Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 35 - 36 - 37

Laiczek PW
16 stycznia 2014, 10:11
Witam

Wciskanie graczom kitu, że najlepsza frakcja to ta i jak będą kupować pakiety z tej serii to będą wygrywać ... Otrzymujemy karty losowo, więc składa się najlepszy zestaw z kart posiadanych. W pierwszej kolejności trzeba popatrzeć jakie są osiągnięcia, co za nie otrzymamy i jakim kosztem. Później doświadczalnie można kupić po każdym pakiecie i popatrzeć co otrzymaliśmy. Kluczowe karty można nabyć za dzikie. Więc z mojego punktu widzenia opłaca się kupować tylko to co daje najwięcej dzikich kart najmniejszym kosztem. Jak ktoś zaczyna i chce mieć najlepszy układ polecam:
1. za pieczęcie zestaw, aby mieć więcej kart z podstawki, a później zestaw pięciu wież,
2. za złoto tylko pakiety z dodatków. Oczywiście można się bawić w inne pakiety, ale jak uzbieramy kilka tysięcy zbędnych kart to łatwo stwierdzić, iż szkoda na nie było złota.
Osobiście odradzam zakupy czegokolwiek bez premii w postaci dzikich kart.

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy.

Kościej PW
7 lutego 2014, 20:34
Siema. Jestem nowy na forum, witam wszystkich fanów czego? . Mam następujący problem - mam 9lvl 897 elo, gram Nekro. Całkiem fajny deck (tak mi sie wydaje ;p), ale kompletnie niszą mnie łuty szczęścia. Jak grac przeciwko nim, czy jest jakas kontra? Gram 4/6/1 Matka Namtaru,

pozdrawiam

Dark DragonDark DragonProszę o formułowanie bardziej czytelnych postów (znaki interpunkcyjne, pisanie zdania w jednej linii, w ogóle formułowanie zdań).

Dark Dragon PW
8 lutego 2014, 11:17
Witaj. Kontrą na łuty szczęścia dla bohatera posługującego się magią wody jest zaklęcie Potęga Morza. Poza tym do swoich wydarzań warto wrzucić Tydzień Podatków, a najlepiej kilka.

Kościej PW
8 lutego 2014, 12:39
Dziękuje za pomoc, w przyszłości będę bardziej czytelnie pisał, pozdrawiam fanów serii Heroes ;)

Memnon PW
9 lutego 2014, 12:06
Hej!
Ktos wie jak zaraportować cheatera na Duel of Chempions?

Hayven PW
9 lutego 2014, 12:39
1. Czy są jacyś cziterzy w Duel of Champions? W tej grze nie da się oszukiwać ;).

Dlaczego tak kogoś nazwałeś? Dlatego, że Ci całą bibliotekę wykasował? Dlatego, że Cię skosił jedną kartą? Dlatego, że kasował Ci surowce więzieniem cztery razy pod rząd? Przyjrzyj się uważniej temu, co robi Twój przeciwnik, a zobaczysz, że wcale nikogo nie oszukuje :D

... no chyba że komuś udało się znaleźć sposób na wygrywanie partii bez gry (o dziwo, mnie się kiedyś coś takiego zdarzyło - zaczynam grę, wystawiam stwora, kończą turę, przegrywam -.- Myślałem jednak, że po prostu serwer coś odwalił :D

2. Spróbuj na forach Ubi ;)

ksbzw PW
9 lutego 2014, 23:46
Cześć, proszę o pomoc, powiedzcie mi co to za karta:

Nie pamiętam, czy czar, czy łut, ale była rzucana do następnej tury, trzeba było wybrać typ karty (potwór/czar/łut) i przeciwnik nie mógł zagrywać karty danego typu.

Dark DragonDark DragonProszę o nie zakładanie tematu, którego odpowiedź (a zarazem cała tematyka) zamknie się w kilku słowach. Od tego jest ten temat.

laszka PW
10 lutego 2014, 10:58
Bodajże:

Pustkowie/Wastelands

Inkuba69 PW
22 lutego 2014, 19:17
cześć wszystkim, jak odpalić powtórki z potyczek? chodzi mi o pliki .replay

Dark Dragon PW
22 lutego 2014, 22:30
Zapraszam do zapoznania się z FAQ.

songyoKotowari PW
24 lutego 2014, 17:07
Witam, mam pytanie odnośnie działania DoC na tablecie, jest jakaś możliwość odpalenia tej gry na androidzie? Podejrzewam że nie, ale warto spytać. No i jak wygląda sprawa na tabletach z windows 8?

Dark Dragon PW
26 lutego 2014, 21:16
Ponoć jest jakaś wersja na Androidzie (nie wiem czy na pewno oficjalna), ale niestabilna. Na pewno trwają prace nad jej ulepszeniem.

songyoKotowari PW
27 lutego 2014, 18:54
Oficjalnej nie ma, to wiem, jest na IOS, może o tą ci chodziło? Jest ktoś kto odpalił DoC na tablecie z Windowsem 8?

Demoterium PW
2 marca 2014, 23:35
Czy mógłby ktoś opisać o co chodzi w punktach odbicia? Jak grać żeby było ich relatywnie jak najwięcej?

Dark DragonDark DragonKorzystając z wyszukiwarki z forum i wpisująca frazę "punkty odbicia" szybko znalazłem to. Na przyszłość proszę korzystać z tego dobrodziejstwa.


MrAnderson PW
5 marca 2014, 11:53
Witam
Mam takie pytanko co znacza cyfry w nazwach deckow
3/4/2 6/0/2 itd ?

Bezimienny111 PW
5 marca 2014, 12:12
Nie dam sobie uciąć głowy, ale jedyne co mi przychodzi na myśl, to rozłożenie punktów na moc/magie/przeznaczenie ( czy jak to się tam zwało, długo w DoCa nie grałem).

Zehir-12 PW
6 marca 2014, 19:18
Siemka. Mam takie pytanko. Zacząłem sobie dzisiaj grać, w tę grę. Gdzie mogę pograć w tę grę na łatwym poziomie? Bo gdy biorę walkę z SI to mnie miażdży, a w kampanii jedynie 1 misje dałem radę przejść, a gdy biorę walkę, gdzie ponoć mam walczyć z przeciwnikiem o podobnym poziomie wyskakuje mi koleś na 20 ponad poziomie o.O I nigdzie nie mogę powalczyć normalnie, a przeszedłem trening i wszystko kapuje -,-

Kammer PW
6 marca 2014, 19:26
Keep trying. Przede wszystkim kupuj zwykłe pakiety i zredukuj deck do jakichś 60 kart. Jakim deckiem grasz?

Zehir-12 PW
6 marca 2014, 19:29
Albo ludźmi, albo Karmazynowymi piaskami czy jakoś tak xd

*A tak w ogóle od czego zależą zdobywane zasoby? + Zauważyłem, że gdy walczę z SI, to on ma poziom 58, więc xd Cóż....

Kammer PW
6 marca 2014, 19:49
Zasoby dostajesz +1 na każdą turę. Przystań ma sporo kart, które zwiększają je właśnie całkiem efektywnie.

Rozróżniasz elo od poziomu? To pierwsze to coś w rodzaju rangi, którą dostajesz co wygraną i tracisz co porażkę. Poziom jest nie widoczny z poziomu pojedynku.

Gratuluję wtopienie kasy na karmazyny, To był błąd. Jakim bohaterem grasz? Jakie maksymalne wymagania mają karty w Twojej talii?
strona: 1 - 2 - 3 ... 28 - 29 - 30 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel