie karty jakie mam, ale to chyba za mało. Może robię coś źle? jestem laikiem w tej grze, więc proszę o cierpliwość, jak i wsparcie :)

Dark Dragon PW
8 maja 2013, 15:45
Liczba kart powinna dążyć do minimum (59). Wstaw sobie kreaturki załóżmy do max 3/4 poziomu i do tego łuty/zaklęcia do max 4.

naciaki PW
10 maja 2013, 09:13
Czy będzie nowa kampania w heroldzie pustki?

Martfa PW
10 maja 2013, 15:18
Hell-oł

Wybaczcie noobowi głupie pytanie, ale co właściwie oznacza skrót OTK? :)

Dark Dragon PW
10 maja 2013, 15:48
One Turn Kill. Są to decki, które tak długo bronią się przed zadaniem im śmierci, aż są w stanie uśmiercić Cię w jednej turze.

naciaki:
Czy będzie nowa kampania w heroldzie pustki?

Póki co jeszcze nie wiadomo.

Azon PW
10 maja 2013, 16:39
Cytat:
One Turn Kill. Są to decki, które tak długo bronią się przed zadaniem im śmierci, aż są w stanie uśmiercić Cię w jednej turze.

A przy okazji... Czy oprócz taktyk opartych na Grand Finale Kat i Wieży Niepamięci są jakieś inne OTK?

Dark Dragon PW
10 maja 2013, 17:06
Tak, w większości opierają się one na Skoku W Czasie.

jollo PW
10 maja 2013, 17:09
Cóż to za wydarzenie, że w otchłani pojawił się Shi-no-shi? ;)
Nie oglądałem ostatnio kart w otchłani, czyżbym przegapił jakieś inne epickie?

Littlebart PW
10 maja 2013, 17:54
Witam, dawniej jak grałem po osiągnięciu 5 levela dostawało się dużo pieczęci i starczało na pakiet 120 kart, czy nadal teraz tak jest i dostaje się tyle? Czy lepiej oszczędzać na ten pakiet? I ile się dostaje teraz/dostawało wcześniej :D?

Dark Dragon PW
10 maja 2013, 17:59
Co 5 poziomów zdobywa się osiągnięcie, która zapewnia nam dodatkową ilość złota lub pieczęci. Co do ilości - odsyłam do działu Osiągnięcia.

Azon PW
10 maja 2013, 18:10
Skok w czasie? Serio? Nie wiem czy 20 pkt. surowców (obecnie maksimum o ile się nie mylę) wystarczy na wystawienie stworzeń zadających łącznie 20 obrażeń i jeszcze rzucenie skoku w czasie, więc trzeba by się posiłkować kryształową grotą... Jest to wykonalne nekropolią? Nekropolia nie ma stworzeń nisko surowcowych o wysokim ataku.

Hayven PW
10 maja 2013, 18:20
A co powiesz na DA? :D

A z tym Shi-no-shi, to jest taka akcja, że co jakiś czas fani mogą wybrać kartę, która pojawi się w Piekielnej Otchłani :)

Dark Dragon PW
10 maja 2013, 19:20
jollo:
Nie oglądałem ostatnio kart w otchłani, czyżbym przegapił jakieś inne epickie?

Raz w miesiącu będzie pojawiać się karta epicka w Otchłani. Tymczasem była już np. Banshee...

Hayven PW
10 maja 2013, 19:34
Ja chcieć Wilczy Kapitan!

Martfa PW
11 maja 2013, 00:46
Jak już jesteśmy przy pobożnych życzeniach, to ja chcę Pustoszyciela. 1000 kart zamknięty, a jeszcze ani jeden mi się nie trafił :P Najbardziej epicka karta (pod względem dostępności) na jaką (nie)trafiłam ;)

jollo PW
12 maja 2013, 11:31
Czy ktoś się orientuje jak będą wyglądać ceny pakietów dodatku oraz jak będzie wyglądać ich zawartość?
Czy np do pakietu standardowego dodane zostaną pakiety z pustki i cena zostanie? Czy będzie np. cena zwykłego pakietu jaka jest, cena void pakietu powiedzmy za 17k, pakiet z nowego dodatku za pieczęci?
Mam odłożone trochę złota i pieczęci i się zastanawiam czy np nie wydać złota na zwykłe pakiety, ale po cichu liczę, że może coś stanieje ;)

Dark Dragon PW
12 maja 2013, 11:56
Ceny nie zostały jeszcze ustalone.
strona: 1 - 2 - 3 ... 5 - 6 - 7 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel