Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 35 - 36 - 37

Orpelmen PW
10 kwietnia 2013, 18:53
Dzięki za szybką odpowiedź.

Ale mam jeszcze jedno pytanko. Wpisałem właśnie kod -th4nk5fbf4nf- znalazłem go gdzieś nie pamiętam gdzie. Kod został przyjęty, w informacjach jest napisane, że otrzymałem nagrodę. Ale nie mam pojęcia co otrzymałem. Podobno ten kod dotyczy jakiegoś złota, premii złota lub doładowania złota, ale mój licznik golda ani drgnął. Pewnie wielu z Was wykorzystywało ten kod więc napiszcie co on daje.
A tak w_ogóle to jak sprawdzić takie coś na przyszłość ?

Pozdrawiam...

Hayven PW
10 kwietnia 2013, 19:20
Każdy ma własny kod :D

Dark Dragon PW
10 kwietnia 2013, 19:41
Kod daje jedno darmowe doładowanie do złota. Więcej o tym tutaj. O sprawdzanie czego masz na myśli?

Orpelmen PW
10 kwietnia 2013, 20:40
Faktycznie, nie doczytałem. Dzięki za info.
Pozdr...

gryfius PW
15 kwietnia 2013, 15:55
Cześć,

mój pierwszy post tutaj, a zarazem swojego rodzaju zapytanie o radę. :)

Od niedawna (3-4 dni) gram w Duel of Champions. Wybrałem Nekropolię, złożyłem talię, którą całkiem przyjemnie mi się gra, przechodząc powoli kampanię, wygrywając klika sparingów i - póki co - 3 pojedynki rankingowe.
Zebrałem na razie 900 pieczęci i +/- 70,000 złota.

W obecnym momencie planuję uzbierać i kupić Zerwane Losy (albo nową talię Sanktuarium) oraz Zestaw.

Dziś, na stronie przeczytałem, że w połowie kwietnia ma wyjść kolejne rozszerzenie do gry. I teraz moje pytanie - czy w związku z nadciągającym doładowaniem kart nie lepiej wstrzymać się z zakupem do czasu opublikowania nowych kart?
Co o tym myślicie?

Dark Dragon PW
15 kwietnia 2013, 16:54
Gdzie wyczytałeś, że w połowie kwietnia? Po pierwsze trzeba zdementować tę plotkę. Dodatek na pewno nie wyjdzie w połowie kwietnia. Po drugie na dobry początek, jak wszystkim w tym temacie, proponuję zakup boxu Zestawu Początkowego.

gryfius PW
15 kwietnia 2013, 17:12
Zagalopowałem się - chodziło mi o maj - i o połowę maja, co wyczytałem w komentarzach do newsa. Sorry za błąd.

Tak, zestaw za pieczęcie na pewno kupie - brakuje mi tylko 100.
Natomiast mam w tym momencie ok 70,000 złota i zastanawiam się, co zrobić z tym - waham się pomiędzy talią Sanktuarium a talią Zerwane Losy.

Może będą jakieś promocje w sklepie przy okazji drugiego rozszerzenia - było coś takiego przy pierwszym dodatku?

Hayven PW
15 kwietnia 2013, 19:28
Zerwane Losy rulez :P

Masz tam przypakowaną bohaterkę, przypakowane czary i możliwość zdobycia ogromnego poziomu umiejętności w ekspresowym tempie. Szkoda by było stracić taką okazję...

... ale czy Zerwane Losy nie kosztują przypadkiem 125.000 szt. złota?

Dark Dragon PW
15 kwietnia 2013, 20:21
Nie było niczego takiego przy pierwszym rozszerzeniu, a to dlatego, że nie było czego przeceniać. Obecnie mamy już nieco tańczy box od Powstania Pustki. Z następnym rozszerzeniem pakiety z PP potanieją to jest pewne. Co do wyboru talii - zależy to tylko od Ciebie i od Twojego stylu rozgrywki.

Azon PW
16 kwietnia 2013, 18:15
To zależy czy chcesz zmieniać talię, jeśli tak to podstawową tali sanktuarium jest naprawdę potężna i na pewno lepsza niż pakiet z Arianna (trzeba samodzielnie dozbierać zaklęcia, bo te z zestawu nie powalają wygnie grać Arianną). jeśli jednak chcesz dalej rozwijać nekropolię to warto kupić zerwane losy z powodu niezłego bohatera, oraz kilku ważnych kart (np władca marionetek).

Firioth PW
16 kwietnia 2013, 23:50
Witam serdecznie. Jest to mój pierwszy post i chciałem zadać bardzo ważne pytanie.
Mam 1175 pieczęci i zastanawiam się nad kupnem Talii Zerwane losy lub zestawu powstanie pustki <jednak nie wiem czy tam jest zamieszczony od razu bohater. Co polecicie?

Moja startowa frakcja to nekro

Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

gryfius PW
17 kwietnia 2013, 11:37
Firioth, miałeś podobny dylemat do mojego. Ja kupiłem w tym momencie za 1000 pieczęci Zestaw (z podstawki), co nieco doładowało moją talię.

Jeżeli chodzi o karty z Powstania Pustki najlepiej przejrzyj dokładnie:
http://www.duel.acidcave.net/karty_nekropolia.html pod kątem kart które są z pierwszego dodatku. Oceń, jeśli uda się je trafić, na ile będą przydatne w Twoim stylu gry. Następnie rzuć okiem na dostępne w dodatku zaklęcia ze swoich szkół magii, karty wydarzeń i karty neutralne - wszystko pod kątem przydatności właśnie dla Ciebie i Twojego bohatera.

Jeśli chodzi o Zerwane Losy, patrz jeden post nad swoim.


Ja natomiast mam pytanie co do Ariany - jej umiejętność dodatkowa za 4 surowce ma opis: "Zabija stworzenie, na którym znajduje się licznik trucizny."
Trucizna to - jak mniemam - infekcja, tak?
I jeszcze - czy znajdę gdzieś spis kart, jakie wchodzą w skład talii Zerwane Losy (chodzi mi o spis kart nie w ekranie sklepu - z pracy nie mogę uruchomić aplikacji gry).

I wyżalę się wam jeszcze ;)
Mam niemały dylemat - za chwilę uzbieram wystarczająco złota na Zerwane Losy i bardzo intensywnie planuję talie z Arianą na czele.
Jednak strasznie dobrze gra mi się podstawowym bohaterem. Jego znajomość magii wody i posiadanie w talii kart "Lodowa broń" - przyznam szczerze - niejeden raz dobre zagranie tej karty dało mi zwycięstwo w pojedynku..

Hayven PW
17 kwietnia 2013, 14:51
Ariana może zabić stworzenie, na którym znajduje się DOWOLNY licznik (o ile mi wiadomo, bo z Okaleczeniem też działa), więc szczególnie w VR Ariana dostała niezły boost. Co więcej, zauważ, że Ariana ma aż trzy szkoły magii, a w każde z nich zaklęcia, które pozwalają na niemalże dosłowne kontrolowanie pola bitwy. Oczywiście, wszystko jest kwestią trafienia odpowiednich kart... Ale jeśli chcesz wiedzieć, to Ariana jest jedną z najczęściej pojawiających się i dominujących kart na poziomie 500-700 wzwyż.

Gwoli ścisłości, to w czołówce znajdują się:
- Zygfryd, Orędownik Wiary
- Kieran, Rycerz Zaprzeczenia
- Nergal, Władca Umarłych
- Ariana Zerwanych Losów
- Kelthor, Władca Furii
- Xorm, Czempion Otchłani
- Ishuma, Władca Smoków (mogę się mylić)
- Al-Kazaar, Przywoływacz Agonii

(kolejność losowa)

Oczywiście, innych bohaterów (zwykle Kat lub Garanta) też się czasem spotyka, jednak grający nimi gracze należą do rzadkości :/

Dark Dragon PW
17 kwietnia 2013, 20:24
Ariana ubija także stworzenia z licznikiem szału (Twierdza) oraz wzmocnione pewnym ognistym zaklęciem. Zabija z każdym dowolnym licznikiem jaki jest i jaki dojdzie.

Spis kart tego decku dodam jak tylko postawimy serwer na nogi...

Jeśli chodzi o bohaterów to w czołówce są Ariana i Kieran. Nazwani potocznie "OP heroes" :P. W niższej kategorii na pewno znajdziemy Zygfryda, Xorma, Negala, Ishumę i chyba Kelthora.

gryfius PW
18 kwietnia 2013, 06:51
Dowolny licznik? W takim razie zdecydowanie zbieram na Arianę! :)
(http://www.duel.acidcave.net/karty_nekropolia.html tutaj w kolumnie "zdolność dodatkowa" jest błąd opisowy - właśnie o wspomniany licznik trucizny. Warto chyba dopisać tam, że chodzi o dowolny znacznik?)

Z Arianą walczyłem póki co 3 razy. Najpierw dwa razy wygrałem, potem przegrałem z kretesem. Początkowi przeciwnicy nie wykorzystywali jej atutów, a właśnie w tym ostatnim przypadku było widać, że przeciwnik świetnie zna silne strony Ariany - co świetnie skutkowało na polu bitwy.


Dzięki za rady! ;)

Hayven PW
18 kwietnia 2013, 15:56
@Dark Dragon - fakt, Ariana i Kieran są przepakowani (choć Ariana bardziej), jednak Arianę jest zdobyć bardzo łatwo (każdy (nie)szczęśliwy posiadacz Danse Macabre dostaje ją w prezencie - ja też :D), a Kierana wyjątkowo trudno (teraz będę chyba zbierał kasę i pieczęcie na tych "lepszych" hirków i zaklęcia dla Ariany i będę dopiero ruszał po Kierana :P).

PS. Jak chcesz wiedzieć, to już się wyzbyłem zwyczaju spamowania pod koniec gry :)
Na wytłumaczenie mam to, że w HoMM robię tak samo - muszę pokonać wszystkie potwory, zająć wszystkie miasta, zdobyć wszystkie zasoby i artefakty, maksymalnie wyekspić i dopakować hirka i dopiero zakańczam grę (z pełną świadomością traconych w ten sposób punktów xD).

ronar230 PW
21 kwietnia 2013, 16:09
Witam!
Niedawno osiągnąłem możliwość uczestniczenia w turniejach szwajcarskich gdyż posiadam Elo większe niż 200._Mam jednak pewien problem, a oto moje pytanie do was z nim związane: Czy grając turniej szwajcarski załóżmy przegrywając grę stracę punkty ELO? Proszę o pomoc.

Dark Dragon PW
21 kwietnia 2013, 17:05
Tak.

jollo PW
24 kwietnia 2013, 10:51
Mam pytanie co do bohaterów sanktuarium. Czy bohatera sanktuarium jestem w stanie zdobyć poprzez kupno pakietu bohaterskiego? Czy tylko poprzez kupno pakietu powstania pustki?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Dark Dragon PW
24 kwietnia 2013, 10:59
Było to już omawiane -klik.

Acid DragonAcid Dragontylko Powstanie Pustki
strona: 1 - 2 - 3 - 4 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel