Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 35 - 36 - 37

jollo PW
24 kwietnia 2013, 14:01
Faktycznie dzięki.
Mam z kolei inne pytanie. Otóż w instrukcji gry napisane jest, że w pierwszej turze dostajemy 1 punkt surowca. Natomiast na filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=uJDUHdNnrq4
widać, że w pierwszej turze zawodnik ma do wydania aż 3!
Filmik dodany wczoraj, więc przypuszczam, że świeży patch, nie jakiś stary, no chyba, że tak było na jakiejś poprzedniej wersji.
Czy może jest to nagroda za nieprzetasowanie talii?
A może takie zasady są na turniejach?
Aha w drugiej turze zawodnik ma 3 punkty, podczas gdy ja w swoich grach mam tylko 2, natomiast często przetasowuje karty na początku, więc to może być przyczyna.
Z góry dzięki za odpowiedź.

Dark Dragon PW
24 kwietnia 2013, 15:15
Nie ma żadnej nagrody za Mulligana (zmiana ręki startowej).

Hayven PW
24 kwietnia 2013, 15:40
No tak, ale skąd się wzięły aż trzy zasoby na początku bitwy? Mnie też to zastanawia :D

I co to za aktualizacja? :/

PaayJer PW
24 kwietnia 2013, 18:38
Witam, a więc, wiem że alternatywną kartę:

-Garant można zdobyć za achievement
-Kat można zdobyć za achievement
-Obozowisko można zdobyć za kod świąteczny

Ale nie wiem jak zdobyć alternatywną kartę:

-Drzewo Prawdy (Łut szczęścia Przystani)
-Pustoszyciel (Stworzenie Inferno)
-Mroczny Asasyn (Stworzenie neutralne)
-Poszukiwacz Śmierci z Pao (Stworzenie neutralne)
-Skradzione Zapasy (Neutralny łut szczęścia)

Pomożecie?

Hayven PW
24 kwietnia 2013, 18:59
Drzewo Prawdy i Skradzione Zapasy dostaliśmy na Boże Narodzenie :P

A Pustoszyciela (kod) dostali ci, którzy brali udział w beta-testach MM: Raiders.

Dark Dragon PW
24 kwietnia 2013, 20:36
Mroczny Asasyn i Pao byli nagrodą za udział w zamkniętej becie Duela.

PaayJer PW
24 kwietnia 2013, 21:05
Czyli już po ptokach :D Może jeszcze kiedyś będą dostępne bo jestem kolekcjonerem :)

jagi0 PW
25 kwietnia 2013, 07:23
Ktoś gra talią sanktuarium? Wcześniej grałem Arianną do ~150 elo, teraz z sanktuarium ~400 elo w parę dni. Zauważyłem, że każdy gra inferno, nekro, bo są dobre.

jollo PW
25 kwietnia 2013, 09:28
Cytat:
No tak, ale skąd się wzięły aż trzy zasoby na początku bitwy? Mnie też to zastanawia :D

To podobno bug jest jednak, związany z powtórką.

Cytat:
Ktoś gra talią sanktuarium? Wcześniej grałem Arianną do ~150 elo, teraz z sanktuarium ~400 elo w parę dni. Zauważyłem, że każdy gra inferno, nekro, bo są dobre.

Wszystkie talie są dobre, jak się ma jakiś koncept i ogólnie niestety też dobre karty. Ogólnie z obserwacji wynika, że warto skupić się na 2 czynnikach, np moc i magia, bez łutów i też nie nastawiać się na super hiper kreaturki kosztujące 6 mocy, ale to już zależy dużo od talii właśnie.

Dark DragonDark DragonProszę nie pisać posta pod postem. Istnieje coś takiego jak przycisk "edytuj".


Mam kolejne pytanie co do obliczenia ile dostanę złota za wygraną/przegraną, tudzież jak się liczą bonusy, np ciężka nawała, o ile dobrze pamiętam.
Z moich obliczeń wynika, że w przypadku XP bazowy poziom to 540 + 30/tura, więc np po 5 turach otrzymuje się 690 XP.
Natomiast co do złota, ciężko mi coś określić. Na pewno jest baza i złoto/turę, ale nie wiem w jakiej ilości, a tym bardziej w jaki sposób liczone są dodatkowe bonusy.
W przypadku porażki obstawiam, że dostaje się wszystko podzielone przez dwa, ale mogę się mylić.

Dark DragonDark DragonPonawiam prośbę. Odstęp czasu między dwoma postami jest stanowczo zbyt krótki

madridista_PL_ PW
25 kwietnia 2013, 21:29
Witam!

Mam do wydania 65628 złota i 1125 pieczęci.

Obecnie gram Infernem wybranym jako początkowy deck z darmowymi kartami z kodów. Obecnie mam 3 lvl. W przyszłości mogę planować przeniesienie się na Świątynię.

I tutaj mam pytania. Jakie pakiety kupić, żeby wyjść na tym najlepiej? Czy gra Infernem z Garantem ma sens czy szukać kogoś/czegoś innego? Kupić Powstanie Pustki czy Zestaw? A może całkiem co innego?

Z góry dzięki za rady
Pozdrawiam
madridista_PL_

Dark Dragon PW
25 kwietnia 2013, 22:17
Kupić box z Zestawu Podstawowego. Jeśli lubisz nim grać to inwestuj sobie w Pakiety Posiłków Zestawu Podstawowego. Jeśli chcesz innego bohatera to oczywiście inwestuj sobie w Pakiety Bohaterskie.

Poza tym odsyłam do działu Sklep.

jollo PW
26 kwietnia 2013, 08:19
Cytat:
I tutaj mam pytania. Jakie pakiety kupić, żeby wyjść na tym najlepiej? Czy gra Infernem z Garantem ma sens czy szukać kogoś/czegoś innego? Kupić Powstanie Pustki czy Zestaw? A może całkiem co innego?

Ah ten problem zbyt wielu pieniędzy;) Ja kupiłem box zestawu pustki za pieczęcie i talię sanktuarium za złoto. Trochę potem żałowałem. Tzn box zestawu pustki, cóż przydaje się, aczkolwiek wiadomo, poradzisz sobie i bez niego, natomiast, pustkę kupisz tylko za pieczęcie, więc imho warto rozważyć kupno właśnie boxu pustki, a za złoto już normalne pakiety/inną talię.
Jeżeli nie masz dużej ilości pieniędzy, żeby wymieniać na pieczęcie, to odradzam sanktuarium, ponieważ karty do tej talii kupujesz tylko za pieczęcie, co jest dość powolnym procesem. Grając inną talią, możesz zawsze wymienić pieczęcie na złoto, więc teoretycznie przyrost kart jest dwa razy szybszy.
Odradzam też na początku kupować pakiety bohaterskie. Ja tak robiłem, mam paru dobrych bohaterów, ale co z tego, skoro nie ma do nich kart;) Koniec, końcem gram podstawowym do Przystani.

Hayven PW
26 kwietnia 2013, 18:13
Ile prawdopodobnie będzie kosztował box z mid-mayowego rozszerzenia? Czy jeśli zdołam jakimś cudem uzbierać 1300 pieczęci, to zdołam go zakupić?

Czy będą dostępne pakiety mieszane, dostępne za złoto, takie jak Pakiet Emilio?

Dark Dragon PW
26 kwietnia 2013, 19:34
Będą pakiety mieszane. Ceny nie są jeszcze ustalone. Na pocieszenie dodam, że nie ma się co spodziewać dodatku w środku maja ;).

Hayven PW
28 kwietnia 2013, 13:28
Czyli nie będzie nowej frakcji? Mimo to, będę zbierał na boxa :P

Dark Dragon PW
28 kwietnia 2013, 13:44
Nie będzie w tym rozszerzeniu ;). Ale dojdą nowe funkcjonalności wewnątrz gry, które być może będą bardziej docenione niż nowa frakcja ;).

Hayven PW
28 kwietnia 2013, 14:20
Byłem przy rozmowie, więc wiem - i bardzo mnie one cieszą :P

Saalar PW
28 kwietnia 2013, 17:18
Hejjjjjjjj !
Mam pytanko dotyczące karty, na żadnych spisach nie mogę jej znaleźć... nooo tej takiej wieży jakby trafionej piorunem, o opisie mniej więcej: zadaje obrażenia bohaterowi równe liczbie kart w jego ręce minus 5.O! Pamiętam ją dobrze! Podajcie nazwę tej karty! plisss, niedawno jeszcze jako naab usunąłem ja w piekielnej otchłani, a jest fajna :)

Hayven PW
28 kwietnia 2013, 18:02
Tower of Oblivion/Filar Niepamięci

BTW, jak mogłeś ją poświęcić?! Jak dla mnie, powinna być unikalna, bo deck typu Kontrola + Zawalony Most/Tron Odnowy/masowe zaklęcia + blokady + więcej niż jeden taki łut to gruuuba przesada i rzecz niemal niemożliwa do zagięcia przez decki rushujące :(

Dark Dragon PW
28 kwietnia 2013, 18:07
Wieża Niepamięci. Trzecia karta od dołu.
strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel