Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 35 - 36 - 37

Azon PW
29 kwietnia 2013, 00:23
^^W 100% zgadzam się z Hayvenem... Tylko raz udało mi się pokonać gracza z tym takim deckiem, ale tylko dlatego miałem szczęście przy rzucaniu Zrządzenia losu, a przeciwnik nie był na tyle kumaty, aby do swojej talii wziąć karty przywołujące łuty szczęścia z cmentarza. Ta oraz taktyka grand finale kat na oszalałym cyklopie (+ ewentualnie jakieś czary czy luty szczęścia zwieszając atak) to dwie najbardziej dewastacyjne ruchy w grze, bo mogą w jednej turze zabić bohatera mającego full życia.

Dodatkowo patrząc po innych frakcjach, to właściwie tylko Inferno ma jakiekolwiek szanse (choć trzeba mieć sporo szczęścia) na poradzenie sobie z wieża niepamięci. Już na ELO 1000 jest sporo graczy tego używających, boje się, że wyżej będzie ich jeszcze więcej, bo strategia nie ma żadnych słabych punktów.

jagi0 PW
29 kwietnia 2013, 14:52
Wie ktoś jak odtworzyć replay? Miałem super meczyk to bym innym pokazał :d

Saalar PW
29 kwietnia 2013, 15:41
Hahahhaha... no tak, co zrobić... było się tym nabkiem,raz że zrobiłem sobie zamieszanie z niebieskimi, a dwa że poświęciłem tak świetną kartę :D
Na szczęście deck sanktuarium troszkę mi to zrekompensował :D
No i: PRZYSIĘGAM ŻE WCZEŚNIEJ JEJ NIE BYŁO NA LIŚCIE! nie wiem jak mogłem ją przeoczyć a sprawdzałem nie raz ;3 i oczywiści danke schön za znalezienie karty :)

Ach... jeszcze pytanko! Ta Wieża Niepamięci to zestaw pustki, czy standardowy?

Dark DragonDark DragonProszę nie pisać postów pod postem - jest to uznawane za spam. Mamy coś takiego jak przycisk "edytuj", dzięki któremu możesz to dodać do starszej wypowiedzi.

Hayven PW
29 kwietnia 2013, 16:29
Zestaw Pustki.

@Azon: Można jeszcze próbować z Poszukiwaczami Śmierci z Pao, Drzewem Prawdy w przypadku Przystani i Mass Dispelem :D

Dark Dragon PW
29 kwietnia 2013, 16:42
W ostatniej kolumnie masz coś takiego jak oznaczenie serii - jak najedziesz na nie myszką to pojawi się napis "Powstanie Pustki" ;).

Saalar PW
29 kwietnia 2013, 16:53
Dzienks, będę pamiętał... posty np. literówki, edytują się same czy "ktoś" to robi? Nie żebym czuł się urażony, tak tylko pytam :)

Dark DragonDark DragonKażdy administrator poprawia posty w swoim dziale. Jednak byłoby miło jakby każdy starał się ograniczać literówki i błędy, ułatwia to innym czytanie takich postów ;)

Azon PW
1 maja 2013, 00:19
@Hayven

Nie wiem jak poszukiwacz śmierci mógłby pomóc skoro gracz kontrolujący pole bitwy łatwo wyłącza możliwość rzucania stworzeń lub ataku na swojego bohatera.

Drzewo prawdy wydaje się ok, ale to, że w jednej turze uda się przełamać "obronę" to niestety za mało bo w następnej twoje stworzenia zostaną odesłana z powrotem do ręki, ale w sumie ok - kilka drzew prawdy pod rząd + karty zdejmujące zaklęcia i będzie się miało jakąś szansę.

Jest też Kosmiczna Reorientacja, która rzucona w odpowiednim momencie niweczy całą taktykę wieży niepamięci, choć przyznam, że przydatność jej w klasycznej grze jest raczej mała.

Hayven PW
1 maja 2013, 09:00
Most Ogni Piekielnych w Inferno ^^

Co do Pao - jeśli uda się wystawić ich wystarczająco wcześnie, można skutecznie zbić życie przeciwnika, zwłaszcza jeśli dysponujemy Rozproszeniem lub/i Drzewem Prawdy (to pierwsze przeciwko Uściskowi Ziemi, Kamiennej Tarczy i blokadom).

Azon PW
1 maja 2013, 17:30
Jest też hol udręki - Inferno ma dobre karty łutów szczęścia btw.

vidmo76 PW
5 maja 2013, 09:28
Witam wszystkich. Chciał bym się dowiedzieć jak to dokładnie jest, gdy się talia kończy (spotkało mnie to dwa razy i przez to przegrałem ).
Kończy mi się talia, a na stole leżą 3 karty postaci. Dobrać nie mogę, bo nie ma z czego, zresztą próba dobrania karty przez bohatera, kończy się odjęciem jemu punktu.
I masz teraz niepełną obronę na stole i leżysz.
Więc chciał bym, by mnie ktoś oświecił, jak to jest?


Więc nijak ma się gadka, że czym mniejsza talia tym lepiej.

superzgred PW
5 maja 2013, 09:45
Jak się skończą karty to masz problem. Raczej pewna przegrana.

naciaki PW
5 maja 2013, 09:48
Jak zdobyć osiągnięcie ' Ukończ turniej codzienny pierwszego poziomu ' ?

Hayven PW
5 maja 2013, 12:46
Trzeba ukończyć chyba turniej codzienny tak, żeby zdobyć nagrodę pierwszego poziomu.

Derwilly PW
5 maja 2013, 13:33
ktoś wie może kiedy jest planowany najbliższy update? :) bo może dzięki niemu gra będzie mi działać :/

Dark Dragon PW
5 maja 2013, 13:56
Może wtedy jak wyjdzie dodatek. Wcześniej mogą pojawić się jakieś małe updaty, ale nikt dokładnie nie wie kiedy.

CrVgNpJ PW
6 maja 2013, 15:39
Zauważyłem, że po przekroczeniu 500 punktów umiejetności (elo), Elo nigdy nie spadnie poniżej 501 czy to jedyny teki przypadek czy po przekroczeniu innej wartości elo również nie da się spaść niżej?

Hayven PW
6 maja 2013, 16:10
Podobnie jest po 1001 i po 1501, nie wiem jak w innych przypadkach.

Divium Furor PW
6 maja 2013, 18:22
Da się spaść niżej przegrywając kilkanaście gier pod rząd. nawet na elo 501

CrVgNpJ PW
6 maja 2013, 19:57
Dzięki bardzo

Azon PW
7 maja 2013, 00:53
Nie kilkanaście a równe 10.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel