Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 - 37

TopFunny525 PW
28 maja 2014, 15:41
Również mam podobną sytuację co Rok. Mam w swojej talii sanktuarium 2 epickie zaklęcia (w tym Song of the Lost) i przyznam, że częściej mi wypadają niż magiczni przekupnie, których wrzuciłem 2/3 do talii.

Poza tym, mam pytanie. Orientuje się ktoś, gdzie znajdują się pliki muzyczne DoCa? Z góry dziękuje za informacje.

EDIT :

Poza tym, w sklepie w komnacie Duela, została powielona ta sama informacja, odnośnie "podrasowanych" decków Twierdzy i Akademii. Ta sama informacja pojawiła się, gdy chciałem sprawdzić informacje o podrasowanym decku Świątynii I Nekropolis. Mógłby ktoś ten błąd naprawić?

TopFunny525 PW
2 czerwca 2014, 21:44
Z ciekawości zapytam, czy kobieta występująca na karcie Song of the Lost, to Myranda z Akademii?

Alamar PW
2 czerwca 2014, 21:48
Tak

Kammer PW
2 czerwca 2014, 21:52
Występuje ona również w Burzy Piaskowej.

A najlepsze jest to, że oba te zaklęcia weszły do gry przed dodaniem do gry Akademii, a zatem były spoilerem.

Alamar PW
2 czerwca 2014, 21:56
Poza tym w kampanii, jak i w MMX, Myranda ma inne oblicze:

Kammer PW
2 czerwca 2014, 22:02
Ot, ma piasek we włosach.:P

Alamar PW
2 czerwca 2014, 22:12
Czy aby na pewno?

Kammer PW
2 czerwca 2014, 22:17


Sugerujesz farbowanie? Aczkolwiek te dymy mają kolor denaturatowy, więc można przypuszczać, że one tylko ma kaca.

Alamar PW
2 czerwca 2014, 22:49
Te obłoki to magia pustki.

TopFunny525 PW
2 czerwca 2014, 23:00
A wiadome jest jakie słowa lub jaką pieśń śpiewa ona podczas tego zaklęcia? (Mówię o Song of the Lost). Poza tym, zauważyłem, że na niektórych częściach ciała pojawiają się dziwne znaki, ala znaki runiczne. Coś one oznaczają?

Kammer PW
3 czerwca 2014, 00:31
Alamarze, ironia...

*zakłada zestaw bakałarza +20 wiedza o Ashanie*

Z ruchu ust, zachowania otocznia i tego, że jest blondynką wyciągam słuszny wniosek, że śpiewa ona Womenization. Z kolei te runy oznaczają albo womenization właśnie albo na pohybel skurwysynom. Te runki zawsze mi się mylą.

*po intensywnym trzepnięciu, pozbywa się zestawu*

Podejrzewam, że Ubi nie wymyślił wytłumaczenia tej karty, a runy są nic nieznaczącymi zbitkami pikseli.

Alamar PW
3 czerwca 2014, 09:32
Te runy służą do ochrony, jak u każdego Ostrza Magii (Blademage'a), zwłaszcza u byłej członkini Czterdziestu Ostrzy.

@Kammer
Ja wiem, że Ty wiesz, że ja wiem :P, ale nie każdy czytający wie dość o Ashanie, by rozpoznać Magię Pustki.

Rok PW
4 czerwca 2014, 21:20
Czy komuś udało się odpalić w dowolny sposób DoCa na Androidzie?

Kammer PW
4 czerwca 2014, 21:29
A w ogólne istnieje cokolwiek takiego?

Najbliższe jest to coś, ale mam wrażenie, że to nie działa.

Rok PW
4 czerwca 2014, 21:55
Nie ma żadnej oficjalnej implementacji, dlatego pytam czy ktoś próbował z emulatorami albo ma jakiś pomysł:)

Zoharariel PW
6 lipca 2014, 20:19
Witam,

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego awansując na kolejny poziom nie otrzymuje pieczęci? Chyba powinienem prawda?

Drugie pytanie: Buduje sobie deck przystani. Mam kilka kart przystani (stworzenia i czary) które wyświetlają mi się jako bezużyteczne. Czy ktoś wie dlaczego nie mogę ich używać?

Z góry dzięki.

Kammer PW
6 lipca 2014, 20:36
1. Pretensje kieruj do Ubi. Teraz zamiast 100 pieczęci otrzymujesz AŻ 10k złota dodatkowo! Taka promocja!

2. Tworzysz talię do Standardu, to karty nie-Standard nie są dostępne.

Zoharariel PW
6 lipca 2014, 20:44
Czyli, żeby zdobyć pieczęcie trzeba kasę wydać?
Rzeczywiście niezła promocja.

Czy mogę prosić o rozwinięcie odpowiedzi na drugie pytanie?
Czy to oznacza, że tych kart nigdy nigdy nie będę mógł używać?
Jak mogę tworzyć talię, żebym mógł używać kart niestandardowych?


Kammer PW
6 lipca 2014, 20:55
Zbytnio wpadłem w slang.

To tak: do tej pory mieliśmy kilka dodatków. Powstanie Pustki, Herolda Pustki, Zapomniane Wojny, Pięć Wież i Serce Koszmarów. Cztery pierwsze były tworzone do tak zwanego Pierwszego Zestawu Podstawowego. Jednakże problemy z balansem (taa...) wymusiły na twórcach wprowadzenie Drugiego Zestawu Podstawowego, który zawiera CZĘŚĆ kart z poprzednich dodatków. Do BS02 doszło Serce i lada moment dojdzie Zguba Gryfa. Tyle ogólnie.

Wszystkie karty, jakie do tej pory wyszły można wykorzystać w trybie Open, zaś karty z BS02, Serca i Zguby - można wykorzystać w Standardzie. Grany format wybierasz w lobby pojedynków, po lewej na środku.

Zoharariel PW
6 lipca 2014, 21:06
Wszystko jasne.
Dzięki za pomoc.
strona: 1 - 2 - 3 ... 34 - 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel