Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj Nieznajomy!
zaloguj się    załóż konto
Baszta Czempionów (Duel of Champions)temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!
komnata: Baszta Czempionów (Duel of Champions)
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 35 - 36 - 37

Markham98 PW
7 grudnia 2013, 20:02
To akurat wiem. Chodzi mi czy jest jakaś strona gdzie są wszystkie karty wyświetlane tego typu.

EncounterHunter PW
15 grudnia 2013, 16:47
Siema mam 4 level i gram twierdzą, zastanawiam się jaki box teraz kupić gdy jest ta promocja na wildcardy co radzicie ?

Laiczek PW
16 grudnia 2013, 08:18
A ile chcesz wyłożyć pieniędzy na tę grę?

1. Mało - kupujesz tylko zestaw pięciu wież za pieczęcie. Za złoto kupujesz pakiety posiłków i małe pakiety (choć statystycznie mają mniej epików i rzadkich).
Jak uzbierasz z podstawki inne pakiety oprócz bohaterskich - są najgorsze i mało dają do rozwoju.

2. Średnio - kupujesz jak wyżej + zestawy z dodatków.

3. Dużo - hulaj dusza, piekła nie ma ...

Ps. Jak widzę zabrali duży zestaw, który był najlepszy rozwiązaniem dla początkujących graczy. No cóż taka polityka ...

Hayven PW
16 grudnia 2013, 17:16
Cytat:
Zestaw Pięciu Wież

SAY WHAT?! Najlepiej jest zacząć od podstawowego zestawu, ew. zależnie od frakcji zestawy, których kupno radzi FAQ Kwasowej Groty. Ale Pięć Wież? Przecież to jak dotąd najmniejszy zestaw, zawierający karty do Akademii, Twierdzy i Sankturaium, których przecież i tak pytający zapewne nie ma!

PS. Na grę nie warto wydawać pieniędzy, lepiej po prostu grać i cieszyć się nią, a nie ładować prawdziwą kasę :)

TopFunny525 PW
29 grudnia 2013, 11:37
Czy w przyszłości są planowane jakieś nerfy Gazal i Zardoca? Bo sądzę, że na obecną chwilę to najbardziej przegięci bohaterowie. Niby mam Gazal, ale czuje, że lepiej grać zbalansowanym bohaterem niżby bohaterem tak przegiętym, że w jednej turze zagrałem dwóch władców marionetek i jedno omamienie -_-. I to wszystko za discard karty.
W dodatku grałem przeciwko zardocowi, wyszedł on z dwóch skażonych orków, dopakował ich za pomocą chyżości i szarży i kompletnie mi wszystko wykasował. Nawet nie zdołałem nic z tym zrobić -_-'. Tak więc, chciałbym się zapytać, czy przy następnym patchu ta dwójka otrzyma jakieś nerfy?

Hayven PW
29 grudnia 2013, 12:08
Wątpliwe, bo ci bohaterowie są dobrze zbalansowani :)

Gazal się przyjemnie gra, ale zazwyczaj wymięka ona w starciu z ultraszybkimi taliami (Crag Hack/Ishuma).

Na Zardoca natomiast wystarczy wyżej wspomniana bohaterka, ew. Ariana... Właściwie cokolwiek innego, niż typowy rushdeck :P

TopFunny525 PW
29 grudnia 2013, 13:44
Hayven:
Gazal się przyjemnie gra, ale zazwyczaj wymięka ona w starciu z ultraszybkimi taliami (Crag Hack/Ishuma).

Grałem szybkim Inferno na Xormie przeciwko Gazal. Użyła ona tak dużo spelli osłabiających, że w końcu nie dałem rady xD

Hayven:
Na Zardoca natomiast wystarczy wyżej wspomniana bohaterka, ew. Ariana... Właściwie cokolwiek innego, niż typowy rushdeck :P

Hmm, to prawda ew. jakiś deck osłabiający lub nakładający okaleczenia, vide Nekropolia.

Dzięki za Answer. Widziałem na wielu forach ludzi proszących o nerfy na Gazal albo na Zardoca, więc się tylko pytałem. Pozdrawiam

jakub77a PW
4 stycznia 2014, 15:25
Ja mam z kolei takie pytania: Mam elo między 501 a 600, jeśli wystartuję do turnieju to może mi dobrać przeciwnika na elo dajmy 1500? Czy raczej będzie dobierać na moim poziomie?
W FAQ jest napisane że twórcy poddają epickie i bohaterskie karty mające się pojawić w otchłani pod głosowanie. Można gdzieś zobaczyć jaka będzie kolejna epicka/bohaterska karta do wylosowania i jakie karty już były?
Chciałbym dorwać Alternatywną Serię Premium anie wiem czy już nie była do wygrania.

Hayven PW
4 stycznia 2014, 15:31
Alternatywną Serię premium dostajesz po wygraniu 30 razy każdym z bohaterów z dodatku Herold Pustki (Alia, Dhamiria, Zardoc, Adar-Malik, Noboru).

Co do turniejów to dobierają one losowo. Nieraz zdarzało mi się grać z graczami o elo ok. 200 w turniejach :P

Zaratustrian PW
4 stycznia 2014, 15:32
Tak, podczas turnieju szwajcarskiego jak i jackpota możesz trafić na przeciwników o bardzo zróżnicowanym elo, tych bardzo silnych też. Co do alternatywnej Serii to wydaję mi się że jest ona do uzyskania jedynie poprzez achievment.

EDIT: Heh, ubiegłeś mnie Hayven o minute.

jakub77a PW
4 stycznia 2014, 16:00
O, dobrze wiedzieć że turnieje dobierają losowo.
Mam już Alternatywną Kat za jakieś osiągnięcie ale jest nie-premium, stąd wnioskuję że Seria też taka będzie a na premium mi właśnie zależy, w końcu to gra kolekcjonerska :) Więc chyba Otchłań to jedyny sposób aby ją dorwać, stąd moje pytanie czy można zobaczyć jaka będzie kolejna karta i jakie już były :)

Dr.Kafar PW
4 stycznia 2014, 16:37
Chwała!

Od koło tygodnia gram w DoC, wasza strona wiele mi pomogła (akurat załapałem się na zmianę serwera). Jeszcze nie do końca poznałem grę i mojej talii sporo jeszcze brakuje. Gram nekropolią. Ogólnie wygrywam tylko w sytuacjach gdy przeciwnik nie rozniesie mnie w 6-8 rundzie. Jeśli chodzi o bohaterów - na początku grałem Serią, następnie za dzikie karty kupiłem Namtaru... Wydaje mi się, iż był to błąd - wróciłem do Tropicielki zagubionych dusz... Jestem teraz w trakcie przebudowy talii. Mam kasiorki na pakiet posiłków 12500 i 1255 pieczęci. Wszystkich kart mam prawie 400. Teraz o co mi tak w ogóle chodzi - a więc chciałbym dozbierać do pięciu wież, jednakże nie wiem jakie tam są karty - u was na stronie też nie ma tej informacji. Czy jest gdzieś rozpisany ten box?

Zaratustrian PW
4 stycznia 2014, 17:44
Nie polecam Ci kupowania boxa z najnowszego rozszerzenia, nie znajdziesz tam zbyt wielu przydatnych kart, lepiej kupuj pakiety z podstawki i Herolda Pustki (jeśli chcesz to możesz kupić box Herolda są tam niezbędne dla Necro kreaturki takie jak Gnilny Spluwacz czy Lisz Spijacz Dusz).

Co do kart z nowego dodatku to tu je masz:
http://tools.mmdocking.com/cards

cpfan PW
10 stycznia 2014, 09:20
Witam. Niedawno zacząłem gę, gram inferno. Pytanie do Was, które pakiety ze sklepu daja najwięcej kart mojej frakcji?

Pytanie 2.

Mam trochę kart neutralnych (stworzenia), niestety nie mogę wszyskich wrzucic do talii. Jak stworze nową talię (np. Twierdzę) te karty pojawiaja sie do wrzucenia...Jest może jakis limit takich kart na talię?

Z góry dzięki!

Hayven PW
10 stycznia 2014, 15:00
Po pierwsze zestaw podstawowy, potem możesz inwestować w Herolda Pustki :)

superzgred PW
10 stycznia 2014, 15:40
Max to 4 karty danego typu w talii. A jeżeli chodzi o karty frakcji w paczkach to jest to całkowicie losowe.

Hayven PW
11 stycznia 2014, 08:17
Max 4 kart, owszem, ale kart Unikalnych można mieć tylko jedną każdego typu.

Co do kart w paczkach - masz rację, jest to losowe, ale w zestawach, które wymieniłem, jest największa szansa na złapanie czegoś przydatnego dla Inferno. Dla porównania - w Powstaniu Pustki masz jedną, może dwie przydatne karty, z czego jedną jest dropnąć bardzo trudno (mowa o Zaklinaczce Pustki), a w Zapomnianych Wojnach i Pięciu Wieżach nie ma zgoła nic godnego uwagi. No, może Wieża Kowala albo ten demon z zasadzką, ale nie uważam, żeby to było warte zachodu.

cpfan PW
15 stycznia 2014, 21:28
Pytanie mam odnosnie łutu szczęścia, który przy ostatnim zakupie sie pojawił. Chodzi o "Kopalnie złota". Opis "Zwiększa produkcję twoich surowców o 1". Pytanie dotyczy czy tylko 1 wskazanego czy wszystkich 3 bazowych jednoczesnie?

Zaratustrian PW
16 stycznia 2014, 00:31
Nie wiem czy dobrze rozumiem twoje pytanie, ale wydaję mi się że mylisz surowce których jest jeden rodzaj z współczynnikami mocy, magii i szczęścia. Tak więc kopalnia złota podnosi produkcję surowców a nie żadnego z 3 współczynników.

cpfan PW
16 stycznia 2014, 09:40
No jasne, że tak [facepalm]! Jakaś ciemnota mnie ogarnęła. Dzieki :)
strona: 1 - 2 - 3 ... 27 - 28 - 29 ... 35 - 36 - 37
temat: [Przyklejony] Pytania wszelakie!

powered by phpQui
beware of the two-headed weasel